F. ~~SR~~ vs. F. NoA-M

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

As avea multe de zis la adresa ta, dar prefer sa ma opresc aici cu [...]
Multa bafta!
 

DeletedUser13770

full,dar in familia voastra e numai NoA-M si nu stiam eu?Cred ca ai uitat niste triburi...
 

DeletedUser8266

full,dar in familia voastra e numai NoA-M si nu stiam eu?Cred ca ai uitat niste triburi...

Acu ca am revenit iti explic eu ... ca a vrut sa evidentieze diferenta aia.... (arata bine 19-1 :D )

nu te teme la fel stam si familia noastra contra a lor....ori separat ori oricum.


si dupa cum se vede mai jos...din ce in ce mai bine.


Side 1:
Tribes: NoA-M NoA-M2 NoA-M3 NoA-E NoA-E1
Players:

Side 2:
Tribes: ~~SR~~ ~SR.A~ ~SR.J~ ~SR.U~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 5
Diferență: 19

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 214,089
Tabăra 2: 37,271
Diferență: 176,818

image.php



=================================


Side 1:
Tribes: NoA-M NoA-M2 NoA-M3 NoA-E NoA-E1
Players:

Side 2:
Tribes: ~~SR~~ ~SR.A~ ~SR.J~ ~SR.U~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102
Tabăra 2: 33
Diferență: 69

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 928,378
Tabăra 2: 284,808
Diferență: 643,570

image.php



=======================


Side 1:
Tribes: NoA-M NoA-M2 NoA-M3 NoA-E NoA-E1
Players:

Side 2:
Tribes: ~~SR~~ ~SR.A~ ~SR.J~ ~SR.U~
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 272
Tabăra 2: 132
Diferență: 140

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,490,507
Tabăra 2: 1,165,925
Diferență: 1,324,582

image.php



=========================


Lamurit? ...


p.s. la restu care miau scris cat eram ...in vacanta ... nu mai are rost sa le raspund , daca ei considera ca trebuie sa vorbeasca cu mine cand nu pot raspunde inseamna ca nu vor sa le raspund.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

WOW.Voi astia din NOA sunteti zei , pana cand incepem si dam in jucatorii vostrii de le luam sate si apoi ii dati afara ca strica statistica :))=))

Jucatorii pe care stiu ca i-ati dat afara sunt : Ando120,Nellutz,Cristi250,Admirabilul,Adifox.( lista e mai mare)

E prima data cand ma bag si eu in conversatia asta pe care vad ca tu , mai marele conducator,atotputernicul,atotstiutorul Imperiul Moldav, o continui si o tot continui.O sa ajungi sa vorbesti singur prietene.

Tu te mai suporti ? Ca eu nu te mai suport.Esti la fel ca Haiducdog si Sorin129.Se credeau spartani.Cred ca si tu te uiti la prea multe filme.Razboiul e abia la inceput.Mai are pana se termina.

Stiu ca am gresit ca te-am bagat in seama,dar esti prea plin de tine.Pentru un asa mare conducator ca tine ma asteptam sa postezi cel mai putin pe forum.Calmeaza-te.Statisticile pentru mine cel putin sunt neinteresante.Sunt curios , atunci cand o sa pierzi sate , o sa te dai singur afara ? Sa nu cumva sa strici statistica tribului ca e jale omule.

O seara buna !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

Astia care nu stiti nici ce se intampla la voi in trib ...va rog frumos sa nu mai scrieti.

Da lam dat afara pe adifox si pe restu da nu ca pierdeau sate.... ci ca erau probabil si spioni . E inadmisibil sa pierzi 4 sate in 4 zile da sprijin sa nu ceri .... dar in schimb te rog sa iti verifici urmatori fosti colegi si sa imi spui si mie .... e coincidenta ca au fost dati afara cand pierdeau sate?

d3ath

florin169

sageata de foc

danotti


.... nu stiu cu ce va prostesc cei din conducere... dar se da afara cand pierde sate un jucator. Eu macar am alte motive....cand pierde sate imi confirma motivele....

p.s. dupa tine ar fi indicat sa tin spioni in trib dovada ca mai toti care iam dat afara sau dus la voi .....coincidenta? ... si poti sa te uiti ca am dat jucatori afara si fara sa piarda sate sau sa fie inactivi .... de exemplu colegu tau actual xdream82 si cand a ajuns la voi daca te uiti la statistica lui ai sa vezi de ce lam dat afara.... si pe geto-dacc lam dat afara fara sa piarda sate... etc.


p.p.s. uitasem sa iti spun topicul asta a fost deschis de SR ...nu de mine ,ca sa " contnui o discutie" la deschis noob crezandune victime sigure si a zis ca asta ar fi momentu sa arate pe forum ce ...rai sunteti :))... asa ca te rog chiar sa nu mai intervii ca esti numai pe langa subiect si foarte prost informat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

Noob cred ca inca asteapta statisticile cand vor fi pe plus.... asa ca pana atunci mai pun eu una...2


Side 1:
Tribes: NoA-M NoA-M2 NoA-M3 NoA-E NoA-E1
Players:

Side 2:
Tribes: ~~SR~~ ~SR.A~ ~SR.U~ ~SR.J~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

[
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 12
Diferență: 23

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 304,559
Tabăra 2: 103,678
Diferență: 200,881

image.php


=========================

Side 1:
Tribes: NoA-M NoA-M2 NoA-M3 NoA-E NoA-E1
Players:

Side 2:
Tribes: ~~SR~~ ~SR.A~ ~SR.U~ ~SR.J~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 123
Tabăra 2: 50
Diferență: 73

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,079,378
Tabăra 2: 420,033
Diferență: 659,345

image.php




Nu e la 0 cum e la wall..... dar e si granita un pic mai mare :)
 

DeletedUser

Ideea este ca pana acum in mare parte a fost asa Inactivitate Vs NOA si NOA tot a pierdut sate :) . Ideea este ca statistica este mincinoasa.Insa este o statistca:)Eu vreau sa terminam cu inactivitatea.Mie imi este urat sa intervin dar cand il vad pe Imperiul Moldav ca din tot tribul NOA numai el posteaza ma enervez.

activi,inactivi statistica statistica ramane...
 

DeletedUser

voi nu sunteti in stare sa va innobilati inactivii..dar sa luati sate de la dusmani!!
va dau cel mult o luna si ati disparut..
 

DeletedUser8266

cine mai e si bogdan4x4 ? de unde a aterizat? stie macar cu ce se mananca jocu asta? ce inactiv? nam inobilat sate decat de la 1 sau 2 inactivi ... si nu multe vro 20 din cele vro 300 luate pana acu.

tu vorbesti din ce iti spun cei din conducere.... dar inactivi nu dau mesaje ... inactivi nu riposteaza.


Dar la urma urmei ce conteaza ce is? inactivi activi... is la voi in curte nu la mine... eu si de vina ca voi nu stiti sa va organizati tribu? eu is de vina ca sunteti un trib plin de inactivi? eu is de vina ca numai 2-3 stiti sa atacati si luati sittere de la toti pe granita pe rand si atacati?

pana la urma ce vrei? eu nu am inteles....


cand o sa mai prinzi ceva radacini in jocu asta atunci sa vorbesti.


p.s. ca un sfat ... un razboi il pierde tribu cu cei mai multi inactivi ... asta se intampla in 90% din cazuri.... asa ca mai inavata.
 

DeletedUser8266

Ma doare capu... sper ca nu esti cum pari... ci doar te faci.


1- Esti off-topic


2- topicul e deschis de SR ,pentru statistici.... nu e deschis de noi.

3- esti singuru care vorbesti mult si pe derost aici ... noi doar am fost on topic si am indeplinit dorinta SR de a pune statistici si a se vorbi doar despre asta ...

4- Un razboi nu se castiga prin vorbe ... de asta daca citeai bine nu am fost de acord cu acest topic ... dar daca sa insistat pe el... atunci am zis macar la 1 saptamana 2 ...sa pun si eu o statistica ..2

5- si pentru tine... sa stii ca daca vrei sa rezisti pe harta ca trib nu e recomandat sa sari din (floare)fuziune in (floare)fuziune asa rapid.. razboaiele se mai castiga si prin fuziuni....da cu o limita, adica sa faci vro 5 fuziuni in 2 saptamani , e mult.

Dar nu stiu ce stau eu si imi bat capu sa te invat pe tine sa joci .... cel mai bine sa inveti singur ca....din greseli inveti cel mai bine.


p.s. mia placut cum a judecat.... sia dat seama ca e pe langa subiect .,... si a sters tot ce a scris sa nu rada toata lumea de el :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

Side 1:
Tribes: NoA-M2 NoA-M NoA-M3 NoA-E NoA-E1
Players:

Side 2:
Tribes: ~~SR~~ ~SR.A~ ~SR.J~ ~SR.U~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 9
Diferență: 51

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 547,991
Tabăra 2: 67,880
Diferență: 480,111

image.php


===========================

Si ...

Side 1:
Tribes: NoA-M2
Players:

Side 2:
Tribes: ~~SR~~ ~SR.A~ ~SR.J~ ~SR.U~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 7
Diferență: 23

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 249,958
Tabăra 2: 64,874
Diferență: 185,084

image.php



Nu avem frane :)))
 

DeletedUser8266

imperiul moldav a spus:
26.08.2009, 05:36:03
Nu se va mai stopa ...SR probabil peste o luna nu vor mai exista din motivele :

1- Leederi foarte foarte slabi cu viziunea jocului foarte slaba.

2- Au recrutat si incativi si oameni fara trupe in sat ...doar sa ii inobileze intern ...pentru puncte , daca ar fi 1 jucator ...2 era ceva dar cam 70% din ce a recrutat din DE asa e. (Da noi nu luam sate asa multe din zona aia ca nu prea avem membri doar vro 5 sate daca am luat de acolo)

3- Tot din cauza leederilor ingamfati care ii au ....acu au prea multe razboaie pentru a face fata.



Acu sa vedem daca am pronosticat corect sau nu :D

....Cata precizie :))

Side 1:
Tribes: NoA-M2
Players:

Side 2:
Tribes: ~~SR~~ ~SR.A~ ~SR.J~ ~SR.U~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 321
Tabăra 2: 131
Diferență: 190

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,869,541
Tabăra 2: 1,190,914
Diferență: 1,678,627

image.php



==================



Side 1:
Tribes: NoA-M2 NoA-M NoA-M3 NoA-E NoA-E1
Players:

Side 2:
Tribes: ~~SR~~ ~SR.A~ ~SR.J~ ~SR.U~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 573
Tabăra 2: 296
Diferență: 277

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,102,196
Tabăra 2: 2,482,090
Diferență: 2,620,106

image.php


==============

O statistica de final.
 

DeletedUser

Poate cineva sa faca o harta cum era inainte sa incepeti razboiul ambele si Wall si NoA cu SR si cum era ieri sau azi cand ati terminat? :D
 

DeletedUser8266

E greu de facut o harta din asta.... cred ca nu se poate.

Dar tinand cont de cat de mare era granita diferenta e aproape invizibila... ca neam extins pe toate fronturile cate putin.
 

DeletedUser

am observat,cum lumea mea e moarta pe extern,urmaresc mereu evolutiile voastre,am si avut un timp cont aici :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus