Forumul comun al triburilor L16

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In cuida faptului ca AoE si =TNA= sunt trecuti la diplomatie ca fiind dusmani :) aceste doua triburi discuta impreuna pe acest forum comun si chiar se distreaza.:D
 

DeletedUser

Damn pacat ca am fost plecat , aveam popcornu pregatit pentru certuri :(

si mie imi pare rau...:(...certurile erau frumoase pana sa bag unu si ia spus unei fete de la mine ca suge **** inafara de ala restu erau simpatici...adica ii inteleg ca isi aparau colegul...oricum leam dat maxilmul din orice
 

DeletedUser11852

nu mai intru ca nu mai sunt in vreunul din triburile cu acces la forum :))) mai da`i si tu un ranglist :p
 

DeletedUser11852

aia trebuia sa imi urezi la inceput de harta :))) acuma chiar mi se rupe, spamez cu cine imi convine si cam atat, nu ma agit si numi consum nervii cu tot felul de dubiosi ... :D

ah..ce bine e, din nou in FB... :D
 

DeletedUser

aia trebuia sa imi urezi la inceput de harta :))) acuma chiar mi se rupe, spamez cu cine imi convine si cam atat, nu ma agit si numi consum nervii cu tot felul de dubiosi ... :D

ah..ce bine e, din nou in FB... :D

da ca vrei poti veni in LOL :)oricum stiu ca nu vi...dar eu tiam facut o invitatie
 

DeletedUser

nu mai fac greseala sa intru in alt trib :)

aici e liniste si pace nu iti zice nimeni nimic daca nu faci nimic rau ...spijin primesti...toti sunt membri de treaba ...da ca iti zice cineva ceva am eu grija de ei ,dar nu cred ca ai avea oricum nevoie de ajutor ...poti incerca da ca nu iti place iesi ...nu ai ce pierde
 

DeletedUser11852

mam certat cu oameni de la tine si cand nu iam vazut pe tot forumul :))
si nu sprijinul conteaza..nu satele...ci prietenii mei...aia calumea...gen pitt, pustoaika, si altii...care nu vor sa vina aici....:)
 

DeletedUser

mam certat cu oameni de la tine si cand nu iam vazut pe tot forumul :))
si nu sprijinul conteaza..nu satele...ci prietenii mei...aia calumea...gen pitt, pustoaika, si altii...care nu vor sa vina aici....:)

stiam ca nu vi dar am incercat...si e adevarat prieteni conteaza mult eu ma lasam de mult de lumea 16 da ca nu erau cei din LOL ...:)poate ne vedem pe l17...eu ma duc in BE A KID:):)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus