Care este cel mai bun trib?

  • Autor subiect Hunter-Muttley
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24690

important nu este trecutul ci prezentul si poate chiar si viitorul! ai avut mai multa activitate pt ca ai fost mai in centru si ai fost fortat de circumstante! Noi cei din margine am avut o sansa pe care,intradevar voi nu ati avuuto, sa ne facem intai o situatie si apoi sa actionam!
Timpul nu a avut rabdare cu voi dar cu noi a avut si inca mai are numai ca nu mai avem noi si o sa incerc si eu si colegii mei mai putini activi sa demonstram in viitorul apropiat ca ceaa ce a aratat sph pana acum a fost nimic in comparatie cu ce va urma!
Baxxutz chiar daca nu crezi noi 2 ne-am mai intalnit odata pe lumea asta si vreau sa iti spun ca stiu ce iti poate mintea! nu esti nici pe departe un mare jucator asa cum pretinzi a fi1 Nici eu nu sunt dar macar imi vad de treaba mea si nu m bat cu pumii in piept in fiecare tema ca cine sunt eu.
Daca vrei sa vorbim hai sa vorbim despre subiectul temei dar tema se numeste"care este cel mai bun trib?" nu "care a fost cel mai bun trib?".
Ontopic , nu as putea sa zic care este cel mai bun trib decat daca m-as uita la triburi inamici invinsi unde in prezent cei din BW au un iarecare avantaj bineinteles, nici acest argument nu ma poate convinge ca acest trib este cel mai bun!
tinand cont ca nu prea cunosc triburi de jos as merge pe ceea ce stiu din nord si as inclina sa spun ca noi,adik Sph, sunt cei mai buni in acest moment.
Poate sunt subiectiv poate nu ,sunt om si se poate sa gresesc.
Ceea ce e cert este ca nu este un trib care sa reprezinte excelenta p aceasta lume, care sa atrg atentia asa de mult incat sa fii in stare sa bagi mana in foc convins ca acest trib reprezinta perfectiunea in persoana pe aceasta lume.
Sunt mici diferente care pun in evidenta din anumite puncte de vedere un anumit trib dar nu exista perfectiune inca,cine stie , poate odata cu acumularea experientei si odata cu parasirea anumitor persoane lipsite de exxperienta acest joc sau mai concret,aceasta lume, poate cand se va cerne harta sa apara un trib care sa fie l mai tare din toate punctele de vedere.
Cu stima si respect,
Nicu!:D
 

DeletedUser

Hop si eu aici.

As putea spune ca nu este doar un "trib cel mai bun", au fost destule si inca sunt...
Insa printre primele locuri as clasa ME si Rtod o mana de oameni ( ~40 in fiecare trib) contra la sute in decursul a catorva luni bune de joc.
Pe aceasta cale tin sa salut pe fostii colegi din cele doua triburi.

Ps: Sunt sigur ca veti castiga razboiul cu TNA.Succes!
 

DeletedUser25671

mda de aceeasi parere cu sib111 Armada cel mai bun trib in ceea ce priveste Sph ei in majoritatea razboaielor le castiga cu noroc 150%...Nimeresc numai de dusmani care ori se impotmolesc la organizare ori incep sa se certe conducatori si sa plece in alte triburi cu destui de multi jucatori dupa ei( cazul celor din ~BW~)
 

DeletedUser4533

de ce credeti ca cel mai bun trib e unul abia infiintat?
eu cred ca ar trebui sa fie un trib care a avut cele mai multe reusite si inca exista pe harta.
 

DeletedUser

armada exista demult doar ca si-a schimbat numele din skd in ARMADA:D
 

DeletedUser

mda de aceeasi parere cu sib111 Armada cel mai bun trib in ceea ce priveste Sph ei in majoritatea razboaielor le castiga cu noroc 150%...Nimeresc numai de dusmani care ori se impotmolesc la organizare ori incep sa se certe conducatori si sa plece in alte triburi cu destui de multi jucatori dupa ei( cazul celor din ~BW~)


asa e ,suntem ghinionisti dar sa nu vedem partea cealalta ca sunt destramati de miile de atacuri care vin pe ei si zecile de sate de aparare pe care le primesc cand cer sprijin.... lucram la psihic conducem prost si facem halal echipa in atac dar ce sa mai am tras tare de am ajuns pe primul loc insa nu suntem nici pe departe cel mai bun trib inca... dar cel mai eficient suntem cu siguranta ^__^
 

DeletedUser

in momentul de fata la cum arata harta armada si sph sunt pe cai mari daca nu se gasesc 3 sau 4 triburi sa se uneasca si sa le puna bete in roate sunt de neoprit :)))
asta cu conditia sa dureze alianta dintri ei
dar cum nimic nu este vesnic
 

DeletedUser11365

sa numesti cel mai bun trib de pe l8 ii ca si cum ai desemna cel mai inalt pitic din lume
 

DeletedUser

eu zic ca cel mai bun trib dupa l8 il vom vedea deabea peste cativa ani, deocamdata sph si armada(fostul skd) au conducatori care stiu sa isi gestioneze razboaiele si deasemenea sunt aliati foarte buni, acest lucru le va ajuta pe ambele triburi prin a cuceri toata harta iar cand sa cuceri toata harta, alianta dintre aceste 2 triburi se va rupoe, dupa cum decurg lucrurile estimez cam in 7 luni sph si armada vor ajunge pe k85-95 si de acolo nu vor mai avea decat varianta ca fiecare trib sa se duca unul in vest si altu in est
 

DeletedUser

este foarte greu sa spui ca "x" trib este cel mai bun. parerea mea este ca tribul cel mai bun este pe o perioada relativ scurta(max. 6 luni), dupa care cade si vine altul si tot asa, iar peste catva "ani" :eek: lumea 8 va fi moarta si tribul care va fi pe primul loc atunci nu inseamna ca este tribul cel mai bun.
 

DeletedUser24690

eu zic ca cel mai bun trib dupa l8 il vom vedea deabea peste cativa ani, deocamdata sph si armada(fostul skd) au conducatori care stiu sa isi gestioneze razboaiele si deasemenea sunt aliati foarte buni, acest lucru le va ajuta pe ambele triburi prin a cuceri toata harta iar cand sa cuceri toata harta, alianta dintre aceste 2 triburi se va rupoe, dupa cum decurg lucrurile estimez cam in 7 luni sph si armada vor ajunge pe k85-95 si de acolo nu vor mai avea decat varianta ca fiecare trib sa se duca unul in vest si altu in est

3 triburi vom ajunge pana jos!
sau asta e visul meu!:D
dupa care sa dam toti stergere cont

si acum multi o sa spuneti
si marmota invelea ciocolata in staniol:))))
 

DeletedUser22388

Evident.Gandestete ca tu tot zici ca Sph va participa alaturi de Mforce si Roar vs.TNa Family,dar voi nu prea aveti granita cu noi.

Noi asteptam

Si ca sa fiu si ontopic,intradevar nu este 1 trib cu adevarat bun


Padure fara uscaturi nu exista

=TNA=
 

DeletedUser24690

ai inteles gresit!
nu am spus ca vom participa impreuna cu mforce si roar sa va atacam pe voi! am zis ca noi atacam bwul,mforce si roar pe voi! e o diferenta!
tocmai pt ca nu avem granitza cu voi nu va atacam si pt ca avem un razboi cu un trib mare , nu declaram razboaie ca sa ne avem in treaba, ne stabilim bine pasii si nu lasam orgoliile personale sa ne intunece mintile oricat v-ati dori voi ca sa existe disensiuni intre cele 3 triburi!
 

DeletedUser25671

Evident.Gandestete ca tu tot zici ca Sph va participa alaturi de Mforce si Roar vs.TNa Family,dar voi nu prea aveti granita cu noi.

Noi asteptam

Si ca sa fiu si ontopic,intradevar nu este 1 trib cu adevarat bun


Padure fara uscaturi nu exista

=TNA=

Eu zic ca unul cu adevarat este U.S. cativa jucatori care isi fac treaba...
 

DeletedUser

:))

povesti..ai zis si tu un trib mai vechi sa pari interesant..cine stia juca acolo daca nu te superi ca intreb?ciufa si cuchisima aveau ceva experienta si relatii..restu praf si pulbere..vezi de treaba ta..auzi ca "TSF" cine stie..stiu io si esti total pe dinafara

asa e Cristi ai dreptate
 

DeletedUser

3 triburi vom ajunge pana jos!
sau asta e visul meu!:D
dupa care sa dam toti stergere cont

si acum multi o sa spuneti
si marmota invelea ciocolata in staniol:))))

dupa ce il bat putin pe edykodo si mai e un jucator bun acolo care mi-a umplut frigiderul :X
 

DeletedUser

ARMADA
Rang OÎ Atac: 1. (1,011,494,473 score)
1. ARMADA 1.588,55 Mio. GENERAL

cu placere :) hf
 

DeletedUser

ai asteptat sa speclezi asta =)) scuze dar ieri chiar ma uitam pe acolo si era SpH pe 1 dar na am ce sa comentez ;))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus