Despre top 20

DeletedUser23101

M.T. vad ca a trecut de 1000 de membri astia sunt cel mai mare trib mamut... (sunt in top 20 deci sunt ON topic :)) ) cat credeti voi ca o sa tina?? eu zic ca nu prea mult:))
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Sigur ca esti on-topic, este suficient sa spui TOP 20 si se rezolva. Problema este cand sustii ca 768 este peste 1000, atunci nu te mai cred.
 

DeletedUser

Sigur ca esti on-topic, este suficient sa spui TOP 20 si se rezolva. Problema este cand sustii ca 768 este peste 1000, atunci nu te mai cred.
pai si poate este?
din punct de vedere al topului 20.
chiar si 50 este peste 1000.
oare cum se organizeaza? cum farmeaza? 1000 e o cifra enorma
 

DeletedUser

In acest moment:

1 - M.T. = o facatura de trib cu un numar de 1009 membri....haos total, adaratul M.T. a fost pe lumile 3 si 5
2 - Yakuza = idem, la inceput aveau mai multi membri decat cei inregistrati, calici oamenii astia :)), acum vad ca s-au mai racorit putin de tot
3 - CirC = nu am cunstinte prea mari despre acest trib, dar din cate am inteles copy/paste.....adevaratul cica e pe lumea 1, daca nu ma insel
6 - PDT = tot copy/paste de pe lumea 3
7 - Die! = idem lumea 3, o gramada de oameni
8 - Vama = se stie deja, nu are rost, felicitari cuka
13 - B-Sea = praf tribu asta, numa noobi aici :))
14 - 300 = facatura dupa vechiul 300 lumea 3
15 - SAS = copiat dupa lumea 5 (ionute vezi ca astia ti-au copiat tribu :)) )


In clasamenul actual doar B-Sea si VAMA sunt triburi, resturl sunt doar copy/paste si incercari esuate. Critic dur pentru ca unii copii chiar nu mai au imaginatie, in loc sa se uite la desene, ei cauta pe net filme pt adulti.

In afara top 20 mai sunt triburi cu jucatori adevarati, care isi vor prelua pozitia meritata in curand
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

SOF,CIRC aici sunt niste "FAKE-uri"
Pe lumea 1 sunt cele adevarate!


Ai perfecta dreptate ... fake, copii, clone ... dar aveau nevoie de niste nume si sunt lipsiti de inspiratie. Ca si noi cand postam in afara temei.
 

DeletedUser

1 M.T. - Clona CNA de pe 9...Cine a jucat,stie :D
4 CirC -
Toti membrii tribului au drept de invitatie !Sunteti rugati sa valorificati acest drept pe care l-ati primit doar asa aratati ca sunteti devotati tribului si ca doriti ca acest trib sa inainteze .
= Viitor mamut
6 ~RL~ - Mi se pare un trib serios...Cunosc citeva nume mare de acolo
9 Vama - Tribul noob-ului de cuka...Cred ca ia ceva lectii de la sebica,singur nu s-ar descurca :p
11 B-Sea - Nu-i bun tribul asta...niste laudarosi :D
12 ZEI - Zei?Nu prea cred :p

@ WT si [13] : Va asteptam in top!
 

DeletedUser

Eu zic că deja se fac selecţii pentru ... câţi moderatori ???
Dar fără avertismente ... neeeh, nu are nici un farmec ca ma băgam :)

nu moderatorii sunt importanti acolo....important sunt recrutorii si conducatorii care dau bine cu click-ul sa acorde drept de invitatie
 

DeletedUser

Da ...deci clar:))))

Mai luat aici :)))

LOL

De ce va faceti triburi asa mari???

castigati ceva?
 

DeletedUser

intreabama ca sa ti raspund::)
d c? Pt ca nu ia invatat nimeni cu ce se manca acest joc , si tu erai asa la inceput si eu si toti
Trebe sai indrume si pe ei cineva ,sunt oi ratacite
 

DeletedUser

Da ...deci clar:))))

Mai luat aici :)))

LOL

De ce va faceti triburi asa mari???

castigati ceva?

poate se gandesc ca din 1000 de membrii pot gasii 50 buni:rolleyes:
dar oamenii buni pleca numai cand vad harta;):D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deci rad cu craci
aia din Die! ne-au luat fiecare membru la rand si ne-au trimis mesaj si invitatie daca vrem sa intram la ei:)))))))))
 

DeletedUser

Noi pe lumea 1 .

SOF (Special Operation Forces) locul 1 cu 130 jucatori
SOF-a (Special Operation Forces-Academy) locul 9 cu 220 jucatori!



Ca o paranteza ...triburile astea mamut nu vor rezista mult!
 

DeletedUser16105

sa dus yakuza ia dat intemeietoru lu unu intemeietor si ia loat dreptul si acu sa facut alt trib :)))
 

DeletedUser23101

INCREDIBIIIIL TRIBU NOSTRU ,,Marele Mamut,, clasat pe locu 1 a pierdut in mod suspect 16 membri intrand astfel pe locul 1 cu NUMAI 995 de membri!!!!
 
Sus