Marea finala....

DeletedUser

si iata cum am ajuns de la "marea finala" la "mesaje (aproape) amuzante"

pai e on topic aldana :)) omul e din dbd1 si ataca , e un pitbull asa cum ii place lui sa se autointituleze ,probabil ca e arma secreta de care nu am stiut pana acum ...:|
 

DeletedUser13259

sal fllorine,
nici o secunda nu am avut gandul ca u esti un jucator slab din contra daca ai observat nu am spus nimic rau de tine doar de contul tau am facut precizari ma refeream la cel care i-ti sta sitter.stiu discutiile cu nasul chiar f bine nu uita ca sunt mana dreapta in getica si cunosc tot ce s-a intamplat.
ce se spune ca face mana dreapta? :D
ideea e ca ar trebui sa va limitati la marea finala si sa nu mai vorbiti atata de trecut
 

DeletedUser27074

ce se spune ca face mana dreapta? :D
ideea e ca ar trebui sa va limitati la marea finala si sa nu mai vorbiti atata de trecut
bobby din pacate pt tine sunt stangaci :p
pai la marea finala ne limitam cu toti numai ca mai tre sa facem si o mica caterinca asa sa mai destindem atmosfera nu crezi?
pai din ce sa povestim daca nu din trecut ca in prezent se vede prin numarul de sate luate asa cum spun cei din toons de la inactivi ca nu sunt tot ai lor
app. respect pt admini au jucat corect cartile acum vad si eu ca nu numai de partea noastra se fac tichete si ma bucura faptul.
:D
 

DeletedUser

off-topic: n-ar fi o idee buna sa propunem ca talerii sa coste mai putin ? :/ Nu de alta, da tot mai greu se fac nobilii....
 

DeletedUser

....
app. respect pt admini au jucat corect cartile acum vad si eu ca nu numai de partea noastra se fac tichete si ma bucura faptul.
:D

am impresia ca cineva se joaca pe forum si sterge anumite postari

repet intrebarea ,respectiv postul anterior pt killer:
fi mai explicit te rog pt ca azi m-a batut soarele in cap toata ziua si hdd-ul meu nu functioneaza in parametri prescrisi de fabrica :)
 

DeletedUser

daca stie numele satului poate sa stie si al cui e :)) ..... il descopera :)) ... la fel si cu punctajul :))

Oricum se stie cum ataca getica .... :) o sa vedem insa cum se apara :) ... ca asta inca nu stim :)) .
 

DeletedUser

stau si citesc acest forum de cateva zile si cum trece vremea tot mai mult ma mir fratilor din toons aveti o gura cat casa poporului de mare ba va plangeti ca sunteti atacati nopatea ba ca ziua ba ca atunci nu sunteti online ii blamati pe cei din GETICA ca ataca numai oameni inactivi dar vati uitat macar o data ianuarie primul atacat a fost activ in momentul atacului la fel si rollo la fel si nutzul si andy acum toti sunt inactivi pai va cred ca se lasa si m-as lasa daca as pierde jumatate din sate intr-o sapt vad ca va va luati de noi ca noi nu stim ataca sau ca atacam noaptea dar voi cand atacati ca de cand atacati ati dat si voi de vreo doua ori raita pe la noi cu destul de putin noroc ati reusit cu peste 2000 de atacuri sa luati 10 sate si va credeti mari si tari lasa ca o sa vedem cine ce si cum ca mai este foarte mult pana cand se gata acest razboi
 

DeletedUser

stau si citesc acest forum de cateva zile si cum trece vremea tot mai mult ma mir fratilor din toons aveti o gura cat casa poporului de mare ba va plangeti ca sunteti atacati nopatea ba ca ziua ba ca atunci nu sunteti online ii blamati pe cei din GETICA ca ataca numai oameni inactivi dar vati uitat macar o data ianuarie primul atacat a fost activ in momentul atacului la fel si rollo la fel si nutzul si andy acum toti sunt inactivi pai va cred ca se lasa si m-as lasa daca as pierde jumatate din sate intr-o sapt vad ca va va luati de noi ca noi nu stim ataca sau ca atacam noaptea dar voi cand atacati ca de cand atacati ati dat si voi de vreo doua ori raita pe la noi cu destul de putin noroc ati reusit cu peste 2000 de atacuri sa luati 10 sate si va credeti mari si tari lasa ca o sa vedem cine ce si cum ca mai este foarte mult pana cand se gata acest razboi


la cat de activ a fost rollo ... innebunesti cat de activ a fost ..... :)) lasa sa fie rollo pomana noastra :)) ..... ca POMANA se numeste :)) .
 

DeletedUser

stiu, nici n-am avut interesul sa ascund absolut totul, ptr ca oricum nu e acela satul atacat:).
ACum o sa zica un carcotas ca dc am mai ascuns coordonatele.R:ptr ca nu aveam ce face altceva :)

fedoen am impresia ca aberezi.Daca s-a organizat ceva impotriva voastra a fost doar ceva local, 1-2 -3 jucatori.Nu cred ca va doriti sa fiti atacati organizat, ca se alege praful de voi.Iti garantez:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cine ti-a zis tie asta ma vezeti de treaba ta acolo unde esti ca pana cand organizati voi ceva poate nu o sa mai aiba cine sa dea :p
 

DeletedUser27074

stiu, nici n-am avut interesul sa ascund absolut totul, ptr ca oricum nu e acela satul atacat:).
ACum o sa zica un carcotas ca dc am mai ascuns coordonatele.R:ptr ca nu aveam ce face altceva :)

fedoen am impresia ca aberezi.Daca s-a organizat ceva impotriva voastra a fost doar ceva local, 1-2 -3 jucatori.Nu cred ca va doriti sa fiti atacati organizat, ca se alege praful de voi.Iti garantez:)
da da asa este man nu mai visa atat cu ochii larg deschisi ca-ti vor da lacrimile
app pt aliatii nostrii: URMARITI MISCARILE DIN Atl:D
 

DeletedUser27074

la cat de activ a fost rollo ... innebunesti cat de activ a fost ..... :)) lasa sa fie rollo pomana noastra :)) ..... ca POMANA se numeste :)) .
lolo inca nu intelegi un lucru
SUNT SATELE VOASTRE CELE ALE LUI ROLLO.IANUARIE,ANDYFLORIN,NUTZUL
si cum a subliniat si fedoen cei atacati au fost activi atat ca nu au avut ce sa faca doar au amanat cat au putut inevitabilul:D
 

DeletedUser

lolo inca nu intelegi un lucru
SUNT SATELE VOASTRE CELE ALE LUI ROLLO.IANUARIE,ANDYFLORIN,NUTZUL
si cum a subliniat si fedoen cei atacati au fost activi atat ca nu au avut ce sa faca doar au amanat cat au putut inevitabilul:D

Tind sa cred ca n-ai nicio treaba cu lumea asta.NU ati luat niciun sat de la nutzul, dar il specifici intotdeauna, ca ati luat voi sate.Nu o sa stau sa fiu carcotas sa ma uit si la alti jucatori de care zici tu pe aici ca s-ar putea sa mai apara surprize.
 

DeletedUser

lolo inca nu intelegi un lucru
SUNT SATELE VOASTRE CELE ALE LUI ROLLO.IANUARIE,ANDYFLORIN,NUTZUL
si cum a subliniat si fedoen cei atacati au fost activi atat ca nu au avut ce sa faca doar au amanat cat au putut inevitabilul:D

:))))) acum recunosti ca n-au fost activi , acum te sucesti ca au fost dar n-au avut ce face ..... vezi ca te transformi in GoV :))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus