Ce trib credeti ca va cuceri lumea 1?

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început

Ce trib credeti ca va cuceri lumea 1?


  • Total votanți
    429
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13799

Aici va puteti exprima parerile in legatura cu subiectul acestei teme
 

DeletedUser5151

Poate, nu vrem..

ce te doare pe tine?

Si e si important topicul
 

DeletedUser13799

Dragul meu daca nu vrei nu te obliga nimeni si te invit sa faci offtopic in alta parte nu aici:)
 

DeletedUser8343

Aici va puteti exprima parerile in legatura cu subiectul acestei teme

E interesanta propunerea ...insa as sugera sa faci asta pe triburile principale cu academiile. daca te ajuta iti pot trimite prin mesaj privat asta :)
La urma urmei academiile raman ale tribului mama!
 

DeletedUser5151

Dragul meu daca nu vrei nu te obliga nimeni si te invit sa faci offtopic in alta parte nu aici:)

Draga mea, in primul rand toti o sa fie subiectivi si o sa isi voteze propriul trib.

Si cum a zis si ingerasa, acest topic ar fi trebuit sa fie deschis de cineva care se afla in cunostinta de cauza cu treburile pe l1. Nu cred ca SOFia sau SOF-a/NewAge o sa cucereasca lumea inaintea SOF.

In primul rand, ar fi trebuit sa se estimeze sansele unui trib de a cuceri lumea, in perspectiva razboaielor pe care le are, statisticilor din acele razboaie, si de relatiile cu celelalte triburi.
 

DeletedUser13799

@ ingerasa: ok astept mesajul privat sa pot modifica acest poll
 

DeletedUser5151

JustMe88, punem un mic, pariu, ca ROD, va iesi aici "invingator" cel putin in sondaje?

De ce? Pentru ca are cei mai multi membrii, care ar putea sa voteze
 

DeletedUser

Eu unul nu mi-am votat propriul trib cu toate ca este destul de puternic.
Sincer, cu sanse mari de a castiga L1 sunt doar triburile: CDH, SOF, DST, RY si CIRC. Celelalte, daca nu fac vreo fuziune sau recrutare in masa de jucatori, nu au nici cea mai mica sansa. Cei care sunt cu capul pe umeri si nu se gandesc doar la ei si la tribul lor, stiu ce vorbesc.
Momentan, SOF detine cele mai mare sanse de castig.
PS: academiile nu trebuiau bagate.
 

DeletedUser13799

@LordKaos: Da si care e problema?
Ce am facut este pur informativ si pentru a mai anima acest forum in care sunt numai atacuri la persoana si alte chestii neplacute.
Poti face si tu alt poll in care Sof va iesi castigator la sondaje:) nu cred ca te condamna nimeni

@coupe: se va modifica putin poll si nu vor mai fi academiile :)
 

DeletedUser21918

io zic ca nici una nu o sa castige...se destrama cateva triburi si se reinfiinteaza TLD, GD si Friend...sau India vor conduce lumea;)
 

DeletedUser

Lordkaos o fi lumea 1 propria ta lume si politica si propaganda pe l1 sa iti apartina numai tie? doar asa imi explic de ce esti in sus si condami un thread inainte sa inceapa practic
oricum e interesanta initiativa.
si nu joc pe l1 dar tot am votat. asa cum am vazut harta si am observat discutiile pe forum.
pot sa zic sigur ca C.D.H. + ~OCD~ + -=LR=- nu vor castiga nici un razboi.
de ce? simplu...este macinat de prea multe ambitii personale
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14558

salve ! buna tema !
deocamdata ... raspunsul e clar ... vedem ce si cum se mai schimba ... nu cred ca e jucata ultima carte ... nu inca !!! multe puncte premium o sa se mai consume pana la final ... sau cum zice un coleg ... " multa apa o sa mai curga pe Cris "
 

DeletedUser20122

salut..e o buna tema dar cred ca se vor face niste fuziuni de va doare capu
 

DeletedUser15145

hey eu am votat odata pe REPUBLICANII si acuma nu ma mai lasa sa votez , pune votul meu 1 la republicani .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus