Tribal Meeting la Timisoara

  • Autor subiect DeletedUser11852
  • Data de început

DeletedUser

[sarcasm]multumim aparatorilor patriei pentru curatatul spamului pe acest topic.
dragonstouch_flowers.gif
[/sarcasm]

in alta ordine de idei (si ca sa nu imi iau warn pentru offtopic, ca ii cred in stare :D ), tnx noii persoane non-grata pe acest forum pentru limonada de marti seara :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19074

asfaloth,topicul asta n`are un scop anume. nu zicem strict o data,si ne intalnim,o mai dam si in spam,daca se poate numi asa..:)

starule,pai tre sa o conving pe maica`mea sa mi`o dea pe a ei prin oras,pana imi iau ceva. nu stiu inca,nu m`am interesat de ceva,dar a lu` maica`mea e seat cordoba.
 

DeletedUser

nu, dar are o tema anume :D
categoric nu bancurile cu bebeluşi şi relaţiile virtuale de rudenie. just my very humble opinion. :D
 

DeletedUser

asfaloth,topicul asta n`are un scop anume. nu zicem strict o data,si ne intalnim,o mai dam si in spam,daca se poate numi asa..:)

starule,pai tre sa o conving pe maica`mea sa mi`o dea pe a ei prin oras,pana imi iau ceva. nu stiu inca,nu m`am interesat de ceva,dar a lu` maica`mea e seat cordoba.


gabitz gabi: nu te duc ma
gabitz gabi: stai calm


arunca`ti permisu` ala undeva !:D:D
 

DeletedUser19074

whizZzeEE @ shadows staru12 (30/05/09 11:46:12 AM): coi
whizZzeEE @ shadows staru12 (30/05/09 11:46:23 AM): ma duci maine cu masina sa ma intalnesc cu una?
whizZzeEE @ shadows staru12 (30/05/09 11:46:24 AM):
gabitz (30/05/09 11:46:27 AM):=)))
gabitz (30/05/09 11:46:28 AM): nu.
whizZzeEE @ shadows staru12 (30/05/09 11:46:37 AM): la ora 21 ma
whizZzeEE @ shadows staru12 (30/05/09 11:46:52 AM): trebe sa te lase maicata
gabitz (30/05/09 11:46:55 AM): =)))
gabitz (30/05/09 11:46:58 AM): nu te duc ma
gabitz (30/05/09 11:46:59 AM): stai calm


cam asta`i toata discutia. nu te duc ma la gagici . iesim la bere,unde vrei tu,da` la gagici eu nu te duc cu masina..:D
 

DeletedUser

Na bine ma .. ma duci in seara asta la ora 21 la o bere cu masina?:)))))
 

DeletedUser17342

phatbwoy nu mai joaca nu? ultima oara cand l-am vazut tot era stresat cu sesiunea:D

..asteptam urmatorul meeting la Tm
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

ar fi tare sa facem asa mai prin toamna cand e multa lume on, un trib de timisoreni:D sunt sigur ca ar merge bine. daca cineva e inactiv mergem peste el si il capacim :))


in legatura cu noua intalnire... ca sa fiu la subiect... o asteptam :)
 

DeletedUser

S-a mai discutat mult pe tema asta :D dar mai in secret :D .. va fi creca pe L15 un asa trib .. :p
 

DeletedUser17342

cand o sa se faca as aprecia si eu daca as fi anuntat:D (asta in caz ca nu e prea exclusivist). oricum daca se baga si phatbwoy va fi misto. are carisma :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7072

Chiar vrei sa stau sa ma gandesc ca iti zic o gramada de jucatori din tm si buni ..:)

stiu si eu o groaza. dar nu as intra cu oricine. mie mi-ar face mare placere un trib sub conducerea MD-ei dar nu cred ca asa ceva e posibil. altfel vedem ce iese
 
Sus