Teoria conspiratiei- Sfarsitul etoons

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai cu ce il ajut ca sunt si eu banat ? ... daca eram pe joc si eu mai si tipa la mine :))
 

DeletedUser

eugene, eu zic sa-l coopteze baieti in echipa de cs.........daca tot are timp acum :p
 

DeletedUser

:)) sunt dispus sa-l iau ca discipol al meu, pana isi recupereaza satele:)
antrenamentele vor fi dure, dar poate rezista :D
 

DeletedUser

cosmine, numai sa nu-l tii prea mult noaptea, sa vina apt la munca :)))))
 

DeletedUser

M-au umplut de respect! Sunt inchis deoarece nu am setata leg comuna de net cu doi jucatori idin toons : world si golgota! Am ramas MASCA!
 

DeletedUser16856

nepoate poate-ti improspatez memoria.micul trib hpr a tinut piept si ingenunchiat marea alianta SOD.iar in dbd nu am fugit de frica cuiva.am intrat deoarece aveam un dusman comun iar aici am gasit oameni cu coloana vertebrala si am putut realiza o comunicare de bun simtz si atunci cand eram inamici.
iar tu mare realizator ce esti din pomeni,sate de barbari si innobilari interne mai lasa gura mica.

crezi tu? Pay ce ai vrea sa innobilez aici daca n-am adversar care sa se ridice la pretentiile mele??? Daca erai asa de tare cum zici venea DBD la tine nu te duceai tu acolo! :D UNITATE prietene! Asta conteaza! Si cat despre valoarea ta ca jucator nu ti-o contesta nimeni si n-ai grija ca ne intalnim curand pe campul de lupta! Sunt mai aproape decat crezi de tine! Vorbim atunci! Spor la joc! ;)



Godvengeance de ce iti place sa te iei singur la misto cu ARH-ul ala ? Ai facut un trib de la 0 dupa ce te-ai lasat de joc sau ai fost scos de pe harta...bravo tie, dar mai lasa-ne cu asta. De atatea ori am auzit lauda asta de la tine ca iti stiu poezia pe derost. Nu mai zi tu care trib e bun si care nu pentru ca nu esti in ipostaza in care sa o faci! Cand duci ARH-ul in top 10 atunci mai vorbim...pana atunci mai ai mult de munca ca sa-ti permiti sa compari triburile si sa zici care e bun si care nu!

PS:NEW e una...acv!la e alta...nu te uita la NEW ca si cum e fosta acv!la...pentru ca daca ar fi fosta acv!la si ai juca contra ei...nu ai mai fi demult pe lumea 2.

Tu ai fost mereu criticul nostru! Asa k nu ma mira! Inainte se spunea sa vorbim cand ajungem in primele 20 de triburi! Ei bine uite ca am ajuns! O sa ajungem si unde zici tu n-ai grija! Oricum sa stii si tu parerea ta e zero pentru noi! Stiu si se stie prea bine care e realitatea! Eu unul cred ca nu vezi bine cand zici ca nu se vede nimic pe harta! Puneti niste ochelari sau dute la un oftalmolog poate te ajuta el si pe urma mai uita-te odata! :))) In schimb in ceea ce te priveste din cate se pare numai gura a fost mereu de tine! Tu cu ce te poti lauda sau mandrii? asta ca tot iti permiti asa sa critici non-stop pe toata lumea? Cu nimic se pare! Iti sugerez sa iti pastrezi parerile pentru tine pentru ca nu intereseaza pe nimeni prostiile pe care le spui!:rolleyes:

Fugi ma baiatule si cauta-l pe dany007 ala al vostru, sa-ti spuna vreo 2 acatiste si vreo 10 rugaciuni. :rolleyes:

Trebuia sa vorbeasca si nea ION ca si el e om! Lasa-l pe dany ca e un baiat de nota 10! Si Darkwizule tu sa nu vorbesti,sau vrei sa iti aduc aminte in ce hal esti si cum ataci sau cum faci tu tactici "Marete" si "Nemaivazute"(aici chiar asa e,ca n-am vazut de cand joc asa tactici si atacuri :eek: )! Ciocu mic!
:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Godvengeance nici nu are rost sa te mai iau la misto...ca deja singur te iei la misto. :) Sper ca o sa-ti dai si tu seama candva ;)
 

DeletedUser13362

ahahahhahaha, Godvirginul ce faci baiatule, iar te iei la misto ca un trist ? :X
 

DeletedUser

droopyxx (!!!! It is so sweeeeeeeeet) atacă 147 e-toons (377|437)
11.05.09 20:17:37
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-5.4% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: droopyxx
Sat: !!!! It is so sweeeeeeeeet (384|452) K43

Număr: 0 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: oq13
Sat: 147 e-toons (377|437) K43

Ascuns de proprietarul raportului.


ca sa nu zici ca-s baiat rau si nu te ajut pe perioada de detentie :p


Mister fa-mi un favor : da-mi si mie aici rapoartele mele de atac ce aterizara azi pe voi =))))
 

DeletedUser

pai la mine nu ai avut decit 1 restul ... depinde de colegii pe care i-ai suparat :)
 

DeletedUser11201

oricit ne-am intepa pe forum asta e realitatea ; e tons format din 2 triburi adica aproximativ 80 persoane contra la 1/2 harta (cea sudica ) adica mai mult de 6 triburi x80=480 persoane (aproximative )

ca am rezistat pana acum si facem fata :meritul nostru
ca inca nu a-ti ajuns la leon ,cag sau ghimes pana acum : rusinea voastra


e doar o constare si nu o lauda sau un repros :)


daca nu au ajuns ei la noi am ajuns eu la ei!
 

DeletedUser

Si acum una cu subinteles ca vad ca tot nu se discuta nimic de triburi:2 grasi faceau poze cu un iepuras ...Mai lasa-ti desenele animate (toons) si triburile si apucati-va de sport :))


Ps:Urmeaza bann`ul :X:X:X! O seara buna...Si oq13...Ce bere iti place?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus