3RC vs. ~HELL~

  • Autor subiect DeletedUser9453
  • Data de început

DeletedUser9453

astept baietii sa deschida cu niste statisici despre razboi !!!
 

DeletedUser

Voi posta si eu desi nu fac parte din triburile acestea ...

Side 1:
Tribes: ~HELL~ HELL~A HELL~B HELL~M
Players:

Side 2:
Tribes: 3RC XII
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 602
Tabăra 2: 630
Diferență: 28

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 42
Diferență: 39

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,340,582
Tabăra 2: 4,646,429
Diferență: 305,847

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,478
Tabăra 2: 346,622
Diferență: 321,144

image.php


Deocamdata 3RC conduc, felicitarile mele !
 

DeletedUser9453

asa .. dar sa asteptam replica celor din HELL care pe langa ei mai au niste dusmani .. destul de serios .. poate se descurca mai bine pe granita aceea !!!
 

DeletedUser

Nu cred ca am vazut vreun membru ~HELL~ activ pe forum , poate mi se pare , nu stiu.
Sa speram ca vor posta :d.
 

DeletedUser9453

eu am vorbit cu ei in joc ... mi-au promis ca intra sa posteze .. sa speram ca vor si actualiza pe viitor !!!
 

DeletedUser

ce sa zic ... asteptam , sa speram ca au de gand sa posteze ...
Desi ma cam indoiesc ....
Iar tie fizzo ,respect, foarte buna ideea aceasta , dar sa speram ca se implica si alti.
 

DeletedUser7676

Cei 2 intemeietori din HELL sunt acum membri in 3RC, nu cunosc daca au si drepturi dar asta a dovedit ce stiu sa joace 3RC, nucleul HELL aflandu-se in mijlocul K43 unde 3RC nu avea nici o baza.

In consecinta tribul NOI si NOI. au acum razboi cu 3RC insa probabil aceiasi jucatori vor fi atacati pentru ca tot ce are 3RC in K43 provine din HELL.

Personal cred ca cei din conducerea 3RC au dat dovada de inconstienta prin aceasta manevra, sau poate vor si ei sa se lase de triburi ca si cei 2 fost conducatori HELL si neavand altceva mai interesant de aratat fac misto pe spionarea membrilor lor.

Oricum din punctul nostru de vedere este acelasi lucru iar nobilii si satele de atac sunt deja pregatite in K43 :)
 

DeletedUser

Cei 2 intemeietori din HELL sunt acum membri in 3RC, ...
... Personal cred ca cei din conducerea 3RC au dat dovada de inconstienta prin aceasta manevra, ...

nu cred ca ai dreptate, nu e inconstienta...
si-au creat o zona tampon, cu oameni din afara...care, daca rezista e Ok...daca nu, ce le pasa lor de ei?
si printre fostii membrii HELL...isi pot face si ei loc catre K 43 mai lesne decat daca "luptau" cu HELL.
 

DeletedUser28155

deci mister
vezi-ti de satele tale...si nu mai comenta anapoda..
cica ne facem loc mai lesne decat daca luptam cu ei :)
era mai usor sa furam..te asigur..dar nah..
diferenta dintre MoH si 3RC este ca 3RC alege varianta cea mai grea , varianta prin care sa-i ajute si pe altii ...nu i-am luat pentru puncte..uitate ..eu dau afara si jucatori de 300k si de orice marime , daca nu e inactiv...
I-am luat ca sa-i ajutam..cum si Moh si Noi au luat..
si..o sa mai vezi un motiv pentru care i-am luat;)
Va salut pe toti..si spor la atacuri..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ne intelegem si colaboram perfect cu noii colegi...care de altfel au o experienta destul de mare...practic am cernut HELLul:p
 

DeletedUser28155

nu le mai da explicatii..
sa zica ce vor..
noi stim ce e la noi..ei vorbesc ce viseaza noaptea
 

DeletedUser

Mister Mister, sunt curios de ce nu ai aceeasi atitudine fata de jucatorii din HELL care au intrat la voi. Sau voi aplicati metoda descrisa de tine? adica jucatori de sacrificiu?
Faptul ca s-a fuzionat (poate este impropriu spus....sau ma rog, fortata expresia) cu 3RC nu arata o slabiciune si mai degraba o selectie (naturala, daca vrei).
Nu toata lumea joaca cu 2 fete, asta ti-o spun sigur.
 

DeletedUser25623

ca raspuns pt prieteni mei dusmani din MoH si NOI........ sclavi lui longsword si poate si a lui MISTER MINCIUNA (M.D.)(M.M).stiti care e .. (sclav= jucator care respecta tot ce i se ordona fara a avea o opinie proprie si care respecta anumite lucruri care nu sunt in folosul lui ;doua triburi pline de sclavi daca vreti va enumar domnilor din MOH si NOI care sunteti sub papucul lui longsword si datotita lui a-ti luptat cu hell , pt orgoliul lui .....RUSINE SCALVILOR ) am mers unde am vrut noi ...si am crezut ca e mai bine ....apropo pot sa va dau de la toti jucatori care au mers in 3RC din HELL invitatiile facute de MISTER MINCIUNA din MoH si de domnul comandant al sclavilor longsword in tribul noi deci CIOCU MIC; 3RC a facut ce e mai bine pt ei ...oricum in MISTER MIUNCIUNA nu poti sa ai incredere si pt joci sclavilor care cititi INTEMEIETORI HELL AU AVUT INVITATIE IN MoH de la MISTER MINCIUNA fara sa ceara :))))3RC cu ce a gresit ca a facut la fel ca cei din MoH si NOI ......invitant si ei ...aaaa au uitat va e ciuda :)))))ca nu va-ti ales cu nimic ......pai sunteti sclavi lui longsword oricum sclavi nu castiga nimic
 

DeletedUser25623

daca nu ai observat is din capitala ardealului deci sunt roman daca am scris locatia asa :))))) nu stiu de ce mai intrebat dar tu esti o coada de topor in ceea ce priveste orice diplomatie si bun simt ....iar tot ce am scris mai sus este un fel de parodie la dresa ta daca nu te-ai prins si la inca unul este descrierea parodie MoH SI NOI MINCIUNA SI SUPERIORUL
 

DeletedUser25623

in aceasta parodie MASTER DEATH =MISTER MINCIUNA am uitat sa-ti traduc scuza-ma SUPERIORUL cina altul decat longsword
 
Sus