3-SLA vs. RW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14300

poate ca da m-am coborat prea mult sub nivelul meu..m-am coborat la nivelul unei jucatoare care nu are cum sa se ridice la nivelul celorlalti jucatori..ma bucur ca m-ai pus in tema..e perfect adevarat si nu o iau ca pe o jignire..dar voi taxa orice post absurd al persoanei care se face ca joaca triburi dar de fapt uita ca pentru a juca triburi mai ai nevoie si de creier nu doar de genunchiere:D

No offence king....da un jucator poate fii cum vrea....la urma urmei jocul e joc viata reala e viata reala...

Daca esti magar, ingamfat si **** cum pe joc nu inseamna ca asa esti si in RL...multi au fost surprinsi cand m-au cunoscut.....asa ca nu te mai agita aiurea...vezi d viata de jocu tau akolo si lasa lumea...
Anyway...Rainn here...am venit sa cumpere rugayah statu ei in trib cu o masa calda :)
 

DeletedUser6843

Stranu no offence...da iti aduci aminte de cate ori m-am vazut cu tine si tu de fiecare data aveai senzatia ca o sa te sabotez si **** ce alte chestii... asa ca...

Sincer nu te cunosc ....o sa inteleaga lumea ca ma duc la toate intalnirile tribare , haide ca am fost de 5-6 ori ,dar sincer te rog sa imi aduci aminte.
Ce treaba sa am eu cu rainn21 , ma mir ca vorbeste aiurea , se vede ca pc-ul prea mult a inceput sa ii atace ceva din materia cenusie , eu personal stiu ca are si ochelari de la prea mult pc , oricum imi este fix-pix de el , eu teoretic ziceam ca am ramas amici alea alea , dar daca el e asa pot sa trag apa.
 

DeletedUser

rainn e un baiat bun, in viata reala e un tip foarte calumea te poti distra de minune cu el ... dar pe joc trebuie sa isi rezolve unele probleme... de comportament.... in rest e ok ... (unii stiu multe despre el ... mult prea multe... dar fiind baiat bun nu zice nimeni nimik ...)
SI acum o sa ma contrazica ... dar nu`i nimik ... e baiat bun !
 

DeletedUser14300

ba e baiat rau ...ca nu il poti lasa 5 minute singur cu calculatorul far asa faca vre-o prostie!
 

DeletedUser6843

Da rainn21 multumesc ca m-ai lamurit prin mesaj privat.
Era normal sa se intample asa cand , jucai contra unor lideri din DHBM , SAS , Waroom , numai stiai fiecare ce manevra mai face.Era o chestie de incredere , apoi am dedus dupa explicatiile tale ca tu daca ai zis ceva ca in mare asa se facea.
Imi cer scuze de off-topic , dar ma suparasem asa putin . Succes la razboi celor de mai sus and so on.
 

DeletedUser

No offence king....da un jucator poate fii cum vrea....la urma urmei jocul e joc viata reala e viata reala...

Daca esti magar, ingamfat si **** cum pe joc nu inseamna ca asa esti si in RL...multi au fost surprinsi cand m-au cunoscut.....asa ca nu te mai agita aiurea...vezi d viata de jocu tau akolo si lasa lumea...
Anyway...Rainn here...am venit sa cumpere rugayah statu ei in trib cu o masa calda :)

parca nu era vorba sa poztezi pe aceiasi lume de pe doua conturi diferite ? nu moderatri aaaa am uitat e rainn21 si se poate ni problema la el ;) "shame on me" adica sa imi fie rusine ca m-am indoit de corectitudinea voastra dragi moderatori si admini ;) :rolleyes:
 

DeletedUser

Lol...citeste ma regulamentu...n-ai voie sa postezi in numele unui jucator banat...si oricum eramla rugayah akasa deci practic ea a postat:)... esti penibil hai pa!
 

DeletedUser

care este pretul rughaya? maine sunt in bucuresti si nu am unde sa trag, poate trag pe tine :))))) ce greata imi este de jigodii!!!!!!!
 

DeletedUser

Lol...citeste ma regulamentu...n-ai voie sa postezi in numele unui jucator banat...si oricum eramla rugayah akasa deci practic ea a postat:)... esti penibil hai pa!

mie mia fost inchis un cont asa, si anume zorro cel mare la comanda ta si mi sa raspuns ca nu am voie cu doua conturi pot avea dar sa nu postez pe forum pe aceiasi lume. deci cum e pana la urma ? e selectiva toata treaba asta cu pedepsele pe forum ? am avut dreptate ca se fac magarii.


si inca ceva interesant erai la ea acasa ? pai asta nu intra la cedare parola ? si ar trebui inchis un cont din cele doua ? ???? unde e corectitudinea aia a adminilor care l-au inchis pe serban bantu si pe puriul stefan pt aceiasi chestie si se dorea un ban permanent pe contul lui serban bantu ????????????? separe ca admini nu vad ce trebuie sau vad si fac pe orbii.

LE Ș si chiar nu sunt penibil si nu bat campii ;)

Mesaj:
2009-05-06 21:30:43
vBulletin Message

Ai fost banat pentru următorul motiv:
cont clona Shinobi666

Data expirării ban-ului: Niciodată

unde spune ca nu am voie sa detin doua conturi ?

2009-05-06 21:31:25
Cine a facut asta macar stie reguilile ?

xxxxx 2009-05-06 21:34:49
Bună ziua Shinobi666,


Va rog sa-mi spuneti si mie cine va blocat si pe ce cont?

2009-05-06 21:39:57
Am avut doua conturi pe doua lumi diferite, la unul am renuntat din motibe personale, Zorro cel mare si Shinobi666 pe forumul extern, cine ma blocat Sexy-Sadik, eu voi face si o plangere in Germania pt ca nu se mai poate ca admini sa raspuna la comenizile venite din Unique chiar nu mai exista in echipa asta nimeni cu bun simt ?

xxxxxx 2009-05-07 12:14:05
Bună ziua Shinobi666,

din cate observ eu acest cont nu este inchis pe forum, iar pe forum utilizarea a 2 conturi sau mai multe este permisa doar daca nu se interactioneaza cu ele pe alte lumi - fiecare cont cu treaba lui.
in caz de abatere se pot suspenda conturile toate pentru o perioada determinata sau nu.
clonele sunt acele conturi ce apar imediat dupa ce un cont este banat si sunt controlate de acelasi utilizator.
la o prima verificare am observat ca activati cu ambele conturi in aceasi sectiune, drept urmare este normal ca unul dintre ele sa se considere clona.
in ceea ce priveste acuza ca "plangere in Germania pt ca nu se mai poate ca admini sa raspuna la comenizile venite din Unique" o sa va rog sa argumentati sau mai bine zis sa dovediti cele zise - totusi vorbim despre forum unde userii trebuiesc respectati.
mesaje de genul
"@ montoyasorin, si ce are asa special GÂSCĂ NEBUNA, pardon vreau sa zic GASCA NEBUNA ? si cine esti tu ca nu am auzit de tine ce ia facut tu maret, iar voi toti din Unique nu sunteti in masura de vorbit de ceva maret :" nu isi au locul - nu se accepta jigniri (vi se pare bun simt sa ii spui cuiva gasca nebuna? - eu nu cred)

Echipa Triburile.ro
http://www.triburile.ro

xxxxxx

2009-05-07 12:45:00
nu este un cont clona, eu am contul ala de mult timp si nu am fost banat cand l-am facut, nu folosit acel cont ca sa ma coplectez pe el, am discutat ori de pe un cont ori de pe altul asta nu inseamna cont clona. nu am jignit pe nimeni acolo era o simpla intrebare ironica daca vedeti ei singur se jignesc facanduse nebuni, stiti bine ce magarii se fac adica de cand am contul ala abia ieri ma fost inchis in cand sa enervat rainn si gasca lui. sunt mi de conturi de genul, cum am mai zis am jucat sub acel nule pe o alta lume unde am renuntat, cu avuzurlie stiti bine cazul Serban-bantu si puriul stefan, ca sa discutat cazul lor in toata echipa voastra de admini si sa discutat cu cei din germania daca este ilegal ce au facut ei s iau zis ca nu oare de ce ?? sunt uni admini care stiu asta dar nu vor sa vorbeasca. Si vreti sa vobiti cu mine despre bun simti ? de ce nu va intrebati pe voi, voi aveti asa ceva cand faceti atatea abuzuri ? ca si acesta, e o bataie de joc ori cum prin ce faceti voi voi demonstra ca voi jcuati la comanda celor din Unique

2009-05-07 12:50:58
ma refer la contul Zorro cel mare

2009-05-08 00:05:20
ce ciudat, rugayah a fost inchisa azi pt mai multe nereguli si in mai putin de o ora i sa deschis contul fara nici o pedeapsa, oare asta e corectitudinea de care mi se vorbea ?

xxxxxx 2009-05-08 10:30:12
buna ziua

1. ati venit aici sa faceti reclamatie pentru forum - faceti diferenta intre moderatori si adminii de joc
2. da si eu ** despre acel cont zorro cel mare - am observat ca postati cu ambele conturi in aceasi sectiune, drept urmare nu este legal - de aceea a fost inchis.
3. sunt mai multe tipuri de banari si mai multe situatii - nu este musai sa fie inchidere cu pedeapsa (asta ca sa raspund supozitiei dumneavoastra)
4. totusi echipa din germania - cea de moderatori - nu face parte din echipa de pe .ro - posibil sunt cazuri diferite - deja dumneavoastra faceti o amestecatura totala intre cazuri.


Echipa Triburile.ro
http://www.triburile.ro

xxxx


daca adminul imi da voie va voi zice si numele
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Esti praf....

1. Contul meu nu a fost logat de pe pcu ei....ipul meu este aceelasi.... deci pb de multi nu se pune.....
2. Daca iti vine un prieten akasa...sa stii ca o sa iei ban....ca n-ai inchis monitoru si ai cedat parola...esti penibil ma faci sa cred ca ai 12 ani..
3.Vrei sa fiu verificat fa tickete tatica....ca oricum nu ascund nimic...
4. Rugayah nu e clona pt rainn....e jucator individual...

Cu toate astea ti-am demonstrat ca esti prost si mertiti sa fii scos d pe harta...Succes si ma gandesc cum draqu a fost condus RW de un idiot...

Ms de ban..sau warn care mil da...
 

DeletedUser

nu faceti tikete ca le faceti degeaba .:rolleyes:
p.s. conturi clona sunt considerate 2 conturi care se logheaza si posteaza de pe acelasi pc.
rainn daca vine la mine acas are voie sa posteze cat vrea el .. nu are nimeni cum sa dovedeasca ca a fost el
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Esti praf....

1. Contul meu nu a fost logat de pe pcu ei....ipul meu este aceelasi.... deci pb de multi nu se pune.....
2. Daca iti vine un prieten akasa...sa stii ca o sa iei ban....ca n-ai inchis monitoru si ai cedat parola...esti penibil ma faci sa cred ca ai 12 ani..
3.Vrei sa fiu verificat fa tickete tatica....ca oricum nu ascund nimic...
4. Rugayah nu e clona pt rainn....e jucator individual...

Cu toate astea ti-am demonstrat ca esti prost si mertiti sa fii scos d pe harta...Succes si ma gandesc cum draqu a fost condus RW de un idiot...

Ms de ban..sau warn care mil da...

nu stiu cine e prostul dintre noi doi eu sau tu ca nu stii sa citesti ce a scris un admin ;) aceiasi chestie sa intamplat si cu serban bantu si cu puriul stefan nici cea mai mica diferenta, ticketele le fac degaba nici carmi ni sa deranjat sa raspunda la mail. am demonstrat odata ca ai postat de pe 3 conturi diferite pe forum si nu sa intamplat nimic asa ca mucles. aaa si sa nu uit citeste bine ce spui tu de pe contul lu rugayah sau nu stii sa citesti ? mai invata cate ceva, eu nu sunt profesionist dar ma descurc cu jocul asta are putine secrete fata de mine ca sa zic asa, cand eu faceam p&p pe extern tu iti luai ban pe prostiile pe care le scoti pe gura ;) asa ca plimba cercu sau mai cere si tu parolele la fosti colegi ca asa poate mai misti si tu ceva ca in rest esti blana
 

DeletedUser

:confused:asta nu este circ!!!!
este mahala !

rainn ma dezamagesti! ai inceput sa te lauzi singur?:D
vezi poate mai gasesti vreun cont si vreo parola sa te aplauzi :eek: am auzit ca mai este incinerator si ramses disponibil, +tigerx:)
on topic-v-ati saturat de razboi si ati trecut la intimitati!
interesante razboaie!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

intrucat nu se poate pune problema unui razboi r~w vs. 3-sla va aberati degeaba pe aici.
 

DeletedUser

:confused:asta nu este circ!!!!
este mahala !

rainn ma dezamagesti! ai inceput sa te lauzi singur?:D
vezi poate mai gasesti vreun cont si vreo parola sa te aplauzi :eek: am auzit ca mai este incinerator si ramses disponibil, +tigerx:)
on topic-v-ati saturat de razboi si ati trecut la intimitati!
interesante razboaie!

Io n-am nevoie sa ma laud in fata unor pusti de 13 ani....da cand vad cat de incompetenti sunt unii....nu pot sa tac...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus