Mesaje amuzante ro15

DeletedUser26998

indiana jones 2 în data de 17.07. la ora 18:59
As putea veni si eu in tribul dumnevoastra?Numai temporar, sa vad cum este.MULTUMESC!!!
That kid have balls. :) Dupa ce ca vrea invitatie, mai are si tupeu sa zica doar temporar ca poate nu-i place in B-Sea. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vrea si el sa vada cum e intr-un trib mare :))
temporal :)))saraca gramatica ....


1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vrea si el sa vada cum e intr-un trib mare :))
temporal :)))saraca gramatica ....
TEMPORÁR, -Ă, temporari, -e, adj. Care e de scurtă durată, care nu durează decât un anumit timp; vremelnic, trecător, provizoriu. * Care exercită o activitate un timp limitat. - Din fr. temporaire, lat. temporarius.

Sursa: DEX '98
 

DeletedUser6077

That kid have balls. :) Dupa ce ca vrea invitatie, mai are si tupeu sa zica doar temporar ca poate nu-i place in B-Sea. :D

Basa de maret e b-sea? :O


p.s."B"-ul de la inceput e de la "ba" :)))


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

fazy astăzi la ora 11:37
Cine te-a invatat jocul asta prost te-a ghidat
Respectele mele

marcotadeli astăzi la ora 12:00
Cu parere de rau te anunt ...
Stiu foarte bine jocul acesta .
Dar eu am intrat pe aceasta lume doar din plictiseala
Si nu ma intereseaza ce fac aici , ce ai vazut ca am atacat cu toate trupele :)) si crezi ca nu stiu sa joc .
Mai uitate si pe alte lumii si cautama ;)
Eu aici joc pana am sa dau satul la cineva ...si pana atunci iti fac viata un calvar ;)
Cine te-a pus sa-ti bagi nasul in satul meu .
Acum suporta consecintele .

Respecte .

fazy astăzi la ora 12:02
:),acu am vazut ca esti si conducator

-----------------------

http://ro15.triburile.ro/public_report/faa73eccd199f1409b47069dcf4804e1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

re

death lover.. ai scos capul pe forum? de ce nu erai langa mine.. deveneai ferma de mult..
 

DeletedUser

am scos,pentru ca auzeam ca se vorbesc niste chestii despre noi...

chiar mi-as fi dorit sa am vecini care sa imi faca probleme :)
 

DeletedUser

Oricum in maxim 2 saptamani cand vin nobilasii pe la toti , n-o sa mai existe ~DM~ . Nici DL ( Death Lover ) :)

Si care este mesajul amuzant aici ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asta e intrebare sau presimtire?

Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Daca tot ai revenit pe extern (pentru flame oare ?) macar fa-o frumos -> citeste aici cand ai timp
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce tari mesajele, mai puneti va rog ca mor !

/ON:


roza00 în data de 19.07. la ora 20:12
da lasa ma in pace, ia mai uita te un pic si vezi in ce trib is eu si ce trib de 2 lei ai tu

-MasacrU în data de 19.07. la ora 21:42
da tu chiar esti nesimtita sa stii, dupa ce ca te-am trecut ca aliati personali la profil imi si mai vorbesti urat

-MasacrU în data de 19.07. la ora 21:47
si nu uita scumpo, tribul tau e jalnic ;)
 

DeletedUser

asa si mesajul amuzant unde este?

FEROMETAL I în data de 18.07. la ora 10:58
acum ca ti-ai indeplinit visul, sper ca esti fericita si implinita in urma maretelor realizari din acest joc.

FEROMETAL I în data de 19.07. la ora 14:56
daca ai fi nevasta-mea te-as zidi in peretele cladirii principale, ca mesteru manole

uite un exemplu :D
 

DeletedUser

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗
║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣
╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝
Intemeietor: Petey & bouik

Conducator: proxyy
Gabriel2000
dFb1993

Recrutor: Tot tribul BURN
Judecator: Orice problema va fi discutata in cadrul conducerii tribului!
Diplomat: Petey

Cautam uameni cu experinta in joc pt. a duce mai departe tot ce inseamna BURN.

10%luck,20%skill,15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain, 100% reason to remember the name.

Cautam triburi sa fuzionam doar voi la noi
Recrutam jucatorii doar peste 80 de puncte
Oricine vrea in trib sa ceara invitatie la oricine din membrii aici toti avem drepturi
 
Sus