R~W vs NEWAGE

  • Autor subiect serban-bantu
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16001

din cate stiu eu razboiul asta e inca proaspat
te rog sa postezi cu aceeasi mandrie si peste o luna ;)
 

DeletedUser

din cate stiu eu razboiul asta e inca proaspat
te rog sa postezi cu aceeasi mandrie si peste o luna ;)

nu stiu daca voi mai fi peste o luna
am postat de cand e razboi atat si nimic mai mult

si pe viitor nu mai postati cate 1 rap ca nu e relevat
daca postez si eu 1 rap cu atac de noapte sau cu atac de aparare asta nu inseamna ca toti au atacat noaptea
 

DeletedUser4920

Daca nu va regrupati rapid o sa aveti probleme pe ambele fronturi spun asta ca un om din exterior chiar daca sunt din unique dar nu am treaba cu granita cu R~W ;)
 

DeletedUser

uite serbane...sa intelegi despre ce vorbesc si eu:

1. "NOI NU AM AVUT RAZBOI OFICIAL"
declaratia de razboi ati facut o pe forumul extern sau cum ati oficializat o? ca eu nu prea stiu.
nu cred k toata lumea sta si citeste externul deci daca nu intram si citeam banuiesc ca nu as fi stiut.

ce presupune un razboi serbane? ceea ce faceti voi acum? adica nu atacati? in afara de 26 atacuri pe un sat nu puteti si altceva?
bine, poate asa o fi in opinia ta. e a ta, nu ma bag.

in newage insa e o vorba care s a cam uitat prin alte triburi - orice atac asupra unui membru al tribului reprezinta un atac asupra tribului. iti suna cunoscut cumva?
sau alta vorba - orice atac organizat este o declaratie de razboi.


asa ca declaratia asta de razboi pe care ai facut o pe forumul extern din partea mea poti sa o faci la toate topicurile pe toate lumile posibile sau poti sa iei si sa faci un film de oscar din ea ca pe mine ma doare fix in pix.
exact ce am facut inainte de deschiderea temei asteia o sa facem si de acum inainte chit ca ne declarati voi inca de vreo 10 ori razboi sau nu.

2. dar de exemplu cand nividis a pierdut vreo 20 de sate cata daca are demnitate poate recunoaste l-am intrebat citez sa inteleg ca ne-ati declarat razboi??
la care a zis ca nu sunt atcuri izolate,conflicte mai vechi locale'"
pai daca nu am pus virgula intre "nu" si "sunt" atunci totul e clar.

eu cred insa ca ai uitat continuarea "....conflicte mai vechi locale" exact in genul celor care au fost cu boris, gesu, papausa...etc.
si cum am mai zis :
"am fost exact in relatiile in care v ati dorit voi sa fim" (vezi in postarile precedente).
ce nu intelegi aici??

3."DECI STATISTICILE NU SE POT FOLOSI CA STATISTICI DE RAZBOI DIN MOMENT CE NOI NU AM AVUT RAZBOI OFICIAL"

verifica a 3 a postare a acestei teme sa vezi cine aduce vorba de statistici.
noi doar am continuat pe linia trasata de voi.


ce nu stii tu serbane este ca nu toata lumea joaca din dorinta de a avea cat mai multe sate. pentru unii nu satele sunt ceea ce ii tine in joc si ele nu inseamna mare lucru asa cum nu inseamna nici statisticile chiar daca atunci cand le vad si le sunt favorabile poate traiesc un sentiment de mandrie.

4.
vad ca decand e razboi cam slabut
diferenta e de 1 sat
felicitari se pare ca o sa castigati ca avansul asta de 1 sat e greu de recuperat
:):):)


inteleg deci ca razboiul a inceput de o saptamana si voi l ati declarat. inseamna k v ati pregatit pentru el deci inseamna ca ar fi trebuit sa detineti initiativa mai ales ca spuneai ca va intereseaza zona.
si totusi sunteti pe minus in statisticile de care vorbesti si n ati avut nici macar un atac organizat in saptamana asta. spre deosebire de vremea in care nu aveati declaratia oficiala transmisa forumului extern si mai aveati si voi timp de organizat atacuri.

ca nu va atacam noi este fiindca, asa cum am mai spus, nu reprezentati o prioritate pentru newage

5. "cata daca are demnitate poate recunoaste"

serbane cand vorbesti despre altcineva masoarati in primul rand cuvintele daca vrei sa arati ca posezi aceasta calitate de care vorbesti.


altfel atata timp cat am raspuns la toate intrebarile si nu am mintit cu nimic nu vad ce ar trebui sa recunosc.
daca intrebai iti raspundeam. oricum ti am raspuns chiar daca nu meriti.

"ce ati luat voi au fost sa nu zic magari ca ma baneaza"

nu luam asemenea animale la noi in trib. le lasam in cele in care sunt deja


6.
hai ca ma faci sa rad cataline
te credeam altfel sincer


nu stiu cum ma credeai tu serbane si nici nu mi pasa.

ca am spus la inceput
nu vreau sa ofensez pe nimeni.
e valabil doar atata timp cat faci afirmatii bazate pe adevar atat la adresa mea cat si a colegilor mei si a tribului din care fac parte.


mai elegant de atat nu am cum sa spun deci sper ca ai inteles aluzia mea si nu va trebui sa mai explic inca o data in stilul can-can in timp ce ti macane clanta.
 

DeletedUser

:) a si colegul tau spt ca ziceai de el
Cea mai bună clasare: 162 24th February 2009
pe 24 februarie avea 162 de sate!!!!:) acum mai are 39 unde sunt restul???
:confused: oare la noi???

asa ca te rog daca vrei sa mai discutam alege si tu bine exemplele
1 spt
2 boris care tu ai zis un inactiv:)


mai serbabele esti mare jucator,spt este unul care a pierdut sate dar e un copil juca mai mult pe siter,laudate cu satele lui,pe care i leai lut(le numeri pe degetele de la o mana).ai mai multe posturi pe exter decate sate cucerite si muncite
cu 20% din satele tale au fost din satele tale cucerite din triburi adverse si alea de la jucatori slabi ,din care pe parcurs ai pierdut 10%,
80% din satele tale sant numai inobilari interne
de la tine nu au luat sate decat cei care nu au vrut
ai deschis tema asta dupa ce incepuse de o luna razboiul si zici ca statistica este numai de cand ai deschis tu tema,te minti singur si ai minti si pe cei care nu au deaface cu razbiul

bafta ambelor triburi
 

DeletedUser

xutule veziti de ale tale si cautati un trib, inainte sa critici pe serban, in spre deosebire de tine el are trib ;)
 

DeletedUser

daca te uiti ,am trib si sant mutumit de el,tribul meu este toata harta,nu am dusmani am doar prieteni
 

DeletedUser

colegu' lasa vrajeala. daca nu vezi sarcasmul mai studiaza un pic dex-ul ala din care citesti. poate mai inveti una alta. sau am o sugestie si mai buna pentru tine: ai putea sa urmezi exemplul moicai columbeanu si sa inveti si tu 3 cuvinte / zi. in mod sigur va fi un castig deosebit pentru tine.

xutule veziti de ale tale si cautati un trib, inainte sa critici pe serban, in spre deosebire de tine el are trib ;)

ia pune tu manuta si fa un pic de analiza pe textul citat de mine si mai vezi apoi cum e cu gramatica.

hai pa ca imi pierd timpul aiurea pe aici. daca mai ai ceva sa-mi comunici te astept pe L5.
 

DeletedUser

idem la ce am zis mai sus, nu are rost sa o mai spun inca odata ca ma baneaza moderatori si mai vreau sa il vad si eu pe "Georege Pruteanu" in continuare pe forum :rolleyes:
 

DeletedUser

Intradevar gramatica limbii romane este grea insa regulile acestui forum nu sunt grele, cu toate acestea voi nu le respectati.
Shinobi666 si azahtoth ca sa nu ziceti ca sunt rau veti primi din partea mea o mustrare pentru spam si va rog sa reveniti la subiect daca doriti.
 

DeletedUser

mai serbabele esti mare jucator,spt este unul care a pierdut sate dar e un copil juca mai mult pe siter,laudate cu satele lui,pe care i leai lut(le numeri pe degetele de la o mana).ai mai multe posturi pe exter decate sate cucerite si muncite
cu 20% din satele tale au fost din satele tale cucerite din triburi adverse si alea de la jucatori slabi ,din care pe parcurs ai pierdut 10%,
80% din satele tale sant numai inobilari interne
de la tine nu au luat sate decat cei care nu au vrut
ai deschis tema asta dupa ce incepuse de o luna razboiul si zici ca statistica este numai de cand ai deschis tu tema,te minti singur si ai minti si pe cei care nu au deaface cu razbiul

bafta ambelor triburi

uite aici un comentariu independent

http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=12409&page=4


cat despre tine ce sa zic
le sti tu pe toate asa ca sigur sti si ce vreau sa iti zic

si inca ceva cand mai scri roaga pe cineva sa te verifice,ca se pare ca stai mai mult pe joc decat la scoala!!!

cataline ai scris cam mult,cand am timp sa citesc o sa si comentez :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca te uiti ,am trib si sant mutumit de el,tribul meu este toata harta,nu am dusmani am doar prieteni

sper ca nu ma incluzi si pe mine
ca daca da trebuie sa faci ceva :)

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

xblaandy vad ca faci referire la greseli gramaticale pe forum desi exista una di regulile de functionare ale forumului unde se recomanda evitarea acestor eventuala greseli "evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere" personal gasesc aceasta remarca malitioasa si rauvoitoare, mai ales ca vine din partea unui moderator ...
P.S. scuze pentru eventualele greseli ...

Nu stiu unde ai vazut tu ca fac eu asta dar pe viitor te sfatuiesc sa imi trimiti parerile tale pe privat si sa nu faci acest lucru pe forum deoarece incalci urmatoarele puncte din regulament:
1.2 Membrii forumului nu au dreptul sa se dea drept moderatori sau admini. Incearcarea de a actiona ca un moderator sau admin este interzisa si duce la primirea unui avertisment.
1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
Pentru acest post al tau vei fi penalizat cu 5 puncte.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: R~W
Players:

Side 2:
Tribes: newage
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 218
Tabăra 2: 541
Diferență: 323

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,341,062
Tabăra 2: 5,951,035
Diferență: 3,609,973

image.php



doar un mic update :)
 

DeletedUser

si aici ia bataie r~w-ul?
razboiul cu unique merge cum merge,fuziunea nu a reusit,acum vad o diferenta de 300 de sate pt newage,ce mai urmeaza oare?un disband bine meritat,banuiesc ca asta va fi pasul urmator.

atatea esecuri pentru un trib asa micut;e prea mult!
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: R~W
Players:

Side 2:
Tribes: newage
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 999
Tabăra 2: 1,537
Diferență: 538

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 44
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 10,435,481
Tabăra 2: 12,194,307
Diferență: 1,758,826

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 414,737
Tabăra 2: 483,535
Diferență: 68,798

image.php



intradevar... newAGE sunteti za best... cate actiuni comune am avut pe voi?... hmmm... cred ca maxim una... pentru R~W nu ati fost niciodata o prioritate ;)
 

DeletedUser

nu stiu ce vrei tu sa spui dar si din statistica ta suntem peste voi asa ca ciocu' mic si joc de glezne.

din cate vad eu voi nu aveti actiuni pe nicaieri, dar pierdeti sate. sincer sa fiu nici nu ma intereseaza ce actiuni aveti voi cata vreme pierdeti sate. pana una alta in razboiul cu newage mai aveti de recuperat peste 300 de sate asa ca vrajeala ta nu tine. asta ca sa nu-ti mai aduc aminte cum va milogeati de noi cu pna-uri si aliante...
 

DeletedUser

tinzi spre un penibil debordant... daca arunci o privire spre celalalt topic de razboi pe care il avem vei avea o surpriza in legatura cu pierdutul satelor...

cat despre voi no comment... sunteti cum credeam... aveti un singur razboi cu noi (pardon doua... il mai aveti si pe cel cu satele de barbari) si intr-o luna de zile nu ati fost in stare sa luati mai mult de 7 sate (in plus fata d noi)...

sincer mi-ar fii rusine sa mai comentez...

si da s-a cerut PNA sau alianta cand voi erati neutri tribului nostru...

cat despre reactiile tale domnule aza numai cuvinte de lauda... banuiesc ca la cei 7 anishori ai tai ii faci praf pe colegii de clasa I
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus