TSL/TSA vs. HAITA F.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24552

ucigasu23 , da am zis ca HAITA are ceva probleme pe granita cu voi , uitandu-ma pe statistici si nu aratau prea ** pt ei. Dar am ** cu ei si mi-au speficat (sper sa citesti atent) ca sunt niste playeri inactivi pe granita si de aceea au pierdut ceva sate. Asa sa intamplat si cu voi , cand H.K. a inceput sa intre tare in voi , ca sunt playeri inactivi in fata lor si de aceea nu faceti fata. Conducerea HAITA mi-a explicat de ce , deocamdata statisticile arata putin regres si au zis ca dupa putina organizare se vor indrepta lucrurile. Dar sa iti spun ceva , daca vrei ** cu spionii mei din tsl sa imi dea copy/paste cand motivatul a venit in tnt , in acelasi timp era sitter la cineva de la voi si a postat pe forum ca el vine in TNT pt ai destabiliza , a le strica diplomatia si relatiile cu HAITA. Daca vrei sa stii adevarul eu personal am muncit pt aceste diplomatii (intreaba diplomatii , intemeietorii , conducatorii aliatilor) si nu meritati multi din tsl nici macar sa le spun aliatilor "date mai incolo". Deci esti destul de barbat sa recunosti motivul pt care motivatul a venit in TNT ... si cand i-am cerut sitter a iesit?
 

DeletedUser14288

lol , ma faci sa rad!
Am vrut doar sa arat aliatilor cum vorbesti tu despre ei degeaba o dai la intors , cu mine nu iti merge ;)
daca tu crezi ca tu si tribul tau sunteti atat de importanti pe lumea asta, incat cei din haita sa va dea explicatii, devii tipic celor din .h.k. :D
legat de motivatul , nu am nici cea mai mica idee de ce a plecat si a venit la voi, nu stiu nu ma intereseaza ! iar diplomatiile sti bine ca din mila le.ati obtinut, si sti si mai bine de ce :D
 

DeletedUser24552

Ma ucigasu23 , din mila , sau poate din alte perspective , dar nu esti tu in masura ca stii diplomatiile pt ca nu esti diplomat , eu te respect chiar daca esti mare mic , chiar daca ma jignesti sau faci ce vrei tu , dar sa intelegi un lucru nu voi avea niciodata incredere in multi oameni .... Si aici am intrat sa ne distram daca tu crezi ca , castigi ceva de aici , poate doar prieteni atunci esti slab din toate punctele de vedere ....
 

DeletedUser14288

Da sunt slab din toate punctele de vedere ... cum spui tu . dar un om cu 2 fete nu am fost niciodata ;) . vezi.ti de innobilarile tale interne , si de tribul tau ;) nu te mai da ce nu esti!
 

DeletedUser24552

Frate nu m-am dat niciodata si nu zi ca sunt cu 2 fete , ca atunci cand am cerut pna cu TSA/TSL mi sa zis ca nu se poate , e adevarat eram mici , dar nu am cerut nimic deosebit decat putina liniste , dar nu sa vrut , apoi am incercat la H.K. si mi sa acceptat . Eu stiu ca de acu incep problemele la voi in trib pt ca trupele de atac se fac mai repede ca cele de aparare si incet incet o sa apara criza de trupe de aparare si la voi oricat de organizati si uniti sunteti.... dar e problema voastra , eu v-am si spus ca ati fost nesimtiti unii din tsa pt ca ati jignit oameni in varsta si femei ..... iar eu aasa ceva nu iert , imi cer scz daca v-am deranjat
 

DeletedUser14288

Ce probleme mai omule? tu intelegi ca eu nu te suport pentru ca te dai un sfant si esti un om de nimic? Si trupele mele de atac se fac la fel de repede si cresc cu sate luate de la dusmnai, nu din innobilari interne! sa ierti tu tsl? mult curaj ai prins ca au luat unii sate de la jucatori de 200k puncte, deja esti nasul tsl.ului! nu trebuie tu sa ne ierti noua nimic, atata , nu maia posta pe forum dandu.te ceea ce nu esti si mai fa o rugaciune sa se lase cineva de la tine din trib sa mai cresti si tu ;) mai aveai tu o data un nume la sat "hop top calare pe tsa" si nu a stat satul ala la tine decat vreo 2 ore :) si te dai ... pfff!
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
adi,iti garantez ca un baiat destept reface apararea mai repede decat iti refaci tu atacul,dar probabil ca inca nivelul la care ai ajuns tu ca jucator nu-ti permite sa cunosti anumite lucruri:D.eu nu inteleg ce tot o dai tu pe aici cu nesimtirea,stiu ca ai facut o referire la ce am postat eu pe aici vizavi de o jucatoare din tribul haita,dar daca ai fi urmarit cu atentie chiar jucatoarea respectiva a negat ca s-ar fi simtit jignita cu ceva:)
 

DeletedUser24552

Nu sebastos1 nu e ** de acea postare , ucigasu stie despre ce ** cu cristian55 , mocu etc.... Ucigasule nu am zis ca ne putem ridica la puterea celor din TSL , dar mie imi place ca te oftici , deci ti-am demonstrat ca esti un om slab psihic ....
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
dupa 2-3 zile in care baietii rai din haita si-au facut putin de cap,se pare ca lucrurile revin la normal;)


Side 1:
Tribes: TSL
Players:

Side 2:
Tribes: HAITA ~HTA~
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 304
Tabăra 2: 282
Diferență: 22

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,024,775
Tabăra 2: 2,619,407
Diferență: 405,368

image.php



Side 1:
Tribes: TSL
Players:

Side 2:
Tribes: HAITA ~HTA~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 43
Tabăra 2: 47
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 438,105
Tabăra 2: 469,171
Diferență: 31,066

image.php



Side 1:
Tribes: TSL
Players:

Side 2:
Tribes: HAITA ~HTA~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 14
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 159,367
Tabăra 2: 137,385
Diferență: 21,982

image.php



Side 1:
Tribes: TSL
Players:

Side 2:
Tribes: HAITA ~HTA~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 5
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 129,072
Tabăra 2: 44,287
Diferență: 84,785

image.php



am mers cu statistica putin mai in spate pentru ca au avut o perioada buna cei din haita si nu era corect din partea noastra sa trecem peste ea:)
 

DeletedUser17656

TSL-istilor, mai binev-ati vedea de joc nu sa injurati si sa balacariti toata ziua prin mesaje, ca deaia sunteti mai mult blocati decat activi, dar la ce mesajeam vazut eu de la lucifer si mai de la vreo cativa (nu adresate mie) ar trebuie nu sa va blocheze ci sa va arunce in aer calculatoru'...
 

DeletedUser

ei arunca calculatorul, noi avem laptopuri..ce sa faci, suntem in 2009:D .. pana una alta, vezi care se mai lasa de joc ca vad ca esti bine pus, la granita cu campia verde:)
 

DeletedUser

avem laptop-uri, telefoane avansate, avem tehnologia necesara pt a injura una-ntruna, atata timp cat nu va injuram pe voi nu vad problema. Liniste acolo in spate.
 

DeletedUser

buna ziua domnilor,buna ziua doamnelor.in tot acest minunat razboi TSL vs HAITA. Se pare ca vorbele sunt mult mai puternice decat fulluri de atac.nu vad nici TSL la pamant nici HAITA facuta praf.in schimb in ambele triburi jucatori cu un vocabular exemplar.demn de bulina rosie .
 

DeletedUser

deci opteron180.nu e vina mea daca priest08 a aruncat o nada si open mind .a inghitito pina sa cada jos.nici vina mea nu e ca o discutie intre open mind si extragekados ajunge postata de adibv in forumul HAITA.Da bun. toata lumea stie sa jigneasca pe toata lumea.asta e un adevar fundamental.dar lasand un pic jocul TRIBURI.ro este asa greu sa ne respectam unii pe altii?
 

DeletedUser17395

Pai adibv e sifon, ce sa ii faci :). Eu tot nu stiu despre ce e vorba, poate ne povestesti aici.
 

DeletedUser

pai ce sa iti povestesc ? o poveste de dragoste eterna intre Alleena si boncex?

sau vrei sa vezi un raspuns la o anumita intrebare:

raspunsul asta e bun?


Expediat 07.07.09 21:13

PriesT08 te-a şters de pe lista lui de prieteni. Nu mai poţi vedea când este PriesT08 online. Nici PriesT08 nu mai poate vedea când eşti tu online.
» Prieteni
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Sa inteleg ca ai cazut intre 2 tabare...... so pick one...... Nu mai face dublu post ca nu e voie ...
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
vad ca dublul post si discutiile pe langa subiect sunt la moda.deci john a scos pe cineva din lista de prieteni?tare informatia,poate mai ai si altele de genul asta.cat despre dragostea dintre aleena si boncex,nu trebuia sa o faci publica,sunt cativa baieti in tsl care mor de gelozie la ora asta:)
 

DeletedUser11501

deci opteron180.nu e vina mea daca priest08 a aruncat o nada si open mind .a inghitito pina sa cada jos.nici vina mea nu e ca o discutie intre open mind si extragekados ajunge postata de adibv in forumul HAITA.Da bun. toata lumea stie sa jigneasca pe toata lumea.asta e un adevar fundamental.dar lasand un pic jocul TRIBURI.ro este asa greu sa ne respectam unii pe altii?

fii mai explicit te rog:), oricine ai fi:confused:
povesteste tu frumos cum da PRIEST la peste si "bibanul" de open mind prinde nada din zbor:rolleyes:
cine e extragekados????
 

DeletedUser

TNT - adibv în data de 03.07. la ora 00:05 Citat
open mind a scris:


ExtraGekados în data de 01.07. la ora 22:30
Deranjez?

open mind în data de 01.07. la ora 22:31
nu:)
spune

ExtraGekados în data de 01.07. la ora 22:40
Sunt Marius , unul din membri "rebeli" ai fostei HAITA !

Satul de bataia de joc si de lipsa de respect am hotarat sa "jucam intre noi " !

Creerea acestui trib a fost o alternativa la "stergere de cont".

M-ar interesa pozitia tribului pe care il conduci fata de noi !

open mind în data de 01.07. la ora 22:47
pozitia noastra fata de voi e in functie de pozitia voastra fata de noi

ExtraGekados în data de 01.07. la ora 22:52
hai sa discutam deschis si sincer
noi vrem liniste din partea voastra si ne dorim eventual sa colaboram

open mind în data de 01.07. la ora 22:54
ok
sper sa fiti seriosi si sa nu scuipati obrazul
va putem oferi un pna deocamdata


acum tia revenit memoria?
si nada aia sa numit trecerea la pna sau aliati a haita a tribului oldies.dar sa stii ca nada nu face bine la memorie.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus