MoH vs. Lethal - Primul razboi serios L11

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: MoH
Players:

Side 2:
Tribes: Lethal
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 0
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 62,932
Tabăra 2: 0
Diferență: 62,932

image.php




Si din nou a fost concediat jucatorul din Lethal atacat de noi (al 4-lea). Ca de fiecare data. Bravo baieti! Un trib tare unit sunteti!
 

DeletedUser

E cumva vorba de tribul Wall? Cred ca asta e capitolul la care se baga Fizzo, WALL`u...
 

DeletedUser

:)):))statisticile spu totul...fizzo aici nu mai vorbesti?

Te bagi unde nu-ti fierbe oala !
*Explicatie mai jos :



Si din nou a fost concediat jucatorul din Lethal atacat de noi (al 4-lea). Ca de fiecare data. Bravo baieti! Un trib tare unit sunteti!


Domnule Master Death sau GyGyPyToK , jucatoarea in cauza a fost concediata pe motivul lasarii sale de joc , nicidecum pe motivul care doresti sa-l inventezi pe extern .
*Se pot dovedii aceste afirmatii , contactand jucatoarea JTIBZ!


...Totodata ti-am mai explicat odata : Intr-un razboi 'serios', nu statisticele sau gargare de pe extern conteaza cel mai mult.

...Totodata doresc sa-ti reamintesc ca vei avea parte de razboiul dorit la intoarcerea mea si a lui eddy pe joc ...pana acuma timpul nu ne-a permis !

...Totodata doresc sa-ti aduc la cunostinta faptul ca tribul MoH scade in clasament , si este intrecut de tribul Lethal nu prin recrutari , ci prin innobilari in alte zone.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mie mi se parea ca se baga cam peste tot ...dar daca tu zici:p

u ce cauti cu spamu pe aici???



cat master felicitari ati luat 7 sate de la un jucator inactiv,greul acum incepe,cat de uniti sunte-m asta stim noi,se vede ca si voi sunte-ti f.uniti de va inchid admini mai mereu
 

DeletedUser

felicitari triburilor din familia decide pentru cat se lauda pe extern ca se bat cu doua umbre ale unori triburi care atunci cand jucau toti jucatorii valorosi (care acuma s-au lasat) nici nu auzeam de familia decide, ati aparut si voi ca ciupercile dupa ploaie si conduceti cred ca cea mai slaba lume din toate punctele de vedere, la capitolul asta mai poate concura probabil doar l12. Felicitari inca odata, poate intr-o zi voi putea invata si eu de la cei mai "buni" asa cum va autointitulati.
 

DeletedUser

u ce cauti cu spamu pe aici???



cat master felicitari ati luat 7 sate de la un jucator inactiv,greul acum incepe,cat de uniti sunte-m asta stim noi,se vede ca si voi sunte-ti f.uniti de va inchid admini mai mereu

suntem si sunteti se scrie intr-un cuvant...macar daca fac spam ** corect limba romana...
 

DeletedUser6843

felicitari triburilor din familia decide pentru cat se lauda pe extern ca se bat cu doua umbre ale unori triburi care atunci cand jucau toti jucatorii valorosi (care acuma s-au lasat) nici nu auzeam de familia decide, ati aparut si voi ca ciupercile dupa ploaie si conduceti cred ca cea mai slaba lume din toate punctele de vedere, la capitolul asta mai poate concura probabil doar l12. Felicitari inca odata, poate intr-o zi voi putea invata si eu de la cei mai "buni" asa cum va autointitulati.

Nu suntem cei mai buni,doar ca suntem mai experiementati decat unii care posteaza pe extern.
Nu este cea mai slaba lume te asigur,este lumea 12 cea mai slaba.
Sunt multe "nume mari" te asigur eu :).


Pa

cand noi aveam 17 razboaie tu invatai sa farmezi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

apropo greseala in harta de pe prima pagina cred ca sunt alte continente decat cele pe care leai spus tu acolo : K44=WRATH iar K45=PIMP ;)
 

DeletedUser

V-as ruga frumos sa incetati cu SPAM-ul , deoarece tema va fi inchisa .
 

DeletedUser

:))) Mersi pentru aceasta GLUMA pe ziua de azi sau vorbesti din povesti ?

Imi pare rau ca intervin, dar asta e...Pe lumea 5 stranutelu avea un trib care s-a numit NOI, acel trib avea 2 aliati parca si multi, foarte multi dusmani.
Asa ca vorbele tale nu au nici un rost...
PS: ataca putin mai cu stil pe L11...cav. grea nu este de atac! :p


Poate ei declara razboi la fiecare sat de barbari...

TU nu esti in masura sa vorbesti... nici nu te cunosc si nici nu as vrea. Dar termina cu afirmatiile acestea nefondate!

~~~

Bafta MoH in acest razboi, aratatile ce inseamna triburile.ro celor din Lethal("tribul cu membrii cei mai putiniiii")...:)
 

DeletedUser

Iti zic sigur ca nu ai vrea sa ne intalnim pe harta :)

Iarasi comenteaza playeri care se ascund dupa un nume?
Mai lasati-ma odata in pace ca toti sunteti buni...cu ce nume joci pe l11 ?
Sau nu ai curaj sa zici? Orcum nu ma intereseaza persoanele fricoase(ca tine)!
Multa bafta bafta in tot ceea ce faci!

Sa mai zic odata bafta MoH ?: ))
 

DeletedUser7711

Imi pare rau ca intervin, dar asta e...Pe lumea 5 stranutelu avea un trib care s-a numit NOI, acel trib avea 2 aliati parca si multi, foarte multi dusmani.
Asa ca vorbele tale nu au nici un rost...
PS: ataca putin mai cu stil pe L11...cav. grea nu este de atac! :p

Da noob dar tot el era singurul mamut cu 2000 de membri si era urat de toate triburile anti-mamut . Iti zic eu ca nu el a declansat acele razboaie ci altii .



Stai linistit ca doresc sa imi fac loc la nobili sa te vizitez ;)
 

DeletedUser

Te-ai suparat pe noi , pentru simplul fapt ca va lasa membrii pentru Lethal ?
Tribul MoH va avea parte de războiul dorit în curând .

Stai linistit, daca pleaca 3 membri din ~~SR~~ in Lethal nu este o mare problema...
Problema este stilul cum joaca...cand au venit la noi aveau satele goale...noi le-am blindat i-am crescut si acum ne parasesc...asta e uneori mai iti iei si tape...
Sa aveti parte de ei...poate asa vor face si la voi :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus