~B~B~ vs TOD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Succes TOD! da' nu la triburile!
evilgrin0036.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu e ca nu am asteptat noi.Din cate am inteles BB nu a respectat granita stabilita si de asta sa ajuns la razb
 

DeletedUser

mnoh....daca voi (si ma refer la ambele triburi) credeti ca rezistati la 2 respectiv 3 razboaie grele si sa iesiti avantajati din situatie...atunci presupun ca are sens :)

doar un membru a incalcat granita sau au sarit mai multi?
 

DeletedUser

paradox..eu zic sa te uiti in curtea ta..ce fac restul triburilor..le apartine lor..daca asa au gandit inseamna ca e bine...comentariile nu si au rostul.
 

DeletedUser

am inceput o dezvoltare in zona respectiva, referindu-ma la k63, impreuna cu cativa jucatori din bb...

ma intereseaza in mod direct razboaiele tribului respectiv si cat de mult se pot implica ei pe zona fara sa fie nevoiti sa se concentreze in alta parte sau sa ajute la granita cu tod

e curtea mea acu?
 

DeletedUser

asta e altceva...
daca asa am decis inseamna ca putem...PNA ul mai mult ne a incurcat,,,,de ajutat deloc...;)
 

DeletedUser

oooo...ce nebunie! sunt curios cum se vor descurca TOD. pana acum erau zmei la tema Angry vs. Regal. daca vor ramane cu ambele razboaie, (dau un pronostic) in maxim o luna se destrama.
 

DeletedUser12439

baietii rai sint ocupati. ce bine:p

Side 1:
Tribes: PCA
Players:

Side 2:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 223
Tabăra 2: 340
Diferență: 117

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 1
Diferență: 20

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,731,262
Tabăra 2: 1,963,718
Diferență: 232,456

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 195,654
Tabăra 2: 9,779
Diferență: 185,875

image.php
 

DeletedUser

FELICITARI..:p.puneti statistici doar cand sunteti in avantaj.,..cand suntem noi taceti malc..:D:D


Side 1:
Tribes: ~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: PCA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 9,614
Diferență: 9,614

image.php



LUATI SATE DIN AcADEMIE,,sate care sunt in mijlocul vostru...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12439

da voi multe ati luat din tribul mare...:D:D


sa inteleg ca tu te lauzi cu un sat luat in ultimele 48 de ore si cu 13 sate luate dintotdeauna fata de noi.si noi am fost singura tinta a voastra mult timp.numai zic de toate celelate razboaie pe care le avem. in plus pe k65 cativa jucatori va ataca.

hai fii serios prietene.ai voie din partea mea sa te lauzi cu cele 13 sate luate fata de noi dintotdeauna.lasa-ne si noua bucuria sa ne laudam cu cele 20 de sate luate in 48 de ore de la academie.:p

in rest bafta si sanatate

Side 1:
Tribes: PCA
Players:

Side 2:
Tribes: ~B~B~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,177
Tabăra 2: 6,709
Diferență: 1,532

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 194
Tabăra 2: 207
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 35,822,618
Tabăra 2: 41,637,627
Diferență: 5,815,009

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,605,305
Tabăra 2: 1,880,161
Diferență: 274,856

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

prietene numai tu duci razboaie???
hmmm...dusmanii meu va sunt aliati...si nici BB nu ataca cu toti juc..ataca 4 juc....cu mine 5..:D:D


PS: noi nu ne laudam..nu am zis niciodata nimic..voi veniti la forumul cu TOD sa va dati mari cu 20 sate luate de la juc din academie.daca tu te compari cu ei..atunci e bine.:eek:
 

DeletedUser12439

prietene numai tu duci razboaie???
hmmm...dusmanii meu va sunt aliati...si nici BB nu ataca cu toti juc..ataca 4 juc....cu mine 5..:D:D


PS: noi nu ne laudam..nu am zis niciodata nimic..voi veniti la forumul cu TOD sa va dati mari cu 20 sate luate de la juc din academie.daca tu te compari cu ei..atunci e bine.:eek:

pot sa-ti zic ca da un jucator din academie daca era el, mai bun ca mine.nu-e nimic josnic in asta.

tu intotdeauna ai zis mereu acelasi lucru.

ca sa nu punem si academia la statistica. uite n-o pun. aveti 17 sate luate. in plus mare brinza.

cum scapam de zona aia o sa schimbam si statistica cu voi favorabila noua. sa vedem atunci ce o sa mai zici.

stai ca stiu. o sa zici ca luam de la inactivi:p
 

DeletedUser

bine..MARII ZMEI AI LUMII 13....bine ca numai voi luati...restul numai pierd...daca , crezi ca ai sa iei toate satele juc din BB...te inseli.cum am luat si noi pana acum mai luam..si luam de la cei mai buni juc de la voi..pe cand voi luati
sate de barbari de 2000 si multe altele...


PS:aici e TOD nu PCA..daca vrei sa ti faci reclama muta te la PCA....;)
 

DeletedUser12439

bine..MARII ZMEI AI LUMII 13....bine ca numai voi luati...restul numai pierd...daca , crezi ca ai sa iei toate satele juc din BB...te inseli.cum am luat si noi pana acum mai luam..si luam de la cei mai buni juc de la voi..pe cand voi luati
sate de barbari de 2000 si multe altele...


PS:aici e TOD nu PCA..daca vrei sa ti faci reclama muta te la PCA....;)

se pare ca nu m-ai inteles.nu sintem mari zmei. ti-am zis. un jucator din academie daca era el, e jucator mai bun ca mine.

iar in legatura cu statistica e opinia mea. asa cum ai si tu opinia ta si o respect.nu trebuie sa fiu de acord cu ea.

sincer nu vreau sa ma laud si am inchis subiectul.

multa bafta tod.si voua sanatate ca asta e un joc doar.
 

DeletedUser

mai da voi cei din BB si PCA suntewti dusmani si in realitate?ca o duceti la extrem cu razboiul vostru nu e topic pe 13 unde sa nu apara unu din voi sa se laude cu razboiul,mai ales cei din PCA
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus