Razboiul "gigantilor"

  • Autor subiect DeletedUser9453
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9453

Imi iau libertatea sa deschid acest thread deoarece sunt deja vreo 3-4 in care se vorbeste de acelasi razboi .... pe mai multe fronturi dar este acelasi razboi.

Deci se pare ca de o parte avem triburile Wall si Lethal iar de cealalta parte avem familia DECIDE sau triburile: DECIDE, PRAF, SOARTA, MoH si academiile acestora.

Razboiul se poarta pe 2 fronturi: pe granita de N-V intre MoH si Lethal si cativa membrii Wall, si pe granita de S-V intre DECIDE, PRAF, SOARTA si Wall.

Statisticile care or sa apara aici or sa fie strict dupa data de 21.06 (atunci s-a declarat razboiul Lethal - MoH si atunci au inceput atacurile DECIDE asupra Wall) ... deci pana acum avem cam asa:

Side 1:
Tribes: Lethal Wall
Players:

Side 2:
Tribes: MoH MoH-A DECIDE PRAF SOARTA
Players:

Timeframe: 21/06/2009 00:00:00la28/06/2009 22:31:39

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36
Tabăra 2: 32
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 320,928
Tabăra 2: 295,084
Diferență: 25,844

image.php


Pana acum un razboi echilibrat ... asta pentru inceput !!!
 

DeletedUser

atat wall cat si lethal au pierdut pe parcurs o gramada de jucatori valorosi,nici wall nici lethal nu mai sunt ce au fost din pacate si asta se vede din statistici :)
 

DeletedUser

NU voi aparea aici sa sa iau exclusiv apararea F. DECIDE dar ma simt putin "nasol" vazand unele lucruri.

Uitati aici :


Side 1:
Tribes: MoH DECIDE PRAF SOARTA
Players:

Side 2:
Tribes: Wall Lethal
Players:

Timeframe: 21/06/2009 00:00:00la29/06/2009 00:05:40


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 1
Diferență: 28

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 263,203
Tabăra 2: 9,004
Diferență: 254,199

image.php


Din cate vedeti, este cam asa...
Cand arati o astfel de statistica contra triburilor MoH DECIDE PRAF SOARTA(ca cea de dinainte postata de tine) atunci sa vorbesti :)


LE: uite aici :)
Master Death a spus:
Oricum academia se va desfiinta in curand ca nu pun umarul la treaba.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: MoH MoH-A
Players:

Side 2:
Tribes: Wall Lethal
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 3
Diferență: 27

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 277,222
Tabăra 2: 25,967
Diferență: 251,255

image.php
 

DeletedUser7711

*noob* , atata timp cat MoH are academie se pune la statistici . Oricum peste ceva timp vom asista si la desfiintarea academiei MoH ca doar nu o sa arate ei prost in statistici .


Cum a zis si un prieten mai sus atat Wall cat si Lethal nu mai sunt ce au fost odata .
 

DeletedUser5456

Incep inobilarile interne si jocul isi pierde din farmec...:(
 

DeletedUser

*noob* , atata timp cat MoH are academie se pune la statistici . Oricum peste ceva timp vom asista si la desfiintarea academiei MoH ca doar nu o sa arate ei prost in statistici .


Cum a zis si un prieten mai sus atat Wall cat si Lethal nu mai sunt ce au fost odata .

Am spus deja ca academia MoH se va desfiinta. Nu tinem jucatori doar de dragul de a sta la adapost.
Vor ramane numai cei care muncesc.

Eu sunt de parere ca toata lumea trebuie sa joace d'aia am si facut atatea recrutari si am iertat atatia. Dar daca nu vor sa joace atunci nu am ce le face.
Vor ramane doar cei care vor sa joace.

Dupa actiunea de duminica am facut cel putin 30 de concedieri si vor mai urma si altele.
 

DeletedUser

fizzzo, tu esti ala din Muppets?
vezi ca familia DECIDE are in compunere si tribul DERO+.
 

DeletedUser9453

fizzzo, tu esti ala din Muppets?
vezi ca familia DECIDE are in compunere si tribul DERO+.

imi cer scuze ca nu i-am scris mai sus .... de fapt nu am uitat dar nu mi s-a parut ca ar fi necesar sa ii luam si pe ei in calcul ;)
 

DeletedUser6843

Deci se pare ca de o parte avem triburile Wall si Lethal iar de cealalta parte avem familia DECIDE sau triburile: DECIDE, PRAF, SOARTA, MoH si academiile acestora.

Ia te rog o bicicleta si incearca sa te invarti in jurul blocului de 3 ori,apoi inca odata si tot asa.
Daca nu stiai familia decide a inceput mult mai tarziu pe lumea 11,dupa 24-36 de ore dupa ce ati inceput voi sau altii.
chiar daca am inceput mai tarziu,am cucerit 2 continente sub intdrumarea unor prieteni.
chiar daca am inceput mai tarziu,suntem in top.
nu prea inteleg cum vine asta :)).
fizzo ai coborat de pe bicicleta?
nu avem granita mare,in fine....pa


@metanelf daca mandria ta si faima fostului Wall??? aiajuns sa pui la statisticici academiile unor triburi si chiar sa te bucuri :)),nu stiu ce sa mai zic :)) succes....(ai grija de tine...nu prea ai habar de acest joc).
Nu trebuie sa te simti frustrat.
 

DeletedUser

Ia te rog o bicicleta si incearca sa te invarti in jurul blocului de 3 ori,apoi inca odata si tot asa.

Ai niste glume rasuflate in tine, vai mama...

Daca nu stiai familia decide a inceput mult mai tarziu pe lumea 11,dupa 24-36 de ore dupa ce ati inceput voi sau altii.

Pentru tine conteaza 24 de ore ? Interesant crezi ca in 24 de ore poti sa faci mare lucru ?

chiar daca am inceput mai tarziu,am cucerit 2 continente sub intdrumarea unor prieteni.
chiar daca am inceput mai tarziu,suntem in top.

Pai sunteti de 3,4 ori mai multi ca noi, cum naiba sa nu intrati in top ? Mai ales ca cel mai mare dusman al vostru este tot DECIDE F.

fizzo ai coborat de pe bicicleta?
nu avem granita mare,in fine....pa

Continuarea aceleiasi glume rasuflate deci...

@metanelf daca mandria ta si faima fostului Wall???

Din cate stiu eu, Wall exista, si o duce si bine pe desupra ...

aiajuns sa pui la statisticici academiile unor triburi si chiar sa te bucuri :)),nu stiu ce sa mai zic :))

Pai daca fac parte din Familiile voastre, nu e normal sa le includa in statistici ? Sau tu nu stii ce scrii, sau despre ce vorbesti ?

succes....(ai grija de tine...nu prea ai habar de acest joc).
Nu trebuie sa te simti frustrat.

Claudiu e mult peste tine la capitolul triburile, si cred ca iti poate demonstra asta oricand si la orice ora. Cred ca cel frustrat esti tu...

M-am obosit degeaba sa scriu aici, nu se merita pentru unul ca tine !
 

DeletedUser7711

Nu ai mancat azi portia de shaorma stranutelu de vrei atentie pe forum ?:confused:



Da stranutelu ati inceput cu cateva ore dupa noi asta pentru a scapa de centru unde eram noi , lethal si altii . Ati ales sa mergeti la margine langa noobi sa jucati simcity .


Intradevar ati cucerit 2 continente dar nu prin razboaie ci prin recrutari inpreuna cu cele 4 triburi ale fericitei tale familii :rolleyes:




Ca orice trib trecem si noi prin dificultati dar niciodata nu am cedat in ciuda numeroaselor razboaie pe care le ducem . Wall nu mai este ce a fost odata dar tot va ramane cel mai dominant trib de pe l11 . Va vom sta in coasta mult mult timp si cine stie poate veti da DELETE la fel ca pe L5 ( ca sunteti PRO playeri nu de alta ) :eek:


(daca tu crezi ca triburile jucat simcity cum faci tu e PRO atunci te las in pace )
 

DeletedUser6843

A n d r e Y cu alt cont am rang mai mare ca al tau :)).
Clar este mai presus metanlef decat mine,eu mai am si viata reala are 1-0,dar totusi daca el sta 24/24 si totul merge prost....ciudat.


metanlef mai ia 2 sate din academii si posteaza pe forum,asta explici tu despre wall.
Am inceput mai tarziu ca am intampinat ceva probleme pe l5,dar....noi aveam ranguri foarte mari si pe lumea 11,restul deduci tu :)),daca poti.
Nu conteaza unde incepi,daca le dai in cap la cei mai tari :D.
In fine....
 

DeletedUser

Am zis eu ca sunt jucator bun, chiar ma doare-n cot de rank ...
Wow la atatia membrii mai aveti si multi account ? Naspa :)
Cui ai dat in cap ? Lu` ala micu ? ))
Cu ce triburi v-ati luptat voi ca sa va laudati ?
In fine, nu se merita sa ma pun in gura cu tine...
 

DeletedUser6843

Inca o dovada vie ca habar nu ai despre acest joc.
Vezi nick-ul stranutelu,undeva pe lumea 11 de spui de cont dublu?
De jucat nu stii sa joci.
La postat,deviezi de la subiect.
Inseamna ca stai in fata la pc fara sa ai vreun prieten in viata de zi cu zi.
Nu are rost sa te contrazici,chiar nu inteleg,de ce te mai joci.
Nu este treaba mea.


In fine, nu se merita sa ma pun in gura cu tine...
Da.. pierzi prea mult timp sa te gandesti ce replica sa imi dai....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da, ai dreptate, nu stiu sa joc, dar tu esti si mai slab ca mine...
Deviez de la subiect cum o faci si tu, ambii suntem offtopic...
Stau in fata pc, dar spre deosebire de tine, am si prieteni, si inca multi...
Nici eu nu inteleg cum poti sa te lauzi cu Familia ta de triburi care nu au facut nimic extraordinar pe aceasta lume, in afara de innobilarile interne masive, si de razboaiele cu satele de barbari...

Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

Totusi ar trebui sa terminam cu discutia asta in 2, sau daca vrei sa te duci in vreo insula exotica, poti sa vorbesti si singur, ca pe mine unul nu ma deranjeaza :)
 

DeletedUser7711

A n d r e Y cu alt cont am rang mai mare ca al tau :)).
Clar este mai presus metanlef decat mine,eu mai am si viata reala are 1-0,dar totusi daca el sta 24/24 si totul merge prost....ciudat.


metanlef mai ia 2 sate din academii si posteaza pe forum,asta explici tu despre wall.
Am inceput mai tarziu ca am intampinat ceva probleme pe l5,dar....noi aveam ranguri foarte mari si pe lumea 11,restul deduci tu :)),daca poti.
Nu conteaza unde incepi,daca le dai in cap la cei mai tari :D.
In fine....



Nu stau 24/24 in fata calculatorului , mai lucrez , mai ies in oras etc etc . Cat despre trib ... poate nu vezi dar am urcat pe 4 ... unde vezi tu ca merge prost ? :confused:

Daca era un razboi 1 vs 1 Wall - tribul decide pe k55 iti zic eu ca de mult va uitati aici doar ca amintire si nimic mai mult .
 

DeletedUser6843

Sa zicem ca prin intermediul acestui joc am comunicat cu un numar foarte mare de persoane,prin mesaje privat.
PE messenger am adaugat doar 9 persoane am avut 15-16 dar apoi au luat ignore.
Ca idee,imi permit sa discut despre voi.

Nu stau 24/24 in fata calculatorului , mai lucrez , mai ies in oras etc etc


mai lucrez
mai ies in oras

DENOTA CLAR CA MINTI,CAND SUSTII O IDEE NU TREBUIE SA FI INCERT.
"etc-etc" asta inseamna ca nici nu ai idee ce face un om normal in viata de zi cu zi.
E FOARTE CLAR!

Stau in fata pc, dar spre deosebire de tine, am si prieteni, si inca multi...
:)

Am inteles.
Esti adeptul la 20 de jocuri online :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus