Probleme Lumea 5

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început

DeletedUser

yuuyy :)))...iti dai seama ce ar iesi :))..

uni sunt dependenti si nu cred ca pot sa deie :))
 

DeletedUser

"Login imposibil. Lumea nu este accesibilă deocamdată."

Incerc si eu sa ma mai conectez pe L5 :(


"12.07.09 22:38

Momentan intampinam anumite probleme tehnice, va rugam sa nu deschideti tichete in acest sens. Va multumim de intelegere si ne cerem scuze . "

Acesta este anuntul din pagina principala, numai ca la inceput mai apare si rom, asta inseamna ca problemele nu mai tin de cei de la inno, sunt de la noi? Felicitari !!!
 

DeletedUser18437

"Login imposibil. Lumea nu este accesibilă deocamdată."

Incerc si eu sa ma mai conectez pe L5 :(


"12.07.09 22:38

Momentan intampinam anumite probleme tehnice, va rugam sa nu deschideti tichete in acest sens. Va multumim de intelegere si ne cerem scuze . "

Acesta este anuntul din pagina principala, numai ca la inceput mai apare si rom, asta inseamna ca problemele nu mai tin de cei de la inno, sunt de la noi? Felicitari !!!

deci momentan nimeni habar nu are cand va fi accesibila luumea 5 :) mai bine ar fi sa ies si io la strand.se pare ca orice probleme sunt lumea 5 e ultima care se repare :(
 

DeletedUser

Am o problema ...
Intru pe "Trib" si vreau sa intru pe forumul tribului.
Imi arata "forumul tribului" scris cu litere normale , ca astea cu care scriem noi , duc cursorul pe "forumul tribului" si imi arata normal , apoi dau click si nu se intampla nimic ...
Dau in continuare dar nimic :(

Ce ar putea fi ??? :confused:
 

DeletedUser

Nu reusesc sà deschid link-ul triburile, care poate fi cauza, tot ìmi apare pe paginà:

Ne pare ràu! Acest link nu este functzional.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai da-o drek de treaba, doar cand atacam noi organizat cu cateva mii de atacuri pica serveru, am mai patit-o de cateva ori cand am atacat 3-sla, si iar s-or dus drek si atacurile noastre daca nu se pot da nobilii :|

vai si amar !
 

DeletedUser18437

credema ca si aparatorii se simt asa :D alexa la 9:42 mia luat un sat.stiu bine.si ce pot sa fac :confused: nimic.asa nu mai are niciun rost jocul.daca te lupti cu barbarii totul e ok.daca dai atacuri mai organizate pica serv.

cinei de vina :confused: noi c traim in romania.huh din fericire nu mai tre sa stau mult in tara asta :p
 

DeletedUser

credema ca si aparatorii se simt asa :D

cinei de vina :confused: noi c traim in romania.huh din fericire nu mai tre sa stau mult in tara asta :p

da te cred :))


eu tocmai ce am venit din austria de 3 zile ( mai bine stateam acolo ) :))


sper sa se rezolve problema cat mai repede .....
 

DeletedUser27902

Sunt verisurul lui jucatorul godoo de pe aceasta lume.. si vreau sa anuntz o problema.. acestui jucator.. i`a fost schimbata parola.. si emailul.. ku este posibil asa ceva.. va rog sa` luatzi masuri si sa incercatzi sa` recuperatzi acest cont .. multumesc pentru ajutor ...daca o veti face ...
 
Sus