Ce aţi câştigat astăzi ?

DeletedUser

Având în vedere cătoată lumea se ceartă pe aici , am zis că poate aşa se mai liniştesc spiritele :D . Nu serios , dar chiar nu e bine să ne certăm , chiar dacă suntem duşmani , vorba aia minora blondă , doar noi avem încredere unu` în altu , nu-i aşa? :x

Am 'copiat' topicul de pe lumea 15 , sper să ne ajute să lăsăm acuzele , ameninţările , certurile la o parte , şi să ne amuzăm puţin împreuna . . .

Aşadar ,
Puncte, sate, un prieten, un duşman ... cum a fost ziua de astăzi ?

Descriem puţin activitatea tribală de astăzi, în sensul celor de mai sus.
 

DeletedUser

Foare frumos KinGFlex ;),,,bravvvvvvvvo...
Ii rog pe cei carora le plac "criticile,laudele,amenintarile ...etc "sa se abtina sa posteze in aceasta rubrica..Chiar daca suntem dusmani pe joc ,putem sa devenim amici sa vedem si partea buna a lucrurilor :D.Am vazut ca foarte multi membri din tabere opuse ,pentru niste sate pierdute sau castigate se critica,se lauda,se jignesc, se dusmanesc in plan personal,,ajung sa se "urasca" si ei nici macar nu se cunosc cu adevarat :).Stim cu toti ca este doar un joc,,si fiecare are dreptul sa joace cum vrea(corect,murdar,agresiv...etc) sau sa se contrazica sau sa-si exprime nemultumirile unul fata de celalalt si multe altele(CRITICI,AMENINTARI,ACUZE,LAUDE,CERTURI care trebuie sa recunoastem ca dau cat de cat farmec jocului) ,dar asta nu inseamna ca trebuie sa se ajunga la dusmani personale,eu cred ca putem fi si prieteni ....
Va doresc multa bafta. :)
 

DeletedUser

De castigat...am (re)castigat-o pe fosta iubita inapoi :))=)) dar am pierdt in schimb 6 sate pe joc .dar este bun schimbul pentru mine:))

Voi c ati castigat?
 

DeletedUser

toate temele astea sunt copiate de pe forumul L15 moderat de Lord Adex, cred ca ar fii mai interesant ceva original
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Pai si tu crezi ca sunt inventate de mine temele ? Sunt adaptate, preluate, nu conteaza, multe dintre ele provin chiar din dorintele si sugestiile exprimate. Important este sa ne simtim bine.

Da-i bataie flex e bine asa.
 

DeletedUser

Pai si tu crezi ca sunt inventate de mine temele ? Sunt adaptate, preluate, nu conteaza, multe dintre ele provin chiar din dorintele si sugestiile exprimate. Important este sa ne simtim bine.

Da-i bataie flex e bine asa.

da dar pare totul prea banal, parerea mea.

@ volken cand cineva isi da cu parerea nu cred ca e un lucru rau ci poate chiar ceva constructiv ;)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Pai uite, tocmai ai provocat o polemica deci alta era intentia ta. Zau, daca o tema are ceva raspunsuri si se leaga ceva e bine. Pacat de tema asta, mie imi place mult ideea (ca sa nu zic ca poti spama cu perdea)
 

DeletedUser

Mda...trebuia sa se bage cineva si pe aici sa strice lucrurile...mi-a luat si cheful pe care il aveam datorita castigului meu :|:|
 

DeletedUser

da dar pare totul prea banal, parerea mea.

@ volken cand cineva isi da cu parerea nu cred ca e un lucru rau ci poate chiar ceva constructiv ;)

Unde vezi ceva constructiv daca tie o idee de animare a forumului ti se pare banala?
Mai indicat ar fi fost sa feliciti si sa fii prins in joc :) , sau daca nu iti place nu esti obligat sa vizitezi thread-ul.

Noroc cu cei ce incearca sa-l mai animeze, si noroc cu cei carora le place.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

248 volken WANTED 3.090.348 298 10370 asta spune totul :))


Sunt baiat finut si tac din gura, pentru ca pot lovi si sub centura cu vorbele, dar ma rezum si iti zic doar ca esti foarte slab din punct de vedere al inteligentei. (la asta ma refer ca dintr-un subiect, tu ai ales sa vezi pe ce loc sunt in clasament. Nu mai puteai sa dormi la noapte daca nu vedeai tu pozitionarea mea? :D)


Ai venit pe thread-ul asta cu ce scop? De cearta?
Vad ca o faci foarte bine prin temele unde din 5 posturi 4 sunt ale tale, si culmea, cand vreau si eu sa citesc imi piere cheful ca nu gasesc virgulele alea sa fac o concordanta intre propozitii ca sa iasa o fraza elevata.


Daca imi vei da reply inseamna ca mi-am atins scopul, haaai, fii baiat destept si da-ti seama la ce ma refer.


Inchei aici ca doar nu mi-oi da reply? (pe care oricum nu am sa ma chinui sa il mai citesc daca nu faci o fraza ca lumea)
 

DeletedUser

eu am ingrosat la ce ma refeream si anume ca esti din WANTED si de aceia sari ca ars ca esti coleg cu KingFlex. Laso mai moale cu inteligenta ca nu esti geniul care te crezi. vrei lectii de romana pe forum ? ca nu inteleg faza cu virgulele, mai bine agajazati un profesor sa te mediteze aici nu e loc de predat gramatica, literatura, matematica sau etc. etc.


LE : app sunt satul de arogante dinastea ieftine pe triburile.ro de la toate geniile stranse laolalta aici, mai bine ai incerca sa nu mai iei totul asa persoanal si sa tragi concluzi aiurea mai bine ai invata sa faci P & P si nu sa tii prelegeri de literatura, gramatica sau mai stiu eu la ce crezi tu ca te pricepi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu am ingrosat la ce ma refeream si anume ca esti din WANTED si de aceia sari ca ars ca esti coleg cu KingFlex. Laso mai moale cu inteligenta ca nu esti geniul care te crezi. vrei lectii de romana pe forum ? ca nu inteleg faza cu virgulele, mai bine agajazati un profesor sa te mediteze aici nu e loc de predat gramatica, literatura, matematica sau etc. etc.


LE : app sunt satul de arogante dinastea ieftine pe triburile.ro de la toate geniile stranse laolalta aici, mai bine ai incerca sa nu mai iei totul asa persoanal si sa tragi concluzi aiurea mai bine ai invata sa faci P & P si nu sa tii prelegeri de literatura, gramatica sau mai stiu eu la ce crezi tu ca te pricepi.

have a break - have a kitkat. esti cu capu', amice ? era o tema relativ interesanta si te-ai trezit tu sa faci rahatu' praf... stai in banca ta, pe bune. nu-ti place tema, n-o citi. da' lasa-ne pe noi, astia mai putin inteligenti si fara creativitate, sa ne bucutam de copy-can-urile astea, daca-s bine facute.

mama naibii, cum ma relaxez si io, cum se baga un dudex din asta in seama si trebuie pus la colt... nu-mi vine sa cred...

xblaandy, sau cine o mai modera L5, astept alea 5 puncte dar, daca nu se potoleste fotoliu asta pufos de shibobi, jur ca-l fac albastru de rahat pe forum pana o sa behaie toti de dureri de abdomen... uite asa, ma exprim intortocheat sa inteleaga numa' cine vreau io si are cheia de la seifu' cu creier. HOWGH ! mwahahahaahah

on topic, sa nu stergeti: io am castigat neshte chef de katerinca si ceva bronz. se mai baga cineva ? ca impart castgu', pe cuvant...
 

DeletedUser

eu ca de obicei cand e vorba de tine, doar nu credeai ca lipsesc :)

hihihi... si io care credeam ca te-ai ascuns... stai ca rad cu lacrimi si ma dau astia afara din birou :D cu alte cuvinte, de cand a aparut nuda cu barbie a lui, am mai castigat si buna dispozitie. unde-s restu' ametitilor ?

shibobi, ai plecat, mah ? sa nu pot io sa-mpart chefu' de katerinka si cu nuda ? ca vad ca asta micu' si rau' de King te-a facut scafandru... bleh, da-te la fund, ca sa zic asa :D
 
Sus