~INQ~ F. Vs Decide F.

  • Autor subiect DeletedUser20822
  • Data de început

DeletedUser20822

Recent am facut granita la vest si sud cu familia Decide si cum era normal a inceput razboiul. Deocamdata familia Decide conduce la statistici dar nu pentru mult timp:cool:

Side 1:
Tribes: ~INQ~ INQ~A
Players:

Side 2:
Tribes: DECIDE SOARTA PRAF DERO+
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,553
Tabăra 2: 9,995
Diferență: 6,442

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 17
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 18,422,918
Tabăra 2: 54,450,366
Diferență: 36,027,448

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33,511
Tabăra 2: 152,627
Diferență: 119,116

image.php
 

DeletedUser20822

nu mai sunt conducator de mult :) uita-te la profilul meu din joc si ai sa intelegi.
o seara buna in continuare.

P.S. : in loc sa-ti dai cu parerea in legatura cu razboiul , tu ma ataci pe mine , Asta inseamna posturi facute degeaba
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

De cand am asteptat razboiul acesta... ~INQ~ , pentru ca ati rupt PNA-ul cu noi , ati facut o mare greseala :).
Fie ca cel mai bun ( DECIDE F. ) sa castige :).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu mai sunt conducator de mult :) uita-te la profilul meu din joc si ai sa intelegi.
o seara buna in continuare.

P.S. : in loc sa-ti dai cu parerea in legatura cu razboiul , tu ma ataci pe mine , Asta inseamna posturi facute degeaba

Iti uram succes :p !
 

DeletedUser

Succes INQ.
S1mplu mai tii minte cand spuneai ca Decide F. fac "lucruri murdare" ? Acum te-ai dat cu ei...
 

DeletedUser

Succes INQ.
S1mplu mai tii minte cand spuneai ca Decide F. fac "lucruri murdare" ? Acum te-ai dat cu ei...


acela a fost un " lucru murdar " si pe vremea aceea eram dusmani.
Oricum , la faza aceasta , ~INQ~ a fost de vina ,nu noi , ei ne`au scos de la PNA , fara sa ne anunte.
 

DeletedUser

bine ca s-a mai deschis un topic in care sa isi exprime dusmanii FAM DECIDE frustrariile...
 

DeletedUser

frumos iti sta sa editezi repliciile ...macar daca ai fi scris corect
 

DeletedUser20822

multumesc in numele tribului pentru incurajari si o sa revin peste o saptamana cu statistici noi
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~INQ~ INQ~A
Players:

Side 2:
Tribes: DECIDE PRAF DERO+ SOARTA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 132
Tabăra 2: 310
Diferență: 178

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 9
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 965,408
Tabăra 2: 2,100,584
Diferență: 1,135,176

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35,289
Tabăra 2: 86,375
Diferență: 51,086

image.php
 

DeletedUser18686

Da , ce sa vorbim de Decide ; sunt cei mai corecti oameni acolo !
 

BOOGHY1973

member
Scor reacție
0
rusinica

felicitarile mele celor din ~INQ~ , aveti jucatori de "baza" , unul in mod special si ma refer la ace78 care ataca jucatori de 50 de ori mai mici ca el si pentru un sat de 4.900 de puncte pierde un sat bonus cu 10% mai mare ferma sat full atac , e drept l-a recuperat dupa dar i-am luat la punctajul meu de 7.900 de puncte sat fara sa pierd o lance si avea viata mult mai grea cu mine daca ma prindea on si nu ma usura de acel sat full atac de 4.900 puncte , ati luat sate de la mine doar datorita faptului ca am lipsit o perioada foarte mare si nici asa nu ati reusit sa ma eliminati , intram o data pe saptamana pana acum cateva zile si m-a prins iar off aseara ca altfel statea situatia oricum vad ca are nevoie de ajutoare ca ma ataca mai multi , spionaje , atacuri , nu ma mir de ce va casapesc cei din familia DECIDE , cand jucator de 500.000 puncte se plange ca e blocat si nu are ce ataca , multumindu-se cu un amarat de 13.000 de puncte si 3 sate in loc sa iasa spre granita la bataie , stai cuminte si bate taleri , creeaza nobili ca poate mai apar mocaciuni sate de barbari , uniri de conturi , ca la punctajul tau de 1.800.000 la inamici invinsi e clar ca numai de astea ai avut , oricum cu un singur sat de atac ti-am luat sat , te-am facut sa te inobilezi singur si te-am tinut in sah toata ziua , va las acum sa va atacati intre voi jucatorilor , ca daca aveam timp sa joc acum cateva luni stateati si farmati sate de barbari pe la marginea hartii
 
Ultima editare:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: NOI DECIDE SOARTA DERO+
Players:

Side 2:
Tribes: ~INQ~ INQ~A INQ~C INQ~D
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 19
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 202,386
Tabăra 2: 176,603
Diferență: 25,783

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: NOI DECIDE SOARTA DERO+
Players:

Side 2:
Tribes: ~INQ~
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 102
Diferență: 65

image.php


hmmm, ce statistica!
 
Sus