3-SLA vs. WANTED & ~COA~ & ~B-A~

  • Autor subiect DeletedUser15488
  • Data de început

DeletedUser

Gaby..du-te si cauta defensive pentru ca iti pregatesc eu o roiala asa cu cele 3 triburi ce te sprijina si de te tot lauzi..

stai linistit amice ca tribul inseamna unitate. nu toti murmura printre dinti cand se arata un nou razboi la orizont :))


pe ceilalti ii rog sa nu mai faca spam cu statisticile. tema se numeste 3-SLA vs. WANTED & ~COA~ & ~B-A~. intamplare intamplatoare... daca ceva nu bate cu realitatea propun infiintarea altor teme in care sa se trateze toate realitatile. si daca nu se doreste, avem loc la "off topic" :). acolo la relatiile matrimoniale :))
 

DeletedUser15488

Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: WANTED
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19
Tabăra 2: 4
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 196,680
Tabăra 2: 34,209
Diferență: 162,471

image.php



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: WANTED ~B-A~ ~COA~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 9
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 153,390
Tabăra 2: 68,379
Diferență: 85,011

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

normal daca pui si BA..:(

Side 1:
Tribes: ~COA~
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 301
Diferență: 272

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 3
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 249,483
Tabăra 2: 2,128,393
Diferență: 1,878,910

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 180,024
Tabăra 2: 31,977
Diferență: 148,047

image.php
 

DeletedUser

Cam putine, e adevarat...

Side 1:
Tribes: ~COA~
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 130
Tabăra 2: 42
Diferență: 88

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,371,831
Tabăra 2: 426,736
Diferență: 945,095

image.php
 

DeletedUser

Ca sa nu va mai ofticati uitati aici cu toate triburile...
Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: WANTED ~COA~ ~B-A~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,006
Tabăra 2: 1,502
Diferență: 504

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18,817,706
Tabăra 2: 13,490,151
Diferență: 5,327,555

image.php


Pt saptamana trecuta:
Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: WANTED ~COA~ ~B-A~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 72
Tabăra 2: 71
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 735,512
Tabăra 2: 672,886
Diferență: 62,626

image.php


Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: ~COA~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 41
Diferență: 34

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70,798
Tabăra 2: 417,661
Diferență: 346,863

image.php


Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: ~B-A~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 17
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 326,192
Tabăra 2: 123,612
Diferență: 202,580

image.php


Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: WANTED
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 13
Diferență: 19

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 338,522
Tabăra 2: 131,613
Diferență: 206,909

image.php
 

DeletedUser

dragi aliati si dusmani,

va urez sa aveti Sarbatori linistite si frumoase. si mult succes in tot ce intreprindeti, fie ca e joc sau, mai ales, viata reala. Sa va bucurati de reusite si sa ignorati esecurile.

Best regards,
Somut
 

DeletedUser

sunt sitter la cativa jucatori in zona de nord la granita cu ~COA~ WANTED si ~B-A~ si din cate vad eu sunteti slabi :-? mai ales B-A
 

DeletedUser

Opaaa! A inceput galceava si eu n-am fost atenta! Titone, Don-Don...multa, multa bafta!!!
O sa vad daca pot sa va dau o mana de ajutor! ;)
 

DeletedUser15488

Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: WANTED ~COA~ ~B-A~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 85
Tabăra 2: 25
Diferență: 60

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 707,567
Tabăra 2: 180,949
Diferență: 526,618

image.php



asta in conditiile in care cele 3 triburi au avut un atac organizat :)
 

DeletedUser

inca o data, titone: atac organizat n-a avut nimeni. adica nu s-au vorbit alea 3 triburi sa dea toate odata pe voi...

COA a atacat, intr-adevar, si eu personal am vorbit cu cativa sa dea pe satul ala al tau, atat. dar nici pomeneala de organizare in 3....

dupa parerea mea, Wanted doarme..
 

DeletedUser

Wanted se bate cu Crazy, se bate cu 3-SLA, in k 33!
Deocamdata isi permit, cat va folosesc pe voi ca scut viu! Mare alianta aveti si voi cu Wanted, nu le pasa de voi, isi apara satele, folosindu-va pe voi! Aveti macar o ferma sprijin in k 22-32 de la Wanted? Normal ca nu! :rolleyes:
 

DeletedUser

DACA NU OR CERUT ! nici o frica ca or sa aiba pe viitor si totusi nu va intereseaza pe voi

imi cer scuze ca fac offtopic dar cred ca o sa ii duceti cu zaharelul asa mereu... pana cand 3-sla o sa inceapa sa dea si in voi si nu o sa mai puteti fi aparati...parerea mea:confused:
 

DeletedUser

Necromano' ai grija ca moare sotu' de foame si devine vaccinat prin alte partii..ca doara de aia e vesnica "minora"...ca de brunet ce sa zic ca oricum e blond..la minte'

somut..relatiile tale de PR, pe care tot le trambitezi pe aici si doar aici, le faci cu dusmani mei, cu aliati tai din joc de ce nu le faci..? te crezi cumva prea important si vrei sa fi bagat in seama..?

GhostMaster are dreptate, COA nu a cerut niciodata defence, daca cereau aveam sa le dam...da cine sa ceara de la ei ?

Stati mai linistiti, eu stiu ca 3-SLA au foarte mari probleme la granita noastra, da ce sa faci ei pun probleme mari la granita COA si B-A, ce sa faca si ei ..ataca si ei unde poate, cat priveste bagatori astia de seama ce le place sa incinga spiritele ca poate poate iese ceva, le-as recomanda sa se pazeasca cand au granita cu mine ca nu vor dormi niciodata si am o lista destul de...si nu iert niciodata nimic
 

DeletedUser

Necromano' ai grija ca moare sotu' de foame si devine vaccinat prin alte partii..ca doara de aia e vesnica "minora"...ca de brunet ce sa zic ca oricum e blond..la minte'

somut..relatiile tale de PR, pe care tot le trambitezi pe aici si doar aici, le faci cu dusmani mei, cu aliati tai din joc de ce nu le faci..? te crezi cumva prea important si vrei sa fi bagat in seama..?

GhostMaster are dreptate, COA nu a cerut niciodata defence, daca cereau aveam sa le dam...da cine sa ceara de la ei ?

Stati mai linistiti, eu stiu ca 3-SLA au foarte mari probleme la granita noastra, da ce sa faci ei pun probleme mari la granita COA si B-A, ce sa faca si ei ..ataca si ei unde poate, cat priveste bagatori astia de seama ce le place sa incinga spiritele ca poate poate iese ceva, le-as recomanda sa se pazeasca cand au granita cu mine ca nu vor dormi niciodata si am o lista destul de...si nu iert niciodata nimic


Cumetre poate ne zici si noua problemele care le avem la granita cu voi...ca noi nu le stim...poate ai vrut sa zici ca aveti probleme la granita cu noi...ca nu mai sunt inactivi...si nu mai reusiti sa luati sate...da`o draq de treaba da chiar vindem gogonele aici pe forum? ce sate ati luat voi in ultima luna pe granita si ce am luat noi??? pai ce draq....hai sa zicem la lume adevarul...sa lasam zaharelul...
 

DeletedUser



somut..relatiile tale de PR, pe care tot le trambitezi pe aici si doar aici, le faci cu dusmani mei, cu aliati tai din joc de ce nu le faci..? te crezi cumva prea important si vrei sa fi bagat in seama..?

GhostMaster are dreptate, COA nu a cerut niciodata defence, daca cereau aveam sa le dam...da cine sa ceara de la ei ?



Aliat, eu m-am retras din joc. Am uitat sa-mi scot aia cu PR-ul din semnatura, dar se rezolva. Si ma scuzi sa-ti zic, da' ala importantul te dai tu. Nu ma vezi pe mine amenintand pe nimeni pe aici, nu ? Si zau ca am parte de bagat in seama mai mult decat mi-as dori.

Hai sa-ti spun de ce zic toate astea, din amintiri, desigur, odata ce nu mai joc:

1. statisticile spun totul. daca triburi de 250+ membrii, cu sute de milioane de puncte, isi schimba cate 20 de sate pe saptamana.... si, in total, intr-un razboi mai lung cu o luna, s-au schimbat de 3 ori mai putine sate decat in razboiu vostru cu Crazy... q.e.d. (s-o citez pe Megara)
2. de cate ori am vorbit noi de cand ne-am aliat ? iti spun eu: NICIODATA. nu tu strategie, nu tu conlucrare, atacuri comune, aparari la fel... NIMIC. ma scuzi, da' nici macar o katerinka schimbata sau un banc trimis. Cred ca am vorbit de zeci de ori cu oameni din 3-SLA, si chiar mi-a facut placere. Tie nu-ti spune nimic asta ? Inteleg ca poate iti displace sa vorbesti cu mine personal, dar puteai alege pe altcineva din trib, sunt multi oameni cu un cuvant greu de spus acolo, cel putin pentru mine...
3. te-ai straduit sa faci o strategie pe forum si-o apreciez, e chiar foarte buna. dar ai postat-o si.... pauza. totul a ramas la stadiul de proiect si, ma scuzi, arata ca praf in ochi.

Stii foarte bine, ca ti-am spuns-o face 2 face ca eu personal am fost impotriva aliantei cu voi. Dar colegii mei au decis-o iar la noi nu e dictatura militara sa fac ce vreau eu. E distractie si comunicare....

In ultimul rand, imi place ca am avut colegi mandri. Mandri sa nu ceara sprijin (e un joc, totusi) sau sa apeleze la unii care nu i-au bagat in seama niciodata. Mai mult, lovesti in mandria asta prin neconcentrarea pe interesele comune si senzatia pe care o lasi ca ne-ai folosit drept scut. Inteleg, interesele primeaza si in rahatul asta de joc, de aceea nu te condamn. Dar nu te astepta sa-mi placa....

Toate bune iti urez...

PS. nu te obosi sa-mi raspunzi, sunt plecat din tara o saptamana incepand cu 9.00 in dimineata asta, asa ca n-am cum sa citesc.

regards,
S
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asta ai scormonit-o ca sa le ridici moralul astora din COA? :D
``foarte mari probleme`` :eek:

cine este coa? de ce au nevoie de moral? tocmai s-au desfiintat...

pacat de ei. erau un trib frumos. acum mi-a spus cineva ca au ajuns chiar "slugi wanted".
pacat somut. dar se pare ca greselile se platesc intotdeauna. cateodata chiar scump.

anyway, succes in continuare. distractia e garantata si pe viitor :)
 
Sus