Unique vs +SAS+

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

defapt bebe nu over a fost de vina ci meanking si algina cu fitele lor de conducatori ...oricum asta este bft in continuare cred ca vom alege cai diferite
 

DeletedUser

Imi pare rau de voi , sicer...va veti convinge singuri daca am avut dreptate sau nu. Vad ca algina a infiintat tribul , sunt curios sa vad cat o sa tina...vedeti sa nu uitati sa`i invitati pe bogdy loga(costy1000+conturile pe care o mai juca) si pe meanking. Ca sa fiti completi.
PS: meanking asa cum e el , spre deosebire de altii mai si gandeste...nu cred ca va intra in trib.
PS: Gata a disparut si PACE?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

draga ionut.. permite-mi sa iti spun cu tot respectul..ca... bati campii... nu e over singur vinovat...mai sunt..dar nu algina si meanking....ei au incercat sa faca ceva...si nu sunt singurii... dar sint printre putinii care s-au implicat...stiti?? aici e ca in real life... cum icnearca cineva de la putere sa faca ceva.. ii sariti in cap.. cam as e in Romania noastra...daca vrea cineva sa faca ** bun ii sar toti in cap si il acuza si etc...asa s-a intamplat si aici.. oricum.. acum se va vedea cine a tinut cu adevarat la SAS... cei care au intrat deja in Unique..ufo.. sau alte triburi...au dovedit ca nu le pasa...sper sa se indrepte...si sper ca si noi.. sa ne ridicam..
 

DeletedUser13364

nuuu..in general vorbeam....parca e destul de urat sa iasa asa din scena un trib mare....sa lasi atatia oameni care s-au agitat si au pus suflet cu ochii in soare.


daca nu stii cine a pus suflet , nu fa afirmatii te rog
iar triburile care vor aparea nu au nici o treaba cu +SAS+


O sa apara destui viteji aici, deja au aparut unii, sa se dea in "spectacol" sau sa dea vina pe x si y :) ...



Ne mai auzim
 

DeletedUser

bebe....te rog nu mai bate campii...daca nu cunosti situatia te rog sa te abtii. Nu stiu ce sti tu dar vad ca sti numai prostii.
 

DeletedUser

Imi pare rau de voi , sicer...va veti convinge singuri daca am avut dreptate sau nu. Vad ca algina a infiintat tribul , sunt curios sa vad cat o sa tina...vedeti sa nu uitati sa`i invitati pe bogdy loga(costy1000+conturile pe care o mai juca) si pe meanking. Ca sa fiti completi.
PS: meanking asa cum e el , spre deosebire de altii mai si gandeste...nu cred ca va intra in trib.
PS: Gata a disparut si PACE?

intra sigur..100%...si multi altii..

din punctul tau de vedere..
 

DeletedUser

eu o sa mai vorbesc cu doru...merg pana la el in suceava si tot dau de el...si o sa spuna el ce s-a intamplat...oricum...datorita inganvatilor orgoliosilor si natarailor s-a intamplat asta.. si nu ma refer la tine..

cat despre nume... nu o sa ramana asta.. o sa supunem la vot cel mai probabil...si o sa il schimbam...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e balamuk mare acu printre voi faceti un trib acu iara ii schimbati numelle
 

DeletedUser

Doru a procedat bine dand dizolvare pentru ca SAS nu mai era o familie , nici macar un trib...erau 2 tabere...
Oricum , nu stiu care e parerea ta despre algina si meanking . Daca vrei iti fac o scurta caracterizare.
Meanking e un ofticat suparacios de vreo 30+ de ani si algina e destul de desteapta incat il lasa pe el sa faca treaba murdara. Bine...o sa va convingeti singuri :)
 

DeletedUser

draga ionut.. permite-mi sa iti spun cu tot respectul..ca... bati campii... nu e over singur vinovat...mai sunt..dar nu algina si meanking....ei au incercat sa faca ceva...si nu sunt singurii... dar sint printre putinii care s-au implicat...stiti?? aici e ca in real life... cum icnearca cineva de la putere sa faca ceva.. ii sariti in cap.. cam as e in Romania noastra...daca vrea cineva sa faca ** bun ii sar toti in cap si il acuza si etc...asa s-a intamplat si aici.. oricum.. acum se va vedea cine a tinut cu adevarat la SAS... cei care au intrat deja in Unique..ufo.. sau alte triburi...au dovedit ca nu le pasa...sper sa se indrepte...si sper ca si noi.. sa ne ridicam..


in UFO nu a intrat nimeni din SAS..in UFO nu intra chiar oricine:)
 

DeletedUser

am facut si eu parte din familia sas pana pe la 200 de mi dar dupaia a ajuns dictatura dupa parerea mea si atunci a inceput sa se destrame sas si usor usor din bulgare de sapada sa facut avalansa de a dus la destramare
 

DeletedUser

Vedeti astia din Tracii ca v`am citit mesajul de intampinare...din 10 cuvinte vreo 4 sunt gresite si cica sa aveti un vocabular decent...
 

DeletedUser3101

of...mama ei de treba....un comentariu mai succint din partea mea mai tarziu...

deocamdata ...domnule over..pana acum nu ai fost "vazut" pe aici, pe forumul extern luand atitudine,facand comentarii sau altele pt +SAS+,,, brusc ai "limba"....

si gresesile gramaticale nu sunt totuna cu un" limbaj" vulgar....sau "vocabular" cum spui dumneata...
 

DeletedUser

stiu ca nu postam pe aici , doar citeam...dar am zis sa postez daca unii ma acuza. In fine , ce a fost a fost...acuma fiecare isi alege drumul.
 

DeletedUser

asadar , acest razboi nu mai e . . . deocamdata . . din cate vad , TRACII vin tare din urma , si probabil isi vor continua razboiul cu UNIQUE :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus