[M~K] vs. Z|mbru

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început

DeletedUser1647

Pai uite-te pe prima pagina sa vezi statistica de pe tw-tools...acvum liniutza rosie a trecut mai sus k aia albastra ..dar o sa pun iar statistica knd se vede maibine...
 

DeletedUser1647

Of omule....intreaba adminii cine ma facut sa renunt la joc :).... am facut o prostie si mi-au sters contul.. ;) nu ma facut pe me M.T. sa ma las... stai cumintel :p Ce imi plac astia care se agita ... ca sa se arate ca sunt mari si tari .. bv man tine-o tot asa... :D:D:D

A ... ultima statistica [M~K] - Z|mbru ....
imagephpig5.png
 

DeletedUser

lasa k stim noi k ai gasit al cont si ink jucai si ai renuntat pana la urma recunoscand k ai fost invins ! dc nu vrei sa recunosti ?
 

DeletedUser1647

Off.... vrei sa zic ca asa e numai ca sa iti fac pe plac?
NU ai dreptate.... uite ca sa demonstrezi ceva... de cate ori ma atacat pe mine vreun membru din M.T.??:confused: Iti zic eu niciodata ;) Daca ma lasam de frica voastra trebuia sa ma atacat ca sa va stiu de frica.... nu mi-e frica de vorbe trebuia sa vad fapte. Dar se pare ca numai gura e si de tine asa ca las-o balta ca nu stii tu mai bine ca mine de ce m-am lasat.... ;)
 

DeletedUser

cum zici u...faptul k tot tribul tau a cazut si in mare parte au fost cuceriti de M.T. asta nu inseamna k ai pierdut ? faptul k erai ferit de noi ...erai f. departe si nu te puteam cuceri din cauza asta, asta ne-a oprit sa te atacam... barem cei de la mn din trib au juxcat cinstit , nu cu tot felul de "prieteni", care din intamplare erau identici q tn...orice ai zice acolo ai pierdut razboiul de 2 ori...o data inainte de fuziune si o data dupa fuziune ceea ce a fost unul din motivele pt. care ai renuntzat
 

DeletedUser1647

bine baiatu...cum zici tu...poate asa te mai linistesti...si revenim la subiect... :rolleyes: nu mai fi asa agitat... ;)
 

DeletedUser

k...am deviat cam mult...ati luptat frumos contra Z|mbrii ...se pare k sunteti un trib destul de bun pe L2...
 

DeletedUser

Au noroc, nu ca au luptat cine stie cum.In Z|mbru s-a facut in acelasi timp si ceva curatenie printre jucatori
 

DeletedUser1647

:confused: tot timpul se gasesc motive :)) eu am zis doar adevarul...Noi eram pe 30, z|mbru pe 9... am inceput razboiul..acum z|mbru pe 23 noi pe 17.... au facut curatenie mare :| totusi aia nu au intrat la mine in trib .....
 

DeletedUser

Pai ati crescut voi ptr ca voi sunteti in razboi cu ei, dar au fost niste incalcari ale diplomatiei si alte tradari la mijloc
 

DeletedUser1647

Nu stiu ce s-a intamplat cu ei..cine a incalcat diplomatia ... oricum au decazut ei.... si nu zic ... k numai din cauza noastra, dar si noi am participat la caderea lor... din top
 

DeletedUser

In curand Albastru va creste :)
Iar rosu.. nu stiu, ori va scade ori va ramane pe loc, oricum in nici-un caz M~K nu va mai castiga in favoarea celor din Z|mrbu...
 

DeletedUser1647

:)) Ce om...si mie imi convine sa creasca albastru ;) deci...depinde din partea cui sa fie albastru ;)..Pana acum arata statisticile ... k noi "vedem din ce in ce mai mult albastru" :rolleyes:...dar nha..asteptam sa vedem..pana acum doar vorbe in vant si promisiuni, dar mai asteptam... :D
 

DeletedUser1959

:)) Ce om...si mie imi convine sa creasca albastru ;) deci...depinde din partea cui sa fie albastru ;)..Pana acum arata statisticile ... k noi "vedem din ce in ce mai mult albastru" :rolleyes:...dar nha..asteptam sa vedem..pana acum doar vorbe in vant si promisiuni, dar mai asteptam... :D

Sa astepte mult si bine...ca doar na vine Craciunul si mai exista si de astia ce cred in Mos Craciun
 

DeletedUser1647

Asa e si eu doar i-am explicat de atatea ori.... Mos craciun nu exista..dar nu vrea sa inteleaga... iar ... dak vrea sa creada neaparat ca exista...trebuie sa inteleaga k eu nu sunt mos craciun nu am cu ce sa il ajut :D
 

DeletedUser

Numai de razboi se vorbeste aici ...... OFF TOPIC.



P.S. : Felicitari Gangster !
 

DeletedUser1647

SPHZ Z|mbru chiar castiga acest razboi.... Scuze, nu am vrut sa ii sperii... Trebuiau sa vb cu me si intelegeam, nu vreau sa fiu "monstrul din dulap" pentru ei. Acum de ce fuzioneaza cu Z!mbri? Chiar asa tarte s-au speriat? aaa sau..au ramas prea putini... ahamz.. nush..o sa imi dau eu seama de ce fuzioneaza dar nu-i nimic.... o unitate mai mare...sate mai multe de pradat... I like'it :D
 
Sus