Triburile lumii 4

DeletedUser5970

fantoma de la opera, luati va de mana cu astia care faceti voi poze, ca vad incepeti sa va simtiti " bine " unii cu altii, nebunii, eu stiu ce faceti voi pe acolo la " intalnirile " voastre, in " grup " :D:D:D:D si pe urma aruncati va in dunare, pe rand asa, am auzit azi o noua stire, din front master si lupta lor, lasati mah fata aia in pace ce o atacati in halul asta? are 2 sate si nu o lasati in pace? asta e granita voastra? si calyn , se intoarce tata se intoarce tovarasul tau, stai ca mai am un pic, cred ca ajung anul asta, daca ma fortez un pic, discutam pe urma altfel

Numai o minte bolnava ca a ta putea sa debiteze asa ceva :)

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

distrusa e m... ca sa intelegi asa mai pe vorba ta, deci, care e problema? hai acum sa vedem, ce aveti de zis?daca pe harta nu sunteti in stare sa aratati nimic, veniti aici sa dati din gura?? doar din gura dati si atat, deci, care e problema?pasaricilor

Total Posts
Total Posts: 2
Posts Per Day: 2
Găseşte toate discuţiile burg00a
Find all threads started by burg00a
Visitor Messages
Total Messages: 1
Most Recent Message: Astăzi 15:54:31
Visitor Messages for burg00a
Post a visitor message for burg00a
General Information
Ultima activitate: Astăzi 19:44:32
Adaugă data: 04.09.2009
Referrals: 0

Eu zic sa renunti la multiconturi ca nu-ti face bine, oricum ban iti iei pe amandoua daca continuii asa ;)
 

DeletedUser

mai pasarico, hai , chiar pauza , ca da, incep sa se abureasca lucrurile pe aici, si nu i bine, doar, vedeti voi, fortati va si voi cu fanescu, poate faceti ceva cum trebuie, deci, cate granite aveti? o fi si cu master granita te pomenesti, interesant, incurci granitele :D:D
 

DeletedUser

zise alta pasarica, mai pasaricilor, lasati ma , nu faceti fata pe harta si veniti aici cu gura " plina " de ceva, ca nu pot spune de ce anume, ca iau ban, dar stiti voi, stati cu gura plina acolo, si mai TACETI ca e mai bine asa, tu mai treci prin zid o data de 2 ori poate ramai blocat in perete si ti se iau satele si plangi pe urma, ca ai ramas fara Monster........aaa, era mester??? aaa..........sau cum era???ca am uitat, poate elucidezi tu misterul, sper
 

DeletedUser8343

Topicul se numeste TRIBURILE LUMII 4 si nu jucatorii lumii 4.
Incercati sa respectati regulamentul ca altfel incep si sanctiunile.
Mafia, ai mai multa grija la limbaj si lasa expresiile de genul "pasarica" ca nu suntem in spatele blocului.
 

DeletedUser

Chiar ca , aici suntem la Inalta Curte de Casatie si Justitie , nu in spatele blocului , asa ca va rog frumos :))


Tribul Master va castiga :))
 

DeletedUser

am vrut sa fiu on topic daca ma intelegi ... ok innogames va castiga :))
 

DeletedUser8343

Innogames nu este trib pe lumea 4 nu va mai jucati cu focul ca va ard :D
 

DeletedUser

deci atentie la foc, interesant asta cu arsul :D:D:D asa, deci ARMADA se stie, este peste tot, doar ca voi inca nu stiti, o sa mai apara si altii chiar din master vor fi , si atunci o sa rad de mor, doar, sa ajunga armada in locul unde trebuie ca sa se poata prezenta oamenii asa cum trebuie :D:D:D pana atunci, asteptammmmmmm
 

DeletedUser5970

Asa semnatura, asa om... arde-l :D
Mare lux in ziua de azi sa ai un spion in x sau in y... si noi putem apasa pe butoane dar ne e mila de unele top 10 pozitii in x..y.. ;)
 

DeletedUser

apropo cgal, ce a facut tovarasul blade? e totusi granita k53 stii cine e sef acolo da?faceti va de cat prin k54 dar totusi, nu fortati nota, cam atat, de marele gtc, acolo se trage linie
 

DeletedUser28324

o sa se infiiteze un tri, pe aceasta lume, care va ajunge pe rang 1 in numai 1 zi, veti vedea
 

DeletedUser

nu mai zic nimic ca m am facut de cacao, bravo gtc ce sa mai zic, cu asa oameni pe granita, luati le toate satele, daca aveam eu asa dusmani pe granita i topeam, bravo
 

DeletedUser

mafia mi-am facut eu trib reign of chaos anti gtc desigur......ce trib mai e si asta iupiii? cand a aparut aseara dupa ce a nins?


Pentru ca vad ca lumea se intreaba in alte teme,sa raspund si eu aici unde e locul.
Tribul iupii! a aparut in data de 17,domnule geo.
17.01.
22:08 Tribul a fost întemeiat de stef04.


Daca ai fi fost putin mai acitv ai fi observat.
E trib proaspat creat de la 0,nu pe scheletul altui trib.De ce trib nou?Pai de ce nu?Toti cand fac fuziune,din orgolii nu isi lasa tribul propriu si ajung fuziunile sa nu iasa tocmai pt ca nu se cade la intelegerea cine sa mearga la cine.
Orgoliile acelea dauneaza grav sanatatii precum tigarile :p
Asa ca am ales sa facem un trib nou nout, sa nu ne pese de statistici ca le avem la 0 sau ca trebuie sa dam 80 de invitatii in loc de 40.Sa nu fim prea comozi ca vezi Doamne terbuie sa creem forum nou si sa facem diplomatia si alte chesti necesare intr-un trib.
Si de ce iupii! si nu alti ingeri in flacari,sau dragoni zvapaiati sau cavaleri din vremuri de mult apuse?Simplu,pt ca exact aia mi-a fost in cap sa zic in momentul in care am dat clikul de intemeiere trib.
Daca ai un nume dur sigur nu o sa dai 20 de atacuri in loc de 15.Nu o sa fi mai al dracului sau mai disciplinat doar ca ai nume de mafie de pe nu stiu unde,dar vei stii ca scopul jocului este sa te distrezi cand auzi un nume comic si plin de energie precum iupii!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da e clara treaba daca il aveti pe giants conducator mai lipsea tovarashu leonida si era trioul perfect
echipa de soc:
atacus: the man
giants:the cult man
leonidasparatnul:lider PETA
asta e echipa de soc
si parazitul suprem
parazitul29:incultul
giammarco in trib in iuppi asta e om de baza
 

DeletedUser

Scrie la profil cine sunt coducatorii si nu cred ca trebuie sa iti dau tie explicatii ce si de ce e asa.
Si nu stiu ce parazit vezi tu pe acolo la membri,sau spartani la conducere ca eu nu vad.Totusi poate am nevoie de ochelari :cool:
 

DeletedUser

oricum cred ca daca mai aveam si acum contul parazitul29 care era in yakuza la momentul banari cred ca eram inobilat de mult intern nu cred ca as fi acceptat eu vre-o dat alianta cu gtc....
 

DeletedUser

comy bah da esti tare le ai cu marginea din cate vad eu vrei a faci o vizita pe acolo? e misto garduri tot ce vrei la margine e all inclusive cine e mafia asta burg00a Don corleone AL capone ? si cica contul spion ce spioneaza gogule pe tine ? spioneaza masterul care e sus pe gard imnul voastru e meolida aia a lui puya sus pe gard sus pe gard
stef04 cum a aprut iupii asa o sa dispara ce nume e asta "iupii" ? mai bine scriati lupii aaaaa mi-am dat seama cand pierdeti contul strigati
-iupiiiiiiiiiiiii am ramas fara sate mi le-a luat armada iupiiiiiiiiii sunt la marginea hartii iupiiiiiii!!!!!!
 
Sus