Blue Angels reborn

  • Autor subiect DeletedUser20814
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20814

Cine doreste nvitatii sa lupte impotriva impertinentului de ALIAT este rugat sa ma contacteze .

Sunt sigur ca multi au ciuda pe el .


Nu declar razboi wanted declar razboi Aliat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu cred ca meritii o banare ,pt jignirile care i le-ai adus in ultima perioada
 

DeletedUser20814

...

Parerea ta .
Te supara cumva adevarul , sau si tu esti unul din slujitorii lui?
 

DeletedUser

nu cred ca te-am luat niciodata peste picior sau tu crezi ca iti permiti sa vorbesti asa cu mine,mai bine ma retrag din discutie ca nu am cu cine discuta

o zi buna iti doresc
 

DeletedUser20814

..........

Va simititi amenintati?
In curand cel putin 10 jucatori vor intra in tribul creat de mine.

Usor usor wanted se va prabusii sub propria greutate , datorita unui singur membru .

Nu sunt ca ceilalti . De fiecare data mi-am expus punctul de vedere si am criticat deciziile care nu erau corecte si asta v-a cam suparat , si ati inceput sa ma sapati .

Succes in continuare
 

DeletedUser17078

Felicitari Bachus pentru curajul tau.Sper sa ti se indeplineasca visul.
Toti l-au criticat pe ALIAT si l-au jignit dar eu cred ca nu merita asta.Sa ne amintim cate lucruri bune a facut el pentru multi jucatori de triburi.
 

DeletedUser

Felicitari Bachus pentru curajul tau.Sper sa ti se indeplineasca visul.
Toti l-au criticat pe ALIAT si l-au jignit dar eu cred ca nu merita asta.Sa ne amintim cate lucruri bune a facut el pentru multi jucatori de triburi.

cum ca i-a luat pe cei din COA si nu ii sprijina?:)a scapat de o problema...i-a luat langa "aripa lui" si acum crede ca totul e frumos;)
 

DeletedUser20814

...

Pe langa asta am pierdut foarte multi prieteni care au fost inobilati intern din cauza fuziunii si asta nu o sa io iert niciodata.

Cu toti ia mers , dar nu cu mine si va regreta mult asta .

Prietenia e mai importanta decat niste amarate de sate .


Decat sa mor ca un las mai bine mor cu capul sus
 

DeletedUser17078

Pe langa asta am pierdut foarte multi prieteni care au fost inobilati intern din cauza fuziunii si asta nu o sa io iert niciodata.

Cu toti ia mers , dar nu cu mine si va regreta mult asta .

Prietenia e mai importanta decat niste amarate de sate .


Decat sa mor ca un las mai bine mor cu capul sus



la orice fuziune pica multi prieteni.Aliat este atat de dur pentru ca vrea perfomanta.Distruge orice prietenie.De asta Crazy nu a fuzionat cu nici un trib.Daca iti mai aduci aminte de povestiile alea n109ud -somut garantez ca nimic nu se schimba.
 

DeletedUser

Va simititi amenintati?
In curand cel putin 10 jucatori vor intra in tribul creat de mine.

Usor usor wanted se va prabusii sub propria greutate , datorita unui singur membru .

Nu sunt ca ceilalti . De fiecare data mi-am expus punctul de vedere si am criticat deciziile care nu erau corecte si asta v-a cam suparat , si ati inceput sa ma sapati .

Succes in continuare

Bleg ai fost ca te-ai lasat manipulat de ALIAT...Sper ca din experienta aceasta ai invatat ca Increderea se castiga usor si se pierde si mai usor...Multa bafta si cine stie poate va ajuta la ceva aceasta "rascoala"
 

DeletedUser20814

...

Nu m-am lasat influentat de el , si nici nu am am avut incredere in el .

Acum depinde cum decurg negocierile si ce hotaram . S-ar putea sa regrete mult wanted plecarea mea ( nu vreau sa ma laud ) ,
 

DeletedUser

hai ca facem altfel . . . eu m-am saturat de acuzele si amenintarile aduse pe forum . . ALIAT in sus , ALIAT in jos . . bachus01 , felicitari pentru noul trib , succes iti doresc cu el , mai ales in razboiul cu ALIAT cu care nu prea aveti granita , dar sunt bune si atacurile de la 100 ore ;) cat despre ceilalti . . . voi vorbiti de ALIAT cum ati vorbii de parintii sau de fratii vostrii . . daca nu il cunoasteti , lasati-o mai moale . . ALIAT isi face treaba in calitate de conducator trib mai bine de cat o poate face cineva . intr-un trib in care se vrea performanta e evident ca trebuie sa fie un "omu` negru" care sa faca ordine si disciplina , in acest caz fiind chiar ALIAT . . toti il critica , toti il acuza ca . . innobilari interne , ca nu stiu ce , ca nu stiu cum . . voi de ce nu innobilati intern ? ca in triburile voastre sparte nu prea aveti nici jucatori activi , apoi inactivi . . slava Domnului ca acum am mai facut o fuziune , de avem peste 300 membrii , sa mai avem de unde lua intern , sa moara toti ofticosii de ciuda .
Razboiul se disputa pe harta , nu pe extern , cel care trage la politica si propaganda e un papagal , nu va castiga nici odata vre-un razboi , indiferent de tribul in care va juca . . asadar , ciocu mic si sa va vad pe harta .
Inca odata , succes bachus01 , si in acelasi timp , respect !
O seara excelenta.
 

DeletedUser

1. Inainte de a fuziona COA si WANTED sus-numitul bachus1 a stat pe sitter 2-3 luni
2. Jucatori asa zisi prieteni ai lui erau jucatori cu bulina rosie in timpul fuziunii si s-au asteptat cam 10 zile dupa iei dupa care s-au retras invitatiile
3. Toti jucatori din WANTED si nu numai stiu ca am boala pe inactivii si indiferent cine este va fi innobilat..
4. Bachus1 atat aici cat si in joc mi-a adus multe acuze nefondate, multi stiu asta si il dezaproba, problema cu stilul meu de a conduce dur este treaba mea, ca am boala pe inactivi, tradatori, spioni si fac tot ce este necesar sa ii elimin este ce trebuie sa faca orice conducator, despre mine sa vorbeasca jucatori din zona mea si cei cu care am inceput lumea, nu un niscai nimeni inactiv, care atunci cand e atacat de 3-SLA goleste satul de trupe si le trimite inapoi
5. Cei din Crazy vedeti-va de tribul vostru, ca si la voi am destule posturi si mesaje din crazy unde minora blonda adopta acelasi stild e joc fata de inactivi sau fata de cei ce nu joaca..doar ca eu am mai multi dusmani, daca am dusmani am si prieteni de 10 ori mai multi
6. Adevarul este doar in opinia ta, eu stiu ca ceilalati colegi din COA nu sunt de acord cu ce faci tu, in plus din ce am discutat amandoi ti-am domontat toate acuzatiile, ce imi zici de prieteni tai din randul dusmanilor mei si parerile lor nu ma intereseaza, ca ce au facut alti conducatori fata de prieteni tai este alta treaba ti-am zis si ti-am spus ai ceva sa-mi reprosezi imi zici mie direct, in discutiile noastre nu ai avut argumente...ai jucat bambilici si asta va ramane bambilici, ca ai iesit din wanted cu sitterul ce l-ai avut cu ala ramai..
7. Invit pe aceasta cale si ceilalati membri din fostul trib COA sa-si spuna punctul de vedere aici de fata cu toti si sa-si spuna parerea..nu din WANTED..din fostul COA
8. Din ce am vazut si mi-ai dat de inteles ai fost un tip ce ai cerut drepturi, ti-am zis drepturile in WANTED se castiga prin munca si nu se dau de-a moaca, sunt colegi ce veneau de la munca super obositi si stateau sa te apere tu veneai si plecai ..iti bagai picioru'..cam asa este notiunea ta despre acest joc..
9. Poti face tam-tam cat vrei tu, eu stiu ce stiu, stiu ce fel de jucator esti, e pacat doar de colegi tai ce au stat multe luni pe contul tau, ai revenit de 2 saptamani si numa' gura a fost de tine, ai fost gigi-contra non-stop, nu ai venit cu nici o idee de a face ceva sa mearga sau imbunatatesti ceva din contra ai distrus tot ce s-a putut..asta imi denota caracterul tau
10. Prin postarea asta pe forum extern observ ca nu numai ca esti avid dupa drepturi cat si dupa publicitate, no mai prietene o sa ai publicitate dar ca si om esti egal cu zero..

P.S. profilul tau zice:

Nu e rusinos sa cazi in lupta!
Rusinos este sa nu lupti. Sau sa tradezi.

In primul rand tu esti cel ce incalca ce ai scris acolo...

Nu imi da reply ca nu are rost si nici sa nu ma mai suni vreodata pe mobil..adio si nu am cuvinte ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aliat felicitari pentru ce ai zis:) acum intrun fel mi-am schimbat parerea despre tine:) dar mai nebun e kingflex:))
 

DeletedUser20814

....

Nesimtirea ta nu are limite Aliat . Nu am mai vazut un om ca tine care sa se tipe 30 de minute in telefon si sa vorbeasca numai el si sa o tine numai pe a lui .

Aliat vreau sa iti retragi cateva din acuzele care mi le-ai adus , si care sunt nefondate in caz contrar mutam discutia pe joc si nu cred ca ti-ar conveni sa ma joc un pic cu membrii tribului tau prin k21 .

In primul rand , Aliat asculta bine , e pentru ultima oara : Nicioadata nu ti-am cerut vreun drept inafara de dreptul de circulara . Nicioadata .
Vrei sa iti spun ce esti sincer? Esti doar un nebun . Nu am mai intalnit persoane care sa vorbeasca la telefon ca tine . Sa urle in telefon jumatate de ora , sa o tina numai pe a lui si din 100 de cuvinte care lea avut conversatia , 95 le-ai spus tu.

Chiar nu pot sa inteleg problema ta. Asta e , am avut si eu niste probleme si 2 luni nu am putut intra. Ce tot imi scoti scoti ochii cu asta . Sau tie ciuda ca numai inobilat si pe mine?

183 ALIAT 20,06 Mio. Inamici Invinsi ca aparator:(
2 bachus01 191,27 Mio. Inamici Invinsi ca aparator:)

Sincer nu cred ca ai dreptul sa comentezi nimic in legatura cum am procedat cu satul ala. Nici nu iti imaginezi cate atacuri am avut pe zilnic.


Se vede cand cineva e disperat . Arunca cu acuze in stanga si in dreapta uneori chiar nefondate

Dragul meu ALIAT aproape tot tribul WANTED stii practicile care le folosesti . Daca vrei voi posta aici mesaje de la colegii din trib de la tine care te vor dat joc (evident cenzurez numele).
Tactica lui ALIAT:
1. Gaseste un trib mai mic , pe care ii impune sa fuziuneze (daca refuza intra in razboi cu ei la fel cum a facut cu coa)
2.Fuzioneaza
3. Ii inobileaza

Doar o statistica sa nu zice-ti ca vorbesc aiurea:


Side 1:
Tribes:
Players: ALIAT

Side 2:
Tribes: WANTED
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 632:))
Tabăra 2: 118
Diferență: 514

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,713,179
Tabăra 2: 1,271,551
Diferență: 5,441,628

image.php


[/color]

Ok ! O sa vine unii din fostii membrii coa sa isi expuna parerea aici .

Aliat , pentru acuzele nefondate ai sa regreti mult . Foarte mult . Nu vreau sa o iei ca pe o amenintare



Si inca ceva nu fac asta doar pentru imagine . It is just a game ,
 

DeletedUser20814

....

Vorbeai de mii de atacuri date de tine de mii de sate cucerite .
Statistica nu prea spune mare lucru .
Doar gura de tine . La 9 mil de puncte aveam pretentii mai mari la tine


Side 1:
Tribes:
Players: ALIAT

Side 2:
Tribes: 3-SLA Crazy
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 71=))
Tabăra 2: 4
Diferență: 67

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 728,704
Tabăra 2: 36,898
Diferență: 691,806

image.php
 

DeletedUser20814

In medie ai luat de la inamici cam cate 13 sate pe luna . E foarte putin daca stam si ne luam dupa vorbele tale si punctajul tau . Ma asteptam la mai mult. Sau poate esti concentrat pe inobilari interne


Side 1:
Tribes:
Players: ALIAT

Side 2:
Tribes: 3-SLA Crazy
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 39
Tabăra 2: 1
Diferență: 38

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 421,168
Tabăra 2: 11,912
Diferență: 409,256

image.php
 

DeletedUser

1. Este o diferenta foarte mare de stil de joc, una este sa iei 200 sate sis a nu le poti apara, alta este sa iei 70 si sa nu ti le ia nimeni..
2. Niciodata eu nu am innobilat intern din triburile cu care am fuzionat, niciodata, innobilarile mele interne sunt din partea colegilor si prietenilor cu care am inceput lumea, nu am fuzionat sa innobilez intern, innobilarile interne din triburile cu care am fuzionat le fac jucatori din triburile ce au fuzionat nu eu...
3. Rangul de aparatori este o statistica fictiva, eu as fi scos-o din joc de demult, aceasta statistica e falsa pentru ca nu este meritul jucatorului respectiv ci a colegilor si a tribului ce l-ai sprijinit, cate ferme defence are WANTED pe satele tale de dinainte de fuziune..fi sincer..
4. Cand m-ai sunat eram in trafic conduceam masina si aveam casti ai zis la final ca ** tare de ce nu ai zis de la inceput ca vorbeam mai incet..toata treaba este de perceptie, poate ai tu urechile desfundate pentru ca la cat ai fost intoxicat si ti s-a spalat creierul de dusmani nu ma mai mira nimic din cate acuze nefondate imi aduci
5. Baga din tot tare pentru ca vreau sa stiu si eu ce au de zis si ceilalati..chiar sunt curios..asa ..da stai linistit ca nu mor repede sau cand vor unii..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus