Hărţi avansate pentru RO4

DeletedUser

Lista de rang a jucătorilor pe acest continent 53
Rang Porecla Trib Puncte Sate Sate în total
1 LordxNailui TRX 2,95 Mio. 267 412
2 burg00a TRX 1,86 Mio. 163 199
3 dady23051978 RN 1,78 Mio. 175 228

ia si ai noroc ca nu prea am chef sa mi iau ban ca vedeai tu
 

DeletedUser8266

daca citeai de la inceput pricepeai si tu ...hartile se updateaza singure , el doar familiile le poate modifica , nu ranku famililor ori a jucatorilor :D
 

DeletedUser

si cam in cat timp se updateaza hartile singure?daca tot esti tu asa destept :D:D:D nu prea am timp sa citesc, nu mai stiu, am uitat, saracul de mine, poate ma inveti tu, ca tot esti asa destept, sa mi si subliniezi acolo unde crezi ca este mai important, ce crezi ca este important, pentru tine, ca pentru mine ar putea fi nesemnificativ
 

DeletedUser7708

si cam in cat timp se updateaza hartile singure?daca tot esti tu asa destept :D:D:D nu prea am timp sa citesc, nu mai stiu, am uitat, saracul de mine, poate ma inveti tu, ca tot esti asa destept, sa mi si subliniezi acolo unde crezi ca este mai important, ce crezi ca este important, pentru tine, ca pentru mine ar putea fi nesemnificativ

La ora 15-17, în fiecare zi.
 

DeletedUser

:D:D:D da eu sunt normal, cica :D:D:D eu vorbesc frumos cand mi se vorbeste frumos, in rest, nu vrei sa stii ce se intampla.....when i lose control :D:D:D de asta nici nu mai beau
 

DeletedUser8343

Ia incetati cu spamul ca era usor sa ii explicati de prima data unde sa se uite dupa harta! dar trebuie sa fiti si voi umpic afurisiti! :p
 

DeletedUser2602

chuck norris?

ps: iau avertisment dar nu am putut sa ma abtin


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce faceti copilasi?? miss me??? ha ha ha, cica mi s a dus banul, da tare vad ca mi iau altul :D:D:D hai nb, mai traiesc astia din gtc si master??? ca nu prea i mai vad pe harta, se fac destul de mici
 

DeletedUser

gata gata. am scapat de silence, imi pot face iar de cap, dar cred ca tu mi esti fiu, avand in vedere cati ani ai tu si cati ani am eu
 

DeletedUser14245

ete batman ca tre sa am atatia ani cat scrie acolo adik sa fiu nascut in 1994:)
 

DeletedUser

recunosc sunt un pic batman, dar mai mult superman, dar, doar pe triburi, CRED :D:D:D
 
Sus