Un "zeu" din =nbz=!!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dragi prieteni,

Unul din membrii de elita din =nbz= da asemenea atacuri...

Comentati voi ca pe mine ma bufneste rasul...

Agresor: Illidan Stormrage
Sat: 000 Avada Kedavra (374|412) K43

Număr: 0 0 6003 0 10 2674 370 0 240 0 0 2
 

DeletedUser4349

Dragi prieteni,

Unul din membrii de elita din =nbz= da asemenea atacuri...

Comentati voi ca pe mine ma bufneste rasul...

Agresor: Illidan Stormrage
Sat: 000 Avada Kedavra (374|412) K43

Număr: 0 0 6003 0 10 2674 370 0 240 0 0 2

as zice ca pe mine ma bufneste rasu' de "inteligenta ta"...Gata cum ai vazut un atac ciudat, cum sa postezi repede.

Daca ai cunoaste acest joc ai stii cada mor juma' din trupe moare si nobilu'...Poate Illidan n-a stiut ce e in acel sat sau se astepta la sprijin si vroia sa fie absolut sigur ca o sa ia satu'...

Pf...sunt atatea atacuri cu 2 nobili intr-un foc...

Lasa-ne cu atacuri de-astea "amuzante"

Edit: Am vazut ca acum ti-ai facut cont. Oare special sa postezi acest atac? daca da...esti penibil :(
 

DeletedUser24302

abia astept sa vad ce zice Illidian Stormrage
=))
pregatestete;)

Archangelsin , isi face si el intrarea pe forum ..:)) debutand cu stangul:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1198

Edit: Am vazut ca acum ti-ai facut cont. Oare special sa postezi acest atac? daca da...esti penibil :(

Exact pentru asta a facut... m-a "amenintat" chiar ca il posteaza =)))

Illidan Stormrage astăzi la ora 17:55
Dupa ce ramai fara sate, iti explic si de ce am dat mai mult de 1 nobil in acelasi atac. Pana atunci, ciocul mic ca te faci singur de ras ;)

LordDeath astăzi la ora 17:56
** dupa ce raman fara sate.... bine... pana atunci sa nu te aud... postez pe forumul de la TeamTriburi atacul asta...

Illidan Stormrage astăzi la ora 17:56
Chiar te rog ;)

Illidan Stormrage astăzi la ora 17:57
Sa imi dai si mie link-ul ;)

LordDeath astăzi la ora 17:58
ai sa vezi... sau mai bine ii spun lui lamine, adminul de pe lumea asta, ca ma intalnesc diseara cu ea la un suc... sa rada si ea...

Acum sa-i si raspund.. Stiam ca satul este sat ofensiv, si domnul nu sta chiar grozav la capitolul aparare..

1. Daca atacam ca un "pro" ce este domnul LordDeath
11111roy.jpg


2. Insa atacand ca un noob ce sunt..
22222m.jpg
 

DeletedUser24302

s-a ofticat si el ca i-ai distrus adeziunea / iai luat satul nu stiu:))
daca prin altceva nu reusea sa dovedeasca ca ii mai bun ca tine..:)) uite ce-a fakt:D
 

DeletedUser1198

Dragi prieteni,

Unul din membrii de elita din =nbz= da asemenea atacuri...

Comentati voi ca pe mine ma bufneste rasul...

Agresor: Illidan Stormrage
Sat: 000 Avada Kedavra (374|412) K43

Număr: 0 0 6003 0 10 2674 370 0 240 0 0 2

Vezi sa nu te bufneasca plansul :rolleyes:

11111t.jpg
 

DeletedUser

LordDeath astăzi la ora 17:58
ai sa vezi... sau mai bine ii spun lui lamine, adminul de pe lumea asta, ca ma intalnesc diseara cu ea la un suc... sa rada si ea...
off...am fost mintita in tot acest timp:(
 

DeletedUser1198

Cred ca topicul ar trebui mutat pa P&P... nu prea isi are locul aici.. :)
 

DeletedUser11365

Dragi prieteni,

Unul din membrii de elita din =nbz= da asemenea atacuri...

Comentati voi ca pe mine ma bufneste rasul...

Agresor: Illidan Stormrage
Sat: 000 Avada Kedavra (374|412) K43

Număr: 0 0 6003 0 10 2674 370 0 240 0 0 2

nu esti constient de situatia penibila in care te afli..de unde nu este nici dumnezo nu cere..mai distreaza-te pe aici ca oricum nu te mai baga nimeni in seama
 

DeletedUser1198

Stati ca n-am terminat.. Am continuat sa persist in "noobismul" meu si am tot atacat cu 2 nobili =)))

11111nhh.jpg
 

DeletedUser6681

Mda o sa imi iau warm.. sau poate nu.. ced ca discutia ar trebui pusa la mesaje/atacuri amuzanta ( ma refer la cel ce vede ceva amuzant in asta )

oricum p&p de pe l13 este cel mai trist.. dintre toate

candva era ceva agitatie pe aici
 

DeletedUser6077

Mda o sa imi iau warm.. sau poate nu..

ma bag si eu la un warn.ma intreb cum dracu donsoara megara n-a mai tipat ca e furata pe lumea asta...cum de nu ne-a descris ea teoria conspiratiei?cum toata lumea are "n" conturi si cativa admini prieteni si ea nu... Cum toata lumea joaca miseleste jocul asta si ea altfel...


on topic: n-as vrea sa fiu vecinul lui illidan...
 

DeletedUser

aoleu mane te-ai facut de ras...domnule lordDeath multi jucatori folosesc simulator inainte sa atace ,poate daca il foloseai iti dadeai seama.

Da ai vrut tu sa iesi n evidenta nu e asa ?? :D:p

oricum totusi costul de 50000 de resurse pierdute e destul de mare la nivelul asta al jocului,se putea face si altfel.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

aoleu mane te-ai facut de ras...domnule lordDeath multi jucatori folosesc simulator inainte sa atace ,poate daca il foloseai iti dadeai seama.

Da ai vrut tu sa iesi n evidenta nu e asa ?? :D:p

oricum totusi costul de 50000 de resurse pierdute e destul de mare la nivelul asta al jocului,se putea face si altfel.

Zici tu? 50k e o nimica toată de la 10 sate în sus. Le produci fără să farmezi întro oră :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus