Păcăleli pe L5

DeletedUser

sami fie cu iertare pt acei moderatori,admini si administratori care au curajul sa se uite in oglinda fara sa scuipe

măi , şi tu te-ai săturat de triburile ? :D văd ăştia ce ai postat şi unu-doi îţi rezolvă de un ban pe toate lumile pe care joci :D
oricum , ai fost tare =]
 

DeletedUser

Cea mai mare pacaleala din jocu` asta sunt triburile Crazy si Future
 

DeletedUser

ia uite doar nu vorbeste din nou eduacata\atu safire ....
nu spun mai multe ca oricum am cateva puncte la activ de la cearta cu kingflex
eu am luat puncte pentru ca am vorbit ca pe maidan
el a luat ...???

oricum cea mai mare a mea depe triburile a fost pe lumea 3 parca cand am fost dat afara si inobilat fiindca nu mai aveau aia pe cine cuceri :))
 

DeletedUser

cea mai mare teapa pe care am luat-o, a fost atuncea cand am fost amenintat de un anumit player(nu dau nume) ca ma lasa fara net sau fara cont si ma flodeaza si nu mi-a facut nimica nici acuma :|...cred ca numai gura era de el.
 

DeletedUser

a fost cnv din fostul fremen, king este cu mn in trib, cum sa ma ameninte el :))
 

DeletedUser

el a luat ...???

el nu a luat , el ştie să vorbească ;)

oricum cea mai mare a mea depe triburile a fost pe lumea 3 parca cand am fost dat afara si inobilat fiindca nu mai aveau aia pe cine cuceri :))

măi , să ştii că şi a mea e mare , doar la mine e altfel :D pe mine nu m-au dat la innobilare
21.gif

ce voiai să facă şi ei ? mai scăpau de noobii din trib :rolleyes:
şi acolo ... pe la mijlocul frazei
pe lumea 3 parca cand
sigur nu era par-mâncând ?
24.gif


kingflex cumva?

băi băiatule , tu suferi rău de tot . dacă nu mai joci pe lumea 5 , te rog să te abţii , m-am săturat de noobi până peste cap :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

măi , şi tu te-ai săturat de triburile ? :D văd ăştia ce ai postat şi unu-doi îţi rezolvă de un ban pe toate lumile pe care joci :D
oricum , ai fost tare =]

imi da mie si la inca cativa,alti se lasa de joc raman doar ei cu "periutele"lor si li sa implinit visul ,castiga jocul ei dupa care se uita in oglinda si...si se pupa singuri in oglida minunanduse de marea lor realizare

dupa care voi realiza ca asta a fost marea mea pacaleala(prosteala)
 

DeletedUser

ctc. stiu la ce te referi: la bani si timp irosit aiurea, dar totusi unde gasesti tu placere gratis...nici macar cand o faci cu femeia ta si acolo tre sa dai bani, sa-i cumperi una alta :)), in concluzie PLACERE = BANI
 

DeletedUser

Eu cred ca o mare teapa a fost pentru tribul Crazy cand Sangre si-a unit fortele cu Wanted.Mare de tot.Poate frustranta. Culmea e ca nimeni nu dorea un conflict cu Crazy,chiar erau planuri pentru a continua impreuna.Gurile rele ar fi spus ca eram Academia Wanted,dar nicicum, dupa cum ati vazut, gurile rele si p***** au zis si despre COA ca ar fi fost Academia Wanted. Nu vad nimic rau in faptul ca 2-3 triburi aleg sa mearga pe aceeasi cale. Dar daca n-a mai fost SS Panzer AA , n-au mai fost nici conducatori rationali. Desi recunosc , un timp, minora a fost chiar cumsecade. Dar a venit teapa, baieti , cine credeti ca va accepta aerele cu impartirea sferelor de influenta. Apropos, pe care tot eu le-am ales mai bine pentru colegii mei ! Intotdeauna, prin privilegiul pe care l-am avut şi făcut pentru a mă putea implica, m-am gândit la binele conturilor colegilor care se dedică. Conducătorii oricum au alte privilegii.Oamenii care te ascultă formează puterea de grup.
Respect pentru noul trib Wanted şi pentru toti ex-jucatorii din Sangre ( un trib de placere)
 

DeletedUser

teapa, blindius? nope. surpriza da, intr-adevar. pana una alta miscarea aceea a voastra ne-a oferit trei luni de lupta frumoasa asa ca nu vad unde ar fi pacaleala, dimpotriva, ar trebui chiar sa iti multumesc :)
 

DeletedUser

Chiar ca-i frumos pt unii acest razboi.
Pt mine la fel de frumos este, pt ca desi ma tavalesc cu anumiti jucatori de la granitza, cand ne trimitem msj, vorbim amical ca si cum nu ar fi atacurile :))...recunosc ca i-am cam aburit pe cativa sa vina in WANTED si chiar erau sa vina, dar nu stiu cn i-a oprit.
 

DeletedUser



el nu a luat , el ştie să vorbească ;)



măi , să ştii că şi a mea e mare , doar la mine e altfel :D pe mine nu m-au dat la innobilare
21.gif

ce voiai să facă şi ei ? mai scăpau de noobii din trib :rolleyes:
şi acolo ... pe la mijlocul frazei sigur nu era par-mâncând ?
24.gif




băi băiatule , tu suferi rău de tot . dacă nu mai joci pe lumea 5 , te rog să te abţii , m-am săturat de noobi până peste cap :|




auzi ba king flex m-am luat eu de tine ces cu reprosurile astea?
vrei sa ne certam?
poi ne certam doar ca mie ciuda ca dupa cearta tot eu sunt banat ca nu
vorbesc frumos
ia veziti tu de ale
si eventual mai si taci
si nu te mai crede asa smecher si educat precum se crede si safire
ca nu sunteti
sunteti niste noobi
asta este si cu asta va mandriti din cate se vede...


daca vreti ma banez eu singur stiu ca nu am vorbit frumos dar inainte sa ma banati cititi va rog frumos ce a scris kingflex si punetiva in locu meu,iar dupaia puteti sa ma banati
dar punetiva in locu meu cum ati reactiona voi daca cineva tear critica in acest fel ....
 

DeletedUser

1. Eu cred ca o mare teapa a fost pentru tribul Crazy cand Sangre si-a unit fortele cu Wanted.Mare de tot.Poate frustranta.
2. COA ca ar fi fost Academia Wanted.
3. Nu vad nimic rau in faptul ca 2-3 triburi aleg sa mearga pe aceeasi cale. Dar daca n-a mai fost SS Panzer AA , n-au mai fost nici conducatori rationali. Desi recunosc , un timp, minora a fost chiar cumsecade.
4. m-am gândit la binele conturilor colegilor care se dedică. Conducătorii oricum au alte privilegii.Oamenii care te ascultă formează puterea de grup.
5. Respect pentru noul trib Wanted şi pentru toti ex-jucatorii din Sangre ( un trib de placere)

1. Cu siguranta ai o parere distorsionata rau asupra realitatii numai prin faptul ca ai clasificat descrierea postului tau la capitolul tepe si mai zici ca esti si "diplomat".
2. Confunzi academia, care nu are nici o legatura cu faptul ca au fost scosi in fata si folositi drept paravan.
3. Tratezi prea bicolor, intotdeauna exista si cale de mijloc, chiar daca nu au fost cu voi nu insemna ca sunt impotriva voastra.
4. Faptul ca te-ai gandit la conturile colegilor tai este de apreciat dar felul in care ai facut-o este de criticat. Ai preferat sa te refugiezi la umbra WANTED avand de ales intre ei sau razboi...nu stiu ce e de laudat in asta.
5. Obedienta isi spune in continuare cuvantul si am inteles ca ai fost desemnat sa ridici ode tribului si jucatorilor, crezi ca daca ai incheiat cu "ex jucatorii din Sangre" noi nu stim ce ai vrut sa zici.

In estenta: Daca taceai filozof rameneai.
 

DeletedUser

parerea mea e ca cea mai mare tzeapa e ca majoritatea cumparam cont premium. inclusiv eu :)
 

DeletedUser

parerea mea e ca cea mai mare tzeapa e ca majoritatea cumparam cont premium. inclusiv eu :)

Asta am spus-o si eu...dar daca le merge mintea la admini ce sa le facem :))
Au gasit un joc de care poti devenii dependent datorita cresterii tale in punctaj, ai si tu un orgoliu si nu vrei sa renunti la timpul pierdut pana la un moment dat si continui desi sti ca nu este in folosul tau.
Eu am ramas pe triburi din 2 motive:
1.Nu am vrut sa fie in zadar timpul pierdut si nu am vrut sa las tribul in care sunt la greu, asa ca astept oportunitatea de-ami recastiga ce-am pierdut.
2.Doresc sa traiesc pe "viu" sfarsitul lumii.
 

DeletedUser

cea mai mare teapa e ca noi jucam ca fraerii pe un server pe care , atunci cand prindem un spion din 3-SLA , sau organizam ceva atac pe 3-SLA , sau orice altceva de genu` , pica serveru :D si noi ce putem face ? tacem si inghitim :D

cand era MT-ul pe primul loc, am trimis, impreuna cu altii atacuri de la 60 de ore !!! Cand mai erau cateva ore pana la sosire (unele din cate stiu - foarte putine totusi, deja ajunsesera), s-a blocat serverul si toate trupele au fost "trimise" in satele de origine. Deci si noi am patit-o ;).
 
Sus