SH vs. ~Arm~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SH
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 331
Tabăra 2: 48
Diferență: 283

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,431,062
Tabăra 2: 330,343
Diferență: 3,100,719

image.php


______________________________________________________________
Side 1:
Tribes: SH
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 2
Diferență: 43

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 478,692
Tabăra 2: 24,308
Diferență: 454,384

image.php


un razboi care dureaza de ceva timp insa nu a fost discutat pana acum pe forumul extern:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4833

prietene pai ce sa disctam....macar nu mai dadeai statistica
ii capaceste ARM-ul .
 

DeletedUser21384

o fi fost ironic omu :-?? sau ma rog, asta ar fi explicatia logica.. nu cred ca e atat de .*.*.
 

DeletedUser

de aia amenintati oamenii ca daca nu intra in trib la voi ii atacati ? :)
dupa ce intra ii innobilati intern ... sau cum sta treaba ? :)


am citit de la 5 insi la care am avut sitter si ce au facut oamenii ? nu am luat un sat , cum se explica chestia cand eram pe sitter nu ati putut lua un sat apoi unu va zicea imediat si atacati si asa luati cite 1-2-3 sate ...
 

DeletedUser

oooo ce imi place topicul asta...SH a trecut la treburi interesante...se anunta o perioada buna
 

DeletedUser13059

se bat singuri :| dupa ce sau lasat multi din arm sunt toti tari :-j gg
 

DeletedUser

de aia amenintati oamenii ca daca nu intra in trib la voi ii atacati ? :)
dupa ce intra ii innobilati intern ... sau cum sta treaba ? :)


am citit de la 5 insi la care am avut sitter si ce au facut oamenii ? nu am luat un sat , cum se explica chestia cand eram pe sitter nu ati putut lua un sat apoi unu va zicea imediat si atacati si asa luati cite 1-2-3 sate ...

se bat singuri :| dupa ce sau lasat multi din arm sunt toti tari :-j gg

voi 2 sunteti chiar simpatici.in afara de scuze pentru ~ARM~ si laude la adresa propriei voastre persoane nu stiti nimic
 

DeletedUser21384

acuma ati trecut de la "ARM va face" , la " ARM facea " ... cand dracu a dominat ARM vreun razboi ? sau cand va domina ARM vreun razboi ? nu v;ati saturat sa va imbatati atata cu apa poluata ? :| treziti'va , daca voi , astia cu gura mare nu pierdeti prea multe sate, vorbiti pentru voi , tribul vostru pierde , si daca tot sunteti atat de atasati, impacati'va cu ideea si ciocu mic. ARM are rank , si atat.
 

DeletedUser

nu cred ca si pierdut teren in fata la cei care ai enumerat u mai sus poate zonele izolate au pierdut acolo nu ma bag

la granita cu light tot timpul ~arm~ul a pierdut si inca in cel mai haios mod, eu stiu ce a fost acolo ca am impartit granita cu cei din light...in zona in care e sh, select sau eu mai stiu care acolo e zona in care erau warlords paremise...tot asa pierdeau fara drept de apel
 

DeletedUser

voi 2 sunteti chiar simpatici.in afara de scuze pentru ~ARM~ si laude la adresa propriei voastre persoane nu stiti nimic




sifonule tot tare in gura esti ?

eu nu stiu de ce mai te bagi in seama cand scriu eu ... ala care nu ti-au iesit manevrele pe lumea 3 , de ce nu iti dai draq " stergere cont si aici " ... ala care stii sa faci din bici armasar ... si cel putin eu ma mindresc cu stilul meu , nu cu frica " atacati-l " ... e greu sa ajung la tine de data asta ... ai uitat ce mi-ai zis pe lumea 3 ? :)

sa eliberez satele si ti-ai luat-o cu propriile tale afaceri :)
 

DeletedUser

de asta esti atat de suparat pe mine?ca ai fost trimis rapid la margine pe lumea 3 pentru ca te-am convins eu sa iti eliberezi satele de sprijin?offf,se numeste tzeapa.in dragoste si razboi e permis orice
 

DeletedUser

the last warrior : tu ai jucat sub nick name Black Leon pe lumea 3 ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus