Operatiunea Monstru

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14704

Side 1:
Tribes: Armada abc 1 8 7 ~V~
Players:

Side 2:
Tribes: =GTC= Master Mast3r
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 208
Tabăra 2: 169
Diferență: 39

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 7
Diferență: 44

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,939,998
Tabăra 2: 1,341,283
Diferență: 598,715

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 522,309
Tabăra 2: 76,201
Diferență: 446,108

image.php
 

DeletedUser

alta treaba
mai tii minte ce ti-am zis cgal referitor la recrutarea acelor jucatori?
asta a fost o lectie de joc pt voi din partea abc si armada!
 

DeletedUser

Acei jucatori au fost kings... unde e kings acum?
Acei jucatori au facut RN... unde e RN acum?
Si acum au ajuns in GTC... ma tem sa nu va blesteme si voua tribul si sa ajungeti unde e RN si kings in acest moment.
 

DeletedUser8266

Ati facut o magarie cu fanescu si gata 3 zile va laudati cu ce ati facut ....cred ca daca nu era fanescu sa se intoarca ca la Ploiesti ... nu reuseati niciodata sa luati sate la asa o asa diferenta.

p.s. nu va mai agitati e doar o chestiune de timp pana o sa revina totul la normal GTC va castiga iar teren iar voi veti fi muti pe forumu extern
 

DeletedUser

Pana atunci vei fi tu mut sa nu mai faci pe toata lumea "retard" si "redus".
Mai zii repede cat mai poti cateva sa ne luminezi.

Iti dai complexele aici pe fata, faci pe toti de clasa a 4 a si pentru toata lumea e evident ce ai in cap si dupa cum scrii, nu neaparat ce scrii. Deja cand incepi sa scrii e clar ca esti direct fisu` lu` Stefan cel Mare, e logic clar.

Ai probleme mari baiatu, contacteaza un psiholog.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@imperiul moldav - nu e vorba de diferenta ci de conflict in ansamblu.Poate veti incepe sa luati sate de la fanescu si evident balanta se va inclina inspre voi.Sau cine stie.. poate noi dam de vre-un inactiv de la voi,il atacam si iar vine o statiscita favorabila detasat abc/armada.Statisticile astea nu sunt relative ca si numar.Ceea ce vreau sa subliniez eu este ca odata cu aducerea fostilor RN/kings in GTC,voi pierdeti teren.Deci nu a fost o miscare prea inteligenta si eu va multumesc pentru asta :)
 

DeletedUser

Diplomatie si conducere de exceptie astia din GTC, te joci...

Strategii gandite, dar macar au luat puncte si au mai crescut putin in clasament.

Acum ca si pierd cateva nu mai conteaza, la cate sunt asta era marja de eroare.
 

DeletedUser

ce a luat abc si armada nu are nici o treaba cu fanescu..cum nici fanescu nu are treaba cu noi!
aceste sate sunt luate pe munca si in aceste sate va lipseste academia gtc-a dar o pun ca sa se vada mai bine:

Side 1:
Tribes: abc Armada
Players:

Side 2:
Tribes: GTC-A =GTC=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 301
Tabăra 2: 122
Diferență: 179

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102
Tabăra 2: 12
Diferență: 90

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,904,066
Tabăra 2: 1,173,202
Diferență: 1,730,864

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,105,775
Tabăra 2: 137,138
Diferență: 968,637

image.php



asta este realitatea si pt gtc e greu de suportat mai ales dupa afirmatiile lui cgal de acum o luna ..deci nu mai pot de ras=))))
 

DeletedUser

Cgal e cel mai tare la dat din gura, nu v-ati obisnuit ?

Bine macar ca isi da singur peste mana, nu o mai fac altii.
 

DeletedUser

Ce uituc sunt ...
Cum spui tu Nike*d,fanescu nu e nici in abc nici in armada.Deci statisticile nu includ satele luate de el :)
 

DeletedUser7708

Side 1:
Tribes:
Players: fanescu

Side 2:
Tribes: =GTC= GTC-A
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 62
Tabăra 2: 475
Diferență: 413

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 61
Tabăra 2: 29
Diferență: 32

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 699,763
Tabăra 2: 4,356,563
Diferență: 3,656,800

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 688,297
Tabăra 2: 325,663
Diferență: 362,634

image.php


Cu plăcere.
 

DeletedUser8266

@stef04 hai ca iti mai explic si tie legatura odata si gata ....fanescu avea sate in spatele granitei ...satele din spatele graniti aveau trimie trupe pe granita , fanescu a luat satele goale din spatele granitei prin...tradarea care a facuto....ca asta e(o fi greu sa ei sate goale) iar sprijinu de pe satele pe care lea luat fanescu a disparut deci au aparut sate mai goale pe granita....unde mai pui ca probabil fanescu pana sa intoarca armele a avut sprijin pe granita pe care la retras ....plus multa ofensiva care trebuia indreptata spre Armad & Co sa dus pe fanescu etc etc ...bine astea le stiau majoritatea da prefereati sa va faceti ca nu stiti doar sa aratati ce mare isprava ati facut....

oaaaaauuuuu cred ca acu cgal se gandeste daca cere pace sau fuziune cu Armada cand a vazut ce plan inteligent


p.s. fanescu nu venise cu grupu din kings deci ...nu ei is vinovati de nimic
 

DeletedUser

@imperiul moldav dar eu nu vorbesc de fanescu.Putin ma intereseaza de ce face el.Dar grupul din kings a pierdut sate cu gramada.Daca satele luate de mine (desi nu sunt multe) aveau macar o lancie din satele cucerite de facescu i le dau inapoi la david.

Cate sate a cucerit fanescu?
61 de sate conform statisticii lui DFA.
Vrei sa zici ca granita GTC-ului sta in acele 61 de sate ce probabil erau de aparare si trimise la margine?
 

DeletedUser8266

61 cucerite de fanescu ...cate sate de aparare avea fanescu pe granita ...probabil alte 61 , cata defansiva care trebuia pe granita sa mutat langa fanescu probabil alte 122 de sate ....etc etc etc , cate atacuri full care trebuiau sa se duca in armada si abc sau dus in fanescu alte sute .... deci cum am spus , conteaza ....Da oricum gtc va recupera si va lua satele lui fanescu de acolo, granita se va restabiliza iar lucrurile vor continua in normalitate adica... castigand sate GTC ... cand veti depasi per total la sate luate pe GTC atunci da ...va puteti lauda ,da si atunci putin ca ati fentat de multe ori statistica jucatori care pierdeau sate erau dati afara sau trimisi in DEF etc etc

O zi buna gata scrieti ce vreti nu mai raspund
 

DeletedUser5970

Nu inteleg ce atatea valuri dupa mutarea facuta de acest fanescu. Ce e atat de special incat il faceti erou national pe l4, nu e primul si nici ultimul care a tradat. Se afla in jumatatea unui trib, cu apararea la granita si are sprijin consistent pe sate, e absolut normala aceasta statistica. Daca ii medaliem pentru astfel de fapte, DEF are cel putin 6 medaliati, asa ca, e ceva care se practica si din pacate pentru frumusetea jocului, nimic iesit din comun.

@ Spaiker: am observat ca te bati cu pumnii in piept si esti tare fericit ca acest jucator, fanescu, este fost Mason. Te intreb ceva: cum s-a facut remarcat fostul Mason remarcat pe l4 ?
Te ajut eu cu raspunsul: s-a facut remarcat prin jocul murdar pe care l-a practicat, acelasi joc murdar care pe multi Masoni i-a caracterizat, cap de lista, fiind tu. In locul tau mi-ar fi rusine si nu as ridica capul ca sa primesc laude pentru astfel de manevre, dar voi din asta traiti si e normal sa asteptati ca "publicul" sa va ovationeze doar ca uite, se mai arunca si cu oua... sau gaini (fanescu stie) dupa voi.
 

DeletedUser489

Hai sa iti explic ce este asa de special.

A existat un cont in mijlocul k34, codrutpopa, cu care Shadow a incercat aceeasi manevra contra TRX, acum ceva vreme...
A luat vreo 6 sau 8 sate max (la fel, in spatele frontului, sate goale) si ... nu mai vad numele Shadow si nici codrutpopa pe harta L4.
De fapt, a luat sate pana a inceput sa vina lumea de la serviciu / scoala...

Cam asta e diferenta, iar statistica nu este normala, este cam de 10 ori sub normal.
 

DeletedUser5970

Probabil ca pe vremea contului codrutpopa, lumea inca se lauda cu atacurile organizate finalizate cu succes, care, se pare ca acum au devenit demodate... aparand noi metode de a scoate jocul din rutina, asa cum are fanescu la profil, sa fim seriosi, e penibil.
 

DeletedUser

mie nu mi se pare penibil...chiar e super tare, dar asta poate si fiindca dusmanul dusmanului meu este prietenul meu!
Acum sa fim sinceri..baiatul este demn de lauda, nu il cunosc am ** de cand a iesit de cateva ori dar ii dau dreptate practic a fost obligat sa isi faca contul de aparare ca sa sprijine granita...ii inteleg revolta.
Acum cgal referitor la acuzatiile de multiaccount pt fanescu...or fi dar tre sa te gandesti din ce trib!!! Eu cred ca daca, contul era controlat din armada intra acolo ca sa isi ia o mica revansa!...dar RBL wtf...cine sunt astia?!!!
gaby...am vazut ca ai dat ex pe def(parca a sunat ca o comparatie intre armada si def) cel putin asa m-i s-a parut...oricum aceste triburi nu se pot compara, def mi se pare un trib mort!!! nu pot sa inteleg acel trib la felul cum innobileaza!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus