F. DECIDE sau F. NOI ?!

DeletedUser

Omule dar tu stii numai sa te bagi in seama ? Am scris eu ca ala era contul lui stranutzelu ? Ai delirat ? Stranutzelu statea pe LucasCage pe etc . Eu erai siter la voi 30 min in fiecare zi deci stiu ce vorbesc . Data viitoare nu te mai baga in seama gratis .

Poate am inteles eu gresit,dar tot aberezi si cu LucasCage,esti varza.
 

DeletedUser

Acela este domnul stranutzelu care intra pe mai multe conturi si dirija marea ex. familie . Cata drama , cat suspin parca imi da o lacrima sau mai bine ... rad de voi si cat de penibili erati ma :))

Si totusi sustin ca la asta te-ai referit,eu asa vad.

i0gina vreoia sa stie cine este !CSP iar tu ai raspuns :Acela este domnul stranutzelu care intra pe mai multe conturi si dirija marea ex. familie
Deci....delirezi copile,merci la colt si plimba cercul.

Va urez vacanta placuta si va sfatuiesc sa incercati sa va controlati limbajul cand veti reveni, pentru ca daca veti continua tot in acelasi mod se vor lua impotriva dumneavoastra masuri mai dure decat o simpla vacanta de 2 saptamani.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

stranutelu mai are 20 de conturi :))

metanelf si teddypatrascu mai exista si alte probleme in viata de zi cu zi :))
20 de conturi in trib + 4 in wall cand vad circularele lui metanelf incep sa cred ca o sa dizolve tribul.
e bine ca aveti cu cine sa va pierdeti vremea pe mesenger sa va explice ce s-a intamplat cu fam. DECIDE , aveti grija e on 24/24 nu cred ca o sa faceti fata sau da :))
 

DeletedUser7711

Martinezu acolo ma refeream la altceva . Si stiu foarte bine ca nu aberez cu LucasCage ;) sau poate vrei sa intru pe forum la decide si sa vad daca mai gasesc postul lui tarnava .



Stranutzelu , eu in primul rand nu dau circulare asa ca nu te da rotund . Mai bine ai strange banii la ciorap si ti'ai lua o viata .
 

DeletedUser6843

Si daca numai ma joc tot iti e gandul la mine :))
Imi pare rau ca te fac sa iti dai seama cat de slab esti
 

DeletedUser9453

stranutelu ... ai anuntat ca te lasi de l11 .. de fapt ca te-ai lasat .. ai zis ca nu mai intrii pe forumul de l11 ... demonstreaza ca esti un om de cuvant si fa-ne sa ne fie dor de tine !!!
 

DeletedUser27241

stranutelu ... ai anuntat ca te lasi de l11 .. de fapt ca te-ai lasat .. ai zis ca nu mai intrii pe forumul de l11 ... demonstreaza ca esti un om de cuvant si fa-ne sa ne fie dor de tine !!!

ce atata dor de el??? ca na facut nimic pt trib decat sa ia sate MOCA...si na organizat in viata lui un atac impotriva inamicilor si nici macar na dat un atac impotriva cuiva...e doar bun de luat la o bere:))
 

DeletedUser6843

ce atata dor de el??? ca na facut nimic pt trib decat sa ia sate MOCA...si na organizat in viata lui un atac impotriva inamicilor si nici macar na dat un atac impotriva cuiva...e doar bun de luat la o bere:))

tot ce ai spus este adevarat in afara cu berea , nici nu prea beau :D
intr-un final , te-am pacalit , nu?

stranutelu ... ai anuntat ca te lasi de l11 .. de fapt ca te-ai lasat .. ai zis ca nu mai intrii pe forumul de l11 ... demonstreaza ca esti un om de cuvant si fa-ne sa ne fie dor de tine !!!

Este foarte usor de inteles.
Nu se mai vorbeste de mine numai postez , nu se vorbeste aiurea de prietenii mei numai postez.
De cate ori am incercat sa explic asta?
In fine.

Domnule moderator acest topic poate fi inchis , nu se pune problema la un razboi intre cele 2 familii.
 

DeletedUser6843

Draga coleg de harta si implicit de joc A n d r e Y , tin sa iti spun ca daca nu se mai vede rostul unui topic ar trebui inchis.
Nu trebuie numai initiatorul , aici este vorba si de cativa neuroni nu numai de spamat pe extern fara logica.
Ia o foaie si un pix si scrie ce am postat eu , eventual imi poti da si mesaj privat , daca nu vrei sa te mai faci de ras , am vreo 12 conuturi ma gasesti pe care vrei tu.
 

DeletedUser

Ce-ti mai place sa te crezi important, offff... Te inteleg in viata de zi cu zi nu te baga nimeni in seama si vii aici crezand ca noi iti vom acorda catusi de putina atentie, uite ca mie mi-e mila de tine si fac asta.

Apoi in privinta topicului sa faca xblaandy ce vrea cu el, nu este despre Wall deci nu prea ma intereseaza.

Si un mic sfat : Du-te la o terasa ia-ti un suc si poate mai vezi si tu ceva oameni, ca de RedTube si alte site-uri din astea presupun ca te-ai plictisit...
 

DeletedUser5456

Romanian Attackers
FAMILIA

DECIDE + NOI + MoH + SOARTA + DERO+
Success probability 0%
Va sufocati. Genu asta de alianta spune totul de la sine.

Familia noastra de TRIBURI o sa fie "cea mai iubita" dintre pamantenii L11.
bine mai is puse ghilimelele alea :)

Scop: Divide et impera!!!
Va cam Divide et impera intre voi... Mare grija, urmeaza: Divide by Zero Error

Urare: Noapte Buna!!!
Numa bine
48.gif
 

DeletedUser

Te-ai trezit si tu sa comentezi acum profilul familiei dupa ce au trecut luni bune de cand a ramas la fel, s-a schimbat doar enuntul cu componenta familiei :D

Ti-a trebuit atat de mult timp sa te gandesti cum sa comentezi? :D
 

DeletedUser

pardon, nu esti din WALL...
dar nici nu am verificat initial in ce trib esti :rolleyes:
 

DeletedUser

hmmm, railor vreti sa inchideti topicul, aaaa?

Dar am o intrebare: 4FUN face parte din familia NOI ?!
 

DeletedUser

ma bucur ca sunt asemanat cu stranutelu :))
iar incurcati marul cu ceapa si incepe sa va puta gura...
Pai mai elfule ce dovezi clare ai tu ca stranutelu este sau are contul lui lucascage ? nu mai minti poporul cu, calculatorul !
Si alexutzzule propune-i colegului tau adyxo(sau oricui din Timisoara de pe L11) sa ma intalneasca in TM sa vada cat de real sunt sau daca sunt un cont de-al lui stranutelu si apoi poti continua sa mananci din ceapa...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus