Stiri diverse. Familii sau aliante formate

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cine stie ce familii s-au format pe lumea 14 in ultima vreme?
Diplomatii, aliante, declaratii de razboi, triburi care inobileaza doar dintr-un anume trib?
 

DeletedUser18134

o sa avem parte de cea mai... complexa (sa zic asa) diplomatie de pe toate lumile... parerea mea!
 

DeletedUser

Pai stati sa inceapa razboaiele, sa vedeti atunci XYZ Fam. vs ZYX Fam.
Atunci distractie :)
 

DeletedUser

sa demonstrat nu o data ca ideea cu "familie de triburi" nu tine,inca de pe L1
 

DeletedUser

Tine, nu tine, asta nu inseamna ca nu o sa vedem o familie de triburi de rang 200-300 care sa ocupe 2 continente :)
 

DeletedUser

se calmeaza "familia" cand o sa fie in stare toti sa scoata nobili pe banda
 

DeletedUser

eu cred totusi ca exista deja ceva "familii" formate intre triburile mici
stiti voi, cand cei mici sunt atacati, tind sa se coalizeze in ideea ca astfel vor rezista mai usor atacurilor celor mari
 

DeletedUser

nu a aflat nimeni nimic?
sa imi ciulesc eu urechile?
hai baieit ca e distractie mare sa te uiti in curtea vecinului si sa vezi ce pregateste :D
 

DeletedUser

nu a aflat nimeni nimic?
sa imi ciulesc eu urechile?
hai baieit ca e distractie mare sa te uiti in curtea vecinului si sa vezi ce pregateste :D



mda, aliens are familie cu -SR- si cu ill si au planificat scoaterea la margine a unui jucator PR. :rolleyes:


Aliens - Nenea Rau astăzi la ora 12:12 Citat pushtiu5

Il propun ca prima tinta.
Sa vedem cine se baga.
Prelucrarea Nenea Rau astăzi la ora 12:12

-SR- - corleone16 astăzi la ora 12:15 Citat poy hai tu esti primu inscris ! ma bag si io dar stam sa se mai stranga sa vedem care e cu nobilii adik cine are nobili sa il luam pe sus ;) aja ujor cate un sat cate un sat :)
Aliens - Nenea Rau astăzi la ora 12:23 Citat Inscrieri pana maine dimineata la ora 10, sa aiba toata lumea sansa sa vada si sa se inscrie.
-SR- - mistou astăzi la ora 12:24 Citat da care ii treaba cu pustiu ala ca nu inteleg?
Aliens - Nenea Rau astăzi la ora 12:25 Citat E prima tinta comuna. Treaba e sa-i luam satele, si sa trecem la altul dupa aia.
-SR- - corleone16 astăzi la ora 12:28 Citat sa il innobilam frate ce e asa greu ?
-SR- - mistou astăzi la ora 12:28 Citat da ce aveti cu el?
Aliens - Nenea Rau astăzi la ora 12:30 Citat Sfinte Cristoase!
Te bagi la atacuri pe el sau nu. Atat.
-SR- - corleone16 astăzi la ora 12:31 Citat bai mistou ma faci de ras X(X( dute frate ** cu grupa ta de atac sa organizam atac pe Pustiu5 X( si taci :|
-SR- - mistou astăzi la ora 12:31 Citat e cam departe da cred ca va pot face rost de un spionaj ca am ff multi :D
-SR- - corleone16 astăzi la ora 12:31 Citat Raule de la tine se mai baga cineva? pe care te bazezi
-SR- - mistou astăzi la ora 12:32 Citat ma interesez akm
-SR- - Yanacuz astăzi la ora 12:40 Citat Eu va ajut cu sprijin la recuperare sau pe satele voastre de atac!Ca nu am atac :p
-SR- - mistou astăzi la ora 12:41 Citat parca ziceai ca ai 2 mii de topoare :D
-SR- - corleone16 astăzi la ora 12:42 Citat e ** si aja :) il dovedim pe asta ca nu se mai poate :)):D
-SR- - Yanacuz astăzi la ora 12:45 Citat mistou a scris:
parca ziceai ca ai 2 mii de topoare :D


Ai ramas in urma prietene!Le-am rupt de mult :p
Aliens - Nenea Rau astăzi la ora 12:48 Citat corleone16 a scris:
Raule de la tine se mai baga cineva? pe care te bazezi


Ca si de la voi si de la Ill, astept inscrieri pana maine dimineata la 10. Dupa aia stabilim date, ore, minute, trupe si nobili.
-SR- - Yanacuz astăzi la ora 12:51 Citat Foarte bine :)
-SR- - corleone16 astăzi la ora 12:53 Citat am inteles :) auziti ce ziceti sa ii bagam si pe ill pe forumu asta ? ca sa ne fie mai usor cu organizatu ?
-SR- - Yanacuz astăzi la ora 12:54 Citat Din partea mea e ok.



Instigatorul a ramas azi noapte fara sat :D
Nenea rau, stiu ca grabber a insistat sa nu fi atacat, dar daca nu ai stat sezut mumusel.... :p
 

DeletedUser

Dupa ce PR. au anihilat familia EVIL,apare un posibil adversar?

In urma unor atacuri de-ale celor din [TU] (The UnDeath),pitigoii s-au simtit ofensati si au scos ciocu la atac :eek:
Dupa o simpla operatiune de 1 zi,11 sate au fost castigate.Totusi,jocul este la inceput :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si nu v-a fost voua frica de cele 2000 de topoare??
mie mi-ar fi tremurat rufele pe sarma de teama topoarelor alora...va dati seama? urma sa fiti atacati cu 2000 de topoare....cele 2000 de topoare ale tribului :D
aia era tot atacul lor, banuiesc?
 

DeletedUser

-SR- - mistou astăzi la ora 12:24 Citat da care ii treaba cu pustiu ala ca nu inteleg?
Aliens - Nenea Rau astăzi la ora 12:25 Citat E prima tinta comuna. Treaba e sa-i luam satele, si sa trecem la altul dupa aia.


mie aici mi-a fost frica..eram urmatorul pe lista :D
 

DeletedUser

aaaa, eu cred ca de fapt te-ai simtit jignit ca nu ai fost primul...dar ce stim noi noobii?
sa lasam jucatorii experimentati din conducerea acestei marete familii de triburi sa ne lumineze mintile mult prea lente :rolleyes:

si felicitari pentru noua familie descoperita!
am avut dreptate cand am spus ca cei mici or fi primii care vor incerca sa coalizeze jucatorii mai multor triburi surghiunite, impotriva asupritorilor...asta este arma celor slabi :D
 

DeletedUser

si felicitari pentru noua familie descoperita!
am avut dreptate cand am spus ca cei mici or fi primii care vor incerca sa coalizeze jucatorii mai multor triburi surghiunite, impotriva asupritorilor...asta este arma celor slabi :D

prima descoperita a fost familia [TU] si TRB, evident coalitie tot impotriva PR
exista postarea la mesaje amuzante
 

DeletedUser

uite o alta familie fericita:cool:

Familia noastra este formata din triburile:
-M.T.
-ROhAN -> academia acestora
RIDers,~RID~
-Mast3r -> academia acestora PDT

Dacă ai întrebări adresează-le conducerii!



~Intemeietori~

stanisor


~Conducatori~

Stanisor


~~~Diplomati~~~~

Alyyy15

Nu mai incheiem aliante


~~~Recrutori~~~~


andy2pac (M.T.)


ALIANTE
ON/OFF

PNA
ON/OFF

DUSMANI
ON/OFF

FUZIUNI
ON/OFF
(daca intrati voi la noi)

Daca nu va incadrati in primii 30 membrii ai tribului sunteti rugati sa cereti invitatie in academie
 

DeletedUser

~Intemeietori~

stanisor


~Conducatori~

Stanisor

el taie el spanzura.noobul asta a facut pe l15 un trib care a avut mai mult de 1 000 de jucatori :D + academie :| probabil nu aveau loc in trib pentru mai mult de 1 000 desi tribul nu avea limita :D
 

DeletedUser

Se prefigureaza o lupta surda intre T.T.T. Si GOD?
Ochiul meu tulbure a zarit o mica polemica in topicul pt harti, intre un "bataus terminator" si un "zeu" :p
Sa fie preambulul unui razboi pe harta, sau doar un schimb de intepaturi intre cei doi certareti? :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus