Cel mai promitator trib L15

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

Care este cel mai promitator trib pe L15

  • Bad-Boys

    Voturi: 6 3,4%
  • Wild Tribe

    Voturi: 26 14,9%
  • Body Guard Security

    Voturi: 1 0,6%
  • Burn

    Voturi: 15 8,6%
  • Fearless

    Voturi: 3 1,7%
  • GLORY of the ROME EMPIRE

    Voturi: 3 1,7%
  • Great-Power

    Voturi: 1 0,6%
  • H@it@

    Voturi: 21 12,0%
  • Lethal Players

    Voturi: 9 5,1%
  • Pimp

    Voturi: 4 2,3%
  • Reborn (Always )

    Voturi: 4 2,3%
  • THE ELDER GODS

    Voturi: 5 2,9%
  • Tribul de Prieteni

    Voturi: 3 1,7%
  • TOTUL sau NIMIC

    Voturi: 39 22,3%
  • Vama Veche

    Voturi: 35 20,0%

  • Total votanți
    175
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2250

rookmaster...sti ca numi plac rockeri :D ...ma abtin la comentari...daca zici cas cocalar zici degeaba nu ascult manele dar rock e cea mai urata muzica din lumea asta.




fiecare cu preferintele sale:p
si ai grija k s-ar putea sa castigi un avertisment=)) k iar faci spam:p
 

DeletedUser

rookmaster...sti ca numi plac rockeri :D ...ma abtin la comentari...daca zici cas cocalar zici degeaba nu ascult manele dar rock e cea mai urata muzica din lumea asta.

Doamne,ce m-ai amuzat!
Rookmaster vine de la "rook"="tura"(piesa de sah) si nicidecum de la "rock"
 

DeletedUser2250

calutule...mi se pare mie sau nu-ti prea ies afacerile???
in loc sa atragi posibili membri iti faci dusmani=)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

rookmaster...sti ca numi plac rockeri :D ...ma abtin la comentari...daca zici cas cocalar zici degeaba nu ascult manele dar rock e cea mai urata muzica din lumea asta.

nu am zis ca esti cocalar ... ti-am spus intr-un mod "delicat" ca faci prea mult spam
si ... nu confunda borcanele ... rook nu are nici o legatura cu rockul ... iti recomand sa consulti un dictionar englez-roman


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

Exact asta faci şi tu, deşi statutul tău te obligă la mai mult. Ar fi păcat să continuăm aşa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

prin aparitia asta misterioasa pe forumu extern, domnul rookmaster isi va face aparitia oare si pe 15?:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25924

Noul Trib P.A.S. (Puterea Arma Suprema) va invit incepand cu 30.06.2009 in P.A.S. lumea 15 sper sa va placa si speram sa prindem repede putere !!!Pentru invitati apelati la cristapone
 

DeletedUser

Noul Trib P.A.S. (Puterea Arma Suprema) va invit incepand cu 30.06.2009 in P.A.S. lumea 15 sper sa va placa si speram sa prindem repede putere !!!Pentru invitati apelati la cristapone



fiti atenti:)) cica "Noul trib (.....) va invit:))))
cu cine ai facut romana ?:)))
 

DeletedUser14704

Tribul 'Totul sau Nimic ' va asteapta sa i va alaturati pe Lumea 15 in partea NordEstica a hartii ;)
 

DeletedUser

vreau si eu sa apra tribul meu acolo:(...o si ma indoiesc ca vreau trib de acolo o sa conduca lumea...
 

DeletedUser

Kid zine macar cand se deschide lumea ca am si eu examen la scoala si trebuie sa plec!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus