Un nou trib

  • Autor subiect DeletedUser24244
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24244

Vreau sa va anuntz ca pe lumea 16 se va forma un nou trib. Numele tribului nu il stim deocamdata , probabil va fi Brigada Diverse ( BD ). Totzi cei de pe lista sunt cunoscutzi si vor ramane cu tribul pana la capat. Nu vom avea diplomatzie si nici invitatzii nu vom face,decat in cazuri speciale.
Intemeietorii tribului
Selena271
Valybullet
Pongol

Membrii
Imaba
Kobra malefica?
Krystal90?
zTv
Cosmincristian
zaaat
yuriashy
sirbobo
georgik14
bionut
valy regele suprem
fubiguana
Henric al VIII-lea
hincesti
psycho man
the popcorn killers
crysty85
domany
rqzz
flavius666
w@lkman
See-NoName
boogyman
erenarun
winnetou1995
marinica1978
minerva
johnny x
P@ladin
Aris Andr3y
alexandru mirzan
laddy m
Csillag Alpar

Cam astia sunt deocamdata. Cei care au experientza si vor sa intre vor fi verificatzi pe twstats
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

vallybulet şi selena271. Aceiaşi de pe L13? Aceiaşi care spun că adminii joacă în triburi şi sunt ajutaţi? :D
 

DeletedUser

Te cred...Dar acesta este „botezul” :)...Îți urez mult succes cu tribul !!!
 

DeletedUser

sti ...exista optiunea "edit" la post :D ....si nu mai da citat daca vrei sa citezi ultimul post . si azi ..tu ziceai ..nu mai stiu unde ca "sunt slashiad " :Ddeci ...
 

DeletedUser

nu, dar mersi de idee :D

@ valybullet: ok, hai sa iti pun o intrebare mai dureroasa, si promit ca depun si ticket pe L16 sa verific...
valybullet si valy regele suprem unul si acelasi om dar cu 2 conturi?

Mai degraba toate conturile sunt ale lui :]] !
 

DeletedUser

mah parca se simtea un aer curat fara lethalul ala
acuma iar sa inputit:)))

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11852

eu zic sa stergi postul pana nu te scuza cu vacanta si pe contul asta :))))
nu ai voie cu clone
 

DeletedUser

Defapt nu e clonă...Este PRIMUL meu cont :D...L-am lăsat și am făcut Lethal-ul :)



5.2.Crearea altor conturi pentru a scapa de inchiderea contului este interzisa si se sanctioneaza cu inchiderea conturilor respective.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus