Un nou trib

  • Autor subiect DeletedUser24244
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24244

Un jucator mai bun ca mine e binevenit oricand :D. Te astept mario
 

DeletedUser26839

din pacate nu am timp :(..poate cand dau delete pe 13 :cool:
insa ma bucur ca ti-au trecut supararile;)
 

DeletedUser24244

Nu mai am de mult nik cu tine. Respect pe cei care sunt mai buni ca mine:D
 

DeletedUser11083

mai traiesti mai mario ? :)
daca intrai si tu pe L16, poate ca intram si eu :)... altfel in aceleasi conditii ca tine (doar ca in loc de l13, je L15 :) ... )
 

DeletedUser26839

pe tine te-am dat la disparuti!!:eek:

de unde rasarisi?pe 13 ti-am impartit satele din lipsa de timp.:(
 

DeletedUser11083

rasarii pe l15 :))
si in ciuda convingerilor mele, se pare ca si pe 16 :))
 

DeletedUser24244

PEy daca vrea sa vina il astept in sectzia mea de omucideri:)))
 

DeletedUser26839

doar ne-am chinuit 2 cu el si ne-a dat cu flit pe L8..ai grija..e alunecos
:)))
 

DeletedUser26998

Asta e trib sau gradinita? Hai ma sa fim seriosi. Voua chiar va place sa va bateti joc de Triburile si de oamenii care-l joaca?

Citez de la membrii tribului:
w@lkm@n (Hackerul tribului) - Hacker sau 1337 kid? :D
chucky08 (Papusa ucigasa) - Probabil sinucigasa, atunci cand o sa iasa din protectie.
Fernando nu e Gay (Sunt idol la femei ;X) - El poate nu e, dar tu sigur esti. Cocalari(dot)com acolo e locul tau.

Si lista poate continua. Faceti un bine si dipsareti. GO AWAY KIDS. :(
 

DeletedUser24244

Asta e trib sau gradinita? Hai ma sa fim seriosi. Voua chiar va place sa va bateti joc de Triburile si de oamenii care-l joaca?

Citez de la membrii tribului:
w@lkm@n (Hackerul tribului) - Hacker sau 1337 kid? :D
chucky08 (Papusa ucigasa) - Probabil sinucigasa, atunci cand o sa iasa din protectie.
Fernando nu e Gay (Sunt idol la femei ;X) - El poate nu e, dar tu sigur esti. Cocalari(dot)com acolo e locul tau.

Si lista poate continua. Faceti un bine si dipsareti. GO AWAY KIDS. :(

Pentru cultura ta ,fernand[o e un membru b-sea si sunt multzi altzii din triburi bune. Vorbesti si u de plictiseala, u in ce trib esti ? Eu am reusit sa fac tribul asta pentru prima data si deocamdata ne descurcam,as vrea sa te vad pe u
 

DeletedUser

degeaba ,poti sa ai 100 de jucatori din ficare trib din top 3 de pe fiecare lume
degeaba daca nu e acel conducator care la dus acolo
Un trib e zero fara un conducator bun
si ma indoiesc in cazul tau
 

DeletedUser24244

PEy nu ma stie inca nimeni dar o sa vezi in curand cum sta treaba. Si ma ajuta pongol,demo. Ramane de vazut ,nu>?
 

DeletedUser26998

Pentru cultura ta ,fernand[o e un membru b-sea si sunt multzi altzii din triburi bune. Vorbesti si u de plictiseala, u in ce trib esti ? Eu am reusit sa fac tribul asta pentru prima data si deocamdata ne descurcam,as vrea sa te vad pe u
Cand eram eu chief la triburi cu membrii ajunsi in topuri si nu numai, tu invatai sa faci la oala, deci de triburile nu mai zic ca nu stiai ce e aia. ;) In plus cine a zis ca B-Sea e doar trib de oameni buni, ma bucur ca ai luat toti cocalarii de la noi de pe ro15. :) Si eu pe 16 sunt intr-un trib foarte sexy, al carei ideea a fost data de mine, dar e condus de un prieten. :D

Cat despre trib miros inca un fail foarte ugly. :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus