Tutorial (atacuri la secunda)

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Scrie in alta pagina, in Opera ca sa schimbi tabul de pe 2 mergi la Tools -> Preferences -> Advanced -> Shortcuts si aici bifezi Enable single key shortcuts :)
 

DeletedUser7708

Din cauza acestui topic m-am trezit cu atacuri la secunda din partea unui jucator cu sate mixte si cu nobilii neinsotiti de armata :)))

Când o să te atace cu nobili însoţiţi de armată, de preferat un nuke, o să înţelegi că topicul ăsta a crescut valoarea pe .ro, fără să aibe intenţia directă :D
 

DeletedUser8266

Eeeeee.....mai au de invatat , daca ar fi numai atacurile la secunda ar fi ceva , dar mai sunt atatea de invatat ... in jocul asta sunt mult mai multe de invatat decat atacurile la secunda...is o gramada de prosti si ca sa le invete oricum va trebui sa petreaca destul timp pe triburile deci , nu te speria ....vecini care era pana mai ieri noobi ...si deacu incolo vor fi la fel...numai ca noobi care stiu sa dea atacurile cat de cat mai bine, dar nu stiu ce sa puna in componenta lor.

p.s.
Când o să te atace cu nobili însoţiţi de armată, de preferat un nuke, o să înţelegi că topicul ăsta a crescut valoarea pe .ro, fără să aibe intenţia directă :D

Da, ar fi bine , mai multi jucatori buni nu ar strica, nu de alata da mor cand ii vad ca fug dintrun trib in altu ...
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Păi nu ne înveţi şi pe noi ... componenţa ?? Sau stai, că aici se discută atacuri la secundă, nu este panoul de onoare ... Puţină modestie nu ar strica, cred eu.
 

DeletedUser

Pai 700 de milisecunde e bun, dar se pare ca Charlie are rabdare si un net foarte bun. Pe net imi dadea unul pe w28, 4-5 atacuri in 200 de milisecunde toate, am inrosit serverul cu tickete si nu l-au banat. Nu o sa ma creada nimeni, pacat ca nu am facut niste screen shot-uri, sa va arat.

am reusit si eu atacuri in 250 milisecunde cu opera si acel shorcut

@Carrhae si eu am tot romtelecom :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

degeaba. eu am trimis curatare+curatare la interval de 150 milisecunde asa ceva dupa 400 de milisecunde(fiindca erau sate diferite si asta e cel mai greu sa coordonezi) am trimis nobilii tot asa 5 in interval de 5,600 milisecunde.

si ghiciti. mi-a bagat apararea in intervalu ala de 400 milisecunde intre curatare si nobili. si e culmea ca a bagat-o toata, si doar pe un sat avea aparare, deci i-a iesit din prima :|


dar tot i-am inobilat satul deci e ok :D
 

DeletedUser

eu folosesc numai google chrome ca sa dau atacuri la secunda....si merge de fiecare data:p:p:D:D
 

DeletedUser8266

Păi nu ne înveţi şi pe noi ... componenţa ?? Sau stai, că aici se discută atacuri la secundă, nu este panoul de onoare ... Puţină modestie nu ar strica, cred eu.

Daca citeai mai sus ai fi vazut la ce mam referit...zicea cineva de aici ca la atacat un vecin de a lui la secunda , dar a trimis nobili neinsotiti de trupe.

Incearca sa citesti tot ininte sa iti dai cu parerea.



Tutorialu' e bun, da' cu romana asta ce ne facem?

Ultima oara aici era forumu , triburile.ro ....nu ministerului educatiei.
 

DeletedUser7039

Daca scrii corect inseamna ca te respecti, nu neaparat ca esti destept.. Orice retardat poate sa scrie lizibil, dar multor baieti destepti le mai fug mainile pe tastaturafgfdgfdgdfhgfhgfgf.. :))
 

DeletedUser17342

tocmai am dat 4 atacuri in 244 milisecunde :XX manual, clar....e legal? :|

Sosire: 04.07.09 08:01:00:673
Sosire: 04.07.09 08:01:00:706
Sosire: 04.07.09 08:01:00:742
Sosire: 04.07.09 08:01:00:917
 

DeletedUser17342

aa bun :)) stiam ceva de 150ms da am crezut ca intre atacuri. ms Adex
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus