3-SLA vs. RW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14300

Cine s-a intalnit cu mine :)? S-au care era faza ca n-am inteles...

jmecheria cu wanted...cand au vrut sa faca fuziune:D...

draga shino...rainn de la mine stia iar eu am sursele mele...altele decat rw...v-ati certat intre voi si v-ati luat drepturile degeaba:D...nu la voi au fost scurgeri de informatii si asta i-am zis si lui aliat atunci:) dar crede fiecare ce vrea:D si app...si 3sla tot de la mine au aflat:D..eu i-am dat mesaj lui cypryy atunci si l-am pus in garda ca vreti sa fuzionati cu dusmanii lor:D


cand ai multi prieteni stii tot ce misca! asa cum stiu acum la ce viseaza king sinatuo...la sprijinul de la noii lui aliati:D
 

DeletedUser

cine voia drepturi???! dupa ce s-a respins propunerea lui serban ai mai dat vreun semn de viata? si cine voiai sa aiba incredere in tine dupa faza cu cititul mesajelor la verificari???
si cine voia sa te vanda?!
tu te-ai vandut singur cand ai plecat din trib, trebuia sa ramai daca iti pasa de matrix sau de altcineva!
si ce sitter ai stat tu pe fiecare cont??! :):):):)

sukaru, serban, awadhy, zidevara, debarasor, 4aaaaa, bro., bv48ben, ulisys, matrix, hagi, king, mvaly, colonelu etc etc si decate ori am stat nu am stat doar la supraveghiat. da i-am zis lui serban sa nu mai faca asta ca veti crede voi ca eu il pun sa faca asta uitate bine pe forum uitate prin arhiva ca deaia ai drepturi de ascuns nu sa te lauzi cu ele ;)

@ rainn21 cu catablondu2000 te ai intalnit la el la servici zicea de unul din intemeietori dar ma indoiesc ca era setzel deci rami doar tu si cum ai zis ca stiai deja de ce incearca sa faca 3-sla cu RW inseamna ca tu erai.

@ rugayah aberezi rau de tot ti-am mai zis lasa realitatea virtuala si revino la realitate si tu e mai frumoasa sa stii


stai sa-ti zic eu rainn, poate n-ai ras astazi:D
catablondu2002 a zis ca s-a intalnit intamplator ,la servici, cu cineva din unique; si a facut mai multe variante cu schimbari de diplomatie, aliante noi sau fuziuni, s-a respins totul dar shinobi a ramas cu ideea ca s-a inalnit cu tine si vrem sa-l vindem, cam asta ar fi:D

ai inteles tu gresit steliane asta a fost inainte intreabo pe rugayah cand mai dat sa au pe mess prin boxe ce vorbea ea cu zidevara ;) cu catablondu2000 e alta mancare de peste am uitat tu nu sti mai nimic de ce se intampa se pare ca amici nu prea iti spun multe chiar si capitanu mia zis ca existau niste mesaje in care se discuta sa ma dati pe mana celor din unique
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10388

lol, pai de ce sa te dam pe mana lui unique? nu te puteam inobila noi daca chiar voiam sa scapam de tine?!:D
 

DeletedUser

sa scapati de razboi ;) steliane observa nu stii prea multe

Daca erai atata de important veneam eu dupa tine stai linistit.... Da cum tu oricum nu invarteai nimic pe harta.....erai doar o mica marioneta care oricum la un moment cadea....pt ce sa ma stresez?

Si ca sa te lamuresc.... Nu eu m-am intalnit cu catablondu.... la un moment au fost 3 intemeietori in Unique....:), si in al 2-lea rand nu a stat nimeni din Rw sa unelteasca asupra ta.... daca ai ajuns si tu paranoia ca stranutelu...asta e.
 

DeletedUser11275

jmecheria cu wanted...cand au vrut sa faca fuziune:D...

draga shino...rainn de la mine stia iar eu am sursele mele...altele decat rw...v-ati certat intre voi si v-ati luat drepturile degeaba:D...nu la voi au fost scurgeri de informatii si asta i-am zis si lui aliat atunci:) dar crede fiecare ce vrea:D si app...si 3sla tot de la mine au aflat:D..eu i-am dat mesaj lui cypryy atunci si l-am pus in garda ca vreti sa fuzionati cu dusmanii lor:D


cand ai multi prieteni stii tot ce misca! asa cum stiu acum la ce viseaza king sinatuo...la sprijinul de la noii lui aliati:D


off rugayah..de cate ori trebuie sa iti zic ca nu ma intereseaza sprijinul? spre deosebire de tine eu stiu sa lupt cu ce am si daca nu am lupt cu ce pot gasi..asta face dragutza doamna diferentza intre un noob care latra si da din coada de fiecare daca cand e atacat si un player singur caruia a inceput sa-i placa jocul
rugayah mai ai multe de invatat despre acest joc dar se pare ca nu dai impersia ca vrei sa progresezi:D
mai ales aici in problema dintre r~w si rain(unique) ar trebui sa incalzesti laptele la fetitza ca esti pe dinafara rau de tot..lasa-l pe rain sa spuna ce si cum, auzi tu, rain de la "mine" de zici ca rain e catzelul tau si nu invers:DDD
 

DeletedUser

King fara suparare dar inca ai sprijin de la R~W si acum primesti si de la live .

Nu am nimic impotriva poti sa primesti de la toata harta dar tot ce te rog e sa nu ne mai aburesti ca tu nu ai sprijin si nu ceri ...
 

DeletedUser4920

Misto razboi , foarte cool , si incepem


motonache R~W 3-SLA 04th September 2009 - 22:00:02 2,618,428



Smeagol11 R~W 3-SLA 04th September 2009 - 19:00:02 3,115,243



Lau18 Joined 04th September 2009 - 13:00 1,070,459


capitanu77 Joined 04th September 2009 - 01:00 2,031,947



Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: R~W
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 678
Tabăra 2: 113
Diferență: 565

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 3
Diferență: 20

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,166,124
Tabăra 2: 1,140,109
Diferență: 5,026,015

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 218,540
Tabăra 2: 31,078
Diferență: 187,462

image.php





Eu credeam ca cu wantedu e greu ca is blindaje , da cu rw ce e asa de greu ? mai ales cand aia din spate aveau sprijn pe granita ?:)



Atata tam-tam pentru nimic , va certati aiurea pe alte treburi cand defapt chestia asta numita 3-sla vs r~w nu exista :)
 

DeletedUser14300

hai mai setzel...nu ai vazut si tu...au facut in 2 zile actiune pe 4 jucatori si deja i-au scos cu totul...din rw vreau sa spun nu dupa harta...dar ce conteaza atata timp cat satele au ajuns al ei...mai conteaza daca au ajuns su tot cu proprietar si nu prin inobilare?
sau poate au descoperit super nobilul care nu scade adeziunea satului si a jucatorului:)))intrebarea e: <<de cati astfel de nobili e nevoie?>>
 

DeletedUser10388

oricine din R~W e liber sa plece unde pofteste, nu are unde sa mearga decat la dusmani....prieteni nu avem, si ma bucur ca au ales 3-SLA in locul unique sau newage:p
 

DeletedUser

Daca erai atata de important veneam eu dupa tine stai linistit.... Da cum tu oricum nu invarteai nimic pe harta.....erai doar o mica marioneta care oricum la un moment cadea....pt ce sa ma stresez?

Si ca sa te lamuresc.... Nu eu m-am intalnit cu catablondu.... la un moment au fost 3 intemeietori in Unique....:), si in al 2-lea rand nu a stat nimeni din Rw sa unelteasca asupra ta.... daca ai ajuns si tu paranoia ca stranutelu...asta e.

eu nu aberez cu nimic ca tu ma cautai pe mess si cu rugayah si imi ziceati chestiile astea remember sau stai prost cu memoria, daca cauta stelian pe forumul ascuns prin arhiva va fasi discutia mea cu rainn21 de la rugayah de pe mes seara la ora 23-24 ciudat nu :-??:confused::rolleyes::cool:
 

DeletedUser28354

scuze ca intervin dar tu marita doamna cat timp stai pe contul lui vmihai si sprijinit l-a greu pe acest jucator ??
 

DeletedUser28354

scuze ca intervin dar tu marita doamna cat timp stai pe contul lui vmihai si sprijinit l-a greu pe acest jucator ??
:D

haide sa ne uitam intai in ograda noastra si dupa ai sa aruncam cu cioara vopsita in ograda vecinului :))
 

DeletedUser15488

a cerut invitatie/ a fost invitat....e cam acelasi lucru...= a dezeratat....asa ca ii rog frumos pe dezerori sa se abtina de la comentarii despre moralitate si onoare
multumesc pt intelegere
 

DeletedUser

DEZERTA = A părăsi în mod nejustificat unitatea din care face parte, locul în care prestează serviciul sau câmpul de luptă (trecând uneori la inamic).
DEZERTA = A fugi la inamic (în timp de război) 2. a părăsi în mod laș un loc


No comment , bafta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11275

King fara suparare dar inca ai sprijin de la R~W si acum primesti si de la live .

Nu am nimic impotriva poti sa primesti de la toata harta dar tot ce te rog e sa nu ne mai aburesti ca tu nu ai sprijin si nu ceri ...

leule vrei sa te las sitter sa vezi ce de sprijin e la mine in sate?? live nu ma sprijina iar rw daca are sprijin la mine este foarte putin si pe cateva sate..daca nu cunosti problema nu vorbi sau te-ai transformat in atotstiutor?

DEZERTA = A părăsi în mod nejustificat unitatea din care face parte, locul în care prestează serviciul sau câmpul de luptă (trecând uneori la inamic).
DEZERTA = A fugi la inamic (în timp de război) 2. a părăsi în mod laș un loc


No comment , bafta :)


no comment leule, ai dreptate ai pnctat bine problemele leule acum ceva vreme ai experimentat si tu aceste definitii:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Poate ai dreptate acum ca a picat R~W nu mai are sprijin prea mult la tine ;)


no comment leule, ai dreptate ai pnctat bine problemele leule acum ceva vreme ai experimentat si tu aceste definitii:D
In primul rand una e sa se sparga tribul si alta e sa plece pe rand

Si stiu ca te chinui de ceva vreme si tu ... o sa te anunt daca rezolv mai repede ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11275

tu degeaba vorbesti leule, pe mine nu mai ma intereseaza ce credeti voi despre mine
spre deosebire de multi cocosi care se dau rotunzi pe forum fac o figura buna indiferent cu ce trupe lucrez, spre deosebire de altii care stau la mila altor jucatori si care este posibil daca seful mare se supara sa dispareti inaintea mea de pe jocul asta
leule eunu stiu ce cauti si tu prin zona, ai avut mt-ul si si din mt s-a plecat ca din gara..toti ziceau ca eu sunt ala care sta degeaba si cand am vazut cati activi aveati pe granita cu newage mi-a venit rau..si acum stau si ma gandesc cum de a reusit mt sa se tina tare atat timp cat nimeni din zona mea nu a rezistat in tribul tau leule
vorbesti de dezervare dar conducerea mt-ului e in unique
respect macar pentru cei din rw ca nu si=au batut cararea sa ajunga in newage si au preferat sa mearga in sla implementand o falsa ipoteza de razboi..mai bine asa decat sa stay la masa cu fostii dusmani si sa fii rob..si aici stii tu cel mai bine la ce ma refer eu leule..
referitor la chinuiala aia de care zici ca incer eu sa o rezolv ok nu zice nimeni ca nu am vrut s afac pace cu newage sau sa incerc toate obtiunile pentru a reusi sa imi gasesc un trib in care sa joc..nu e frumos sa fii singur dar daca asta e "menirea" mea o accept
si apropo...era faza cu cedatu de sate daca iti amintesti, dupa ce am sunat-o eu pe rugayah intr-o seara si ti-am zis sa nu o anunti ca vreau sa o sun chiar rugayah te-a dat de gol c aai sunat-o si de atunci nu team mai bagat in seama..dupa faza asta mi-ai trimis mesaj ca vezi doamne cate ai facut tu pentru mine, da ce s zic era mijto cand ma sprijineai din unique pe satele unde ataca newage o saptamana ai tinut trupele si apoi le-ai retras, apoi dupa ceva timp de tovarasie imi scoti ochi pentru ***** sate pe care mi le-ai dat cand eram in mt daca vrei satele ti le dau pe aceleasi sa vedem cat rezisti cu ele acolo
eu am incercat sa fiu om cu tine dar mi-am dat seama ca esti doar o marioneta la mana celor de punctajul tau, si nu ma poti contrazice..in unique nu iti sta prea roz asa ca vezi-ti de problemele tale si lasa jucatorii care sunt atacati dar si mai ataca si care aumai mult de 30 de milioane la inamici invinsi sa JOACE TRIBURI

A..SI AM UITAT ..mai tii mine te cate ori ma sunai sa ma intrebi daca da rw pe tine? si de cate ori am vorbit cu shinnobi sa te lase in pace ca suntem tovarasi si nu vreau sa fii atacat,, si acum t dai si tu cu restul gastii daca te lua rw tare din prima nici nu apucai sa faci acel schimb de sate cu jucatorii din rw ca sa iti protejezi mandretzea de cont..macar eu stau dracului si joc cu ce trupe am si am dusmani pe 180 de grade a satelor mele..asa ca valea la batut de taleri si nu mai te da mare boss pe aici ca esti un mic player intr-un trib mare, intr-un trib cu valoare dar care pe tine nu te reprezinta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dap nu te pot contrazice sunt o marioneta :p :( :p

Ai dreptate ce sa mai :) oricum de fiecare daca cand intram in polemici spui aceleasi chestii la final asa ca o sa ma retrag si o sa revin peste ceva vreme sa vad ce mai discutati pe aici :D
 

DeletedUser14300

vorbesti de dezervare dar conducerea mt-ului e in unique

tu ti-ai parasit tribul ca sa fugi in mt...sau ai uitat de cate ori ai iesit din us si ai intrat la ei?...odata chiar eu am intervenit sa fii dat afara...ca sa nu se mai arunce cu noroi doar in scorpio...care daca a plecat a facut-o cu motiv...l-ai mintit si pe el cum ai mintit pe toata lumea!...

referitor la chinuiala aia de care zici ca incer eu sa o rezolv ok nu zice nimeni ca nu am vrut s afac pace cu newage sau sa incerc toate obtiunile pentru a reusi sa imi gasesc un trib in care sa joc..nu e frumos sa fii singur dar daca asta e "menirea" mea o accept

se refera a chinuiala ta de a intra in unique...i-ai luat pe toti la rand si i-ai implorat sa iti dea invitatie...ai inceput cu rainn, setzel...m-ai sunat pe mine...te-ai dus la avian si dapromar...acum la modrique...pff...uitasem...ai ajuns si pe la leul rugandu-l sa ** cu mine ca sa ii cer eu lui canibalul sa te lase in pace...ce trist:(...iar acum printesa ta il pune pe zidevara sa ma roage sa nu o mai atac;))

si apropo...era faza cu cedatu de sate daca iti amintesti, dupa ce am sunat-o eu pe rugayah intr-o seara si ti-am zis sa nu o anunti ca vreau sa o sun chiar rugayah te-a dat de gol c aai sunat-o si de atunci nu team mai bagat in seama..dupa faza asta mi-ai trimis mesaj ca vezi doamne cate ai facut tu pentru mine, da ce s zic era mijto cand ma sprijineai din unique pe satele unde ataca newage o saptamana ai tinut trupele si apoi le-ai retras, apoi dupa ceva timp de tovarasie imi scoti ochi pentru ***** sate pe care mi le-ai dat cand eram in mt daca vrei satele ti le dau pe aceleasi sa vedem cat rezisti cu ele acolo

macar el are prieteni cu care sa faca schimb de sate...tu cand ai incercat....sau ai uitat cand imi spuneai ca vrea scorpio sa faca schimb de sate cu tine?...si ca vrea acordul meu?...cand de fapt el te refuzase categoric pt ca scenariul tau era de rasul copiilor?...cand vroiai sa scrii la profil ca faci un unu' la unu' cu el sa nu comenteze newage nimic? ce-i mai iei tu pe toti de prosti;))

A..SI AM UITAT ..mai tii mine te cate ori ma sunai sa ma intrebi daca da rw pe tine? si de cate ori am vorbit cu shinnobi sa te lase in pace ca suntem tovarasi si nu vreau sa fii atacat,, si acum t dai si tu cu restul gastii daca te lua rw tare din prima nici nu apucai sa faci acel schimb de sate cu jucatorii din rw ca sa iti protejezi mandretzea de cont..macar eu stau dracului si joc cu ce trupe am si am dusmani pe 180 de grade a satelor mele..asa ca valea la batut de taleri si nu mai te da mare boss pe aici ca esti un mic player intr-un trib mare, intr-un trib cu valoare dar care pe tine nu te reprezinta

la asta ce sa mai spun? tribul tau se batea cu mt.....in timp ce tu erai bagat la jucatori protejati in mt:D...halal conducator de trib:)))=))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus