Discutii de interes local

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

xblandy ti-ai vazuto azi?? chiar o sa vorbesc cu smoke sa iti fac eu o vizita, vedem care pe care scoate, dar pe tine nici gabitza cu rugamintele nu te mai salveaza.
 

DeletedUser

Cuka esti cam tare pe aici pe extern cu noobii, pacat ca in joc nu mai esti asa tare. De ai fi si in joc asa tare atunci as avea si eu un adversar redutabil, din pacate un lider slab=>un trib slab. Multa bafta tribului tau de TRADATORI !!!!
 

DeletedUser

Vina ma langa mine! da-mi un mesaj privat sa iti dau coordonate , iti dau 2 sate langa mine si te las sa iti faci armata ce zici?
 

DeletedUser

Zic ca esti glumet. :D Daca doresc sate de la voi pot sa-mi iau si singur.
 

DeletedUser26528

Acum , mai nou va bateti "CARE FACE MAI MULTE RECRUTARI /FUZIUNI etc '
in ultimele zile numai intorsaturi ciudate prin clasament ... :)
 

DeletedUser

da. e ca la balamuc. zici ca e concurs cu premii. un singur cuvant caracterizeaza tot ce se intampla acolo....si toti il stiti foarte bine!:rolleyes:
 

DeletedUser

Mai fata, ia vezi-ti tu de treaba ta.Lasa omu sa faca cate fuziuni vrea.Daca el crede ca asa e bine, lasa-l sa creada.Fiecare cu strategiile lui, nu asa spuneti toti?
 

DeletedUser

mai da-i tu un sat, doua, ajuta-l ca pare in impas strategia lui, nu mai gaseste triburi cu care sa faca fuziune :eek:
 

DeletedUser

Stai ma tu linistit, se descurca el.E baiat mare, mincinos, pervers, toate atu-urile pentru a juca jocul asta le are :))) Cuka dragul meu, evident intr-un sens bun o spun :)))
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Pai da, cautam pe aceea care iti spune din clasamentul total cat se datoreaza ODD si cat ODA, stiu ca era pe undeva ... Si am zis sa vedem ce se mai misca pe aici.

Cine vrea sa se ocupe de statistici pe 15 ? Ah, si cine se mai ocupa de hartile avansate ?
 

DeletedUser

ala eu..ala eu...nu vrei sa te ocupi tu? :D ca si asa am o presimtire ca te cam plictisesti :p
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
multam alex, stiam ca ma ajuti la greu :)

maine iti dau detalii pe skype ce si cum ... nu e greu si ajungi vedeta (te cauta fetele sa la zici cifre si numere)
 

DeletedUser

mda...impreuna formeaza un trib mai mare,adica il maresc pe B-Sea.Scuze exprimarea:p
 

DeletedUser

Si cu noi cine fuzioneaza ?:))

Ps:Din 3 dusmani buni au mai ramas 2 ! :-S
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus