Marea finala....

DeletedUser

credeti voi :)) nu se compara cu ,,lichidul de frana si antigelul " baut de noi :) ce nu ne omoara ne intareste =))
 

DeletedUser

eu unul am prins periada in care se bea vodka cristal ,spirt medicinal filtrat prin paiine ( in armata ) ,coniac drobeta ,rdv(rachiu de vin) rdd (rachiu de drojdie) pe timpul lui ceasca cit si periaoada mai noua unde ne adunam la carciuma si se bea gin tonic sau vodka tonica cu halba ( reteta era facuta de noi pt ca bautura era adusa de afara si nu de la bar ...:) acum sint familist si baiat cumine ,nu ma mai ,,hidratez" decit cu bere si din cind in cind sa curat gatul cite 1-2 pahare de 200ml de visinata facuta cu tuica de tara prima mana la 50 grade :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu unul am prins periada in care se bea vodka cristal ,spirt medicinal filtrat prin paiine ( in armata ) ,coniac drobeta ,rdv(rachiu de vin) rdd (rachiu de drojdie) pe timpul lui ceasca cit si periaoada mai noua unde ne adunam la carciuma si se bea gin tonic sau vodka tonica cu halba ( reteta era facuta de noi pt ca bautura era adusa de afara si nu de la bar ...:) acum sint familist si baiat cumine ,nu ma mai ,,hidratez" decit cu bere si din cind in cind sa curat gatul cite 1-2 pahare de 200ml de visinata facuta cu tuica de tara prima mana la 50 grade :))
armata nu am facut-o ca am fugit de ea si m-am inscris la facultate ca sa stiu cum este cu concentratiile de bautura facute acolo,iar ca familist nu stiu cum este dar peste un an o sa fiu si eu in randul celor cu verigheta pe deget.
bine ca nu o mai deranjeaza ca joc triburile si sa ma puna sa renunt iar ca divortez inainte sa ma iau :D
 

DeletedUser

nu ms eu zic pas.nu am de gand sa raman pe drumuri si sa se bucure alti de satele toons.
deci pana la urma ce facem cand ne tragem un live chat?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

corleone eu nu cred ca am suficienta bautura sa-i pun in cap pe toons mai am nevoie de intariri.cu ce sari la cap? :)
 

DeletedUser

Va rog sa folositi cu incredere functia "EDITEAZA" pentru a evita "post hunting".



2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 

DeletedUser

asa cum am scris mai devreme falou 2 cerea gt-ului pe vremea aia 2-3 juc la innobilat ...i

dap, dar ai omis faptul ca - erau inactivi (pe sitter) ... mai exact 2, unul sa lasat 1-2 luni mai tarziu ... si tot ati pierdut satele respctive si oricum erati mai la indemana ... acum pierdeti 40+Mo din zona BW - e enorm fata de pretentiile F2 din trecut :p

dar sa lasam trecutul :)

... in viitorul apropiat:
zona BW nu o mai luati in calcul - ca ati pierdut-o deja (nici nu va permiteti sa o sprijiniti!)
Zona Atl asemenea - daca reusiti sa-i convingeti sa va poarte razboaiele (dar poate ii convinge Condorul si mai obtineti o amanare ... pe L2)

... finala:
TMP & Co si ... un trib nou - sunt curios cum o sa-l numiti acum ... poate TLC http://www.trilulilu.ro/zummagio/084c23e5a9cd1b format din fam. Toons & Leon & CAG ?

obs. este doar o parere personala, triburile care nu se regasesc mai sus = nu cunosc amanunte si/sau diplomatiile lor
 

DeletedUser

fratilor ca sa nu ne mai dam atat de ceasul mortii si sa cautam statistici si viziuni
pt moment FAM toons e asaltata de tot ce inseamna SUD si pana nu cade de tot nu se va opri nimeni.apoi putem sa vedem cine si ce trib va intra in colimatoriu pe noi deja au fost date 2 atacuri de avertizare din partea celor din LEON asa ca timpul va decide
 

DeletedUser

fratilor ca sa nu ne mai dam atat de ceasul mortii si sa cautam statistici si viziuni
pt moment FAM toons e asaltata de tot ce inseamna SUD si pana nu cade de tot nu se va opri nimeni.apoi putem sa vedem cine si ce trib va intra in colimatoriu pe noi deja au fost date 2 atacuri de avertizare din partea celor din LEON asa ca timpul va decide

frumos rezumat si realist :) bravo bulloco ,in fine cineva care spune adevarul :)

cu o exceptie daca-mi permiti : e obligatoriu sa cadem noi ? :))
 

DeletedUser

frumos rezumat si realist :) bravo bulloco ,in fine cineva care spune adevarul :)

cu o exceptie daca-mi permiti : e obligatoriu sa cadem noi ? :))

Lasa ca or sa ne fie ei plasa de salvare :)) ... dupa razboi o sa trebuiasca sa scriem : "fara satele voastre multe nu ar fii fost posibile" :))))) sau or sa scrie ei asta ..... dar mai mult ca sigur o sa cadem ... :(( si o sa ne .... :(( ..... lovim in cot :))
 

DeletedUser

frumos rezumat si realist :) bravo bulloco ,in fine cineva care spune adevarul :)

cu o exceptie daca-mi permiti : e obligatoriu sa cadem noi ? :))
pai dacsa acum in voi se frang toate atacurile sudului doar nu vrei sa cada new sau tmp sau dbd s.a.m.d
corect?;)
 

DeletedUser

Lasa ca or sa ne fie ei plasa de salvare :)) ... dupa razboi o sa trebuiasca sa scriem : "fara satele voastre multe nu ar fii fost posibile" :))))) sau or sa scrie ei asta ..... dar mai mult ca sigur o sa cadem ... :(( si o sa ne .... :(( ..... lovim in cot :))
da da lolo ai mare dreptate sa stii
eu spun sa pregatesti pansamentele macar sa cadeti pe moale
miaaaaaaauuuuu:p
 
Sus