Unique Vs GN

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

draga mea eu nu am zis niciodata de el ca imi este prieten ș) ci doar ca l-am ajutat foarte mult intelegi e o diferenta mare, prieteni mi-au fost si sunt in continuare matrix, serban, king, sadonix, capitanu, hagi, adica cei cu care eu comunicam cel mai mult, dupaia sunt cei care era u din E~W si cativa din RB Mvaly, cipri bosu, stelian intelegi ia vezi tu la de la ei am fost atacat vreodata ? nu cred asa ca mai incearca.
 

DeletedUser14300

pai s-au lasat toti de joc...sau aproape...care nu s-au lasat sunt prea departe si de asta nu s-au bagat probabil:p
 

DeletedUser

nu cred ;) atat timp cat vorbesc cu ei la telefon ori decate ori avem ocazia asta nu se va intampla 100%. ti-as da nr de tel al lui serban sa vezi daca m-ar ataca vreodata dar mie teama ca imi da cu tel in cap cat dau nr lui la ori cine ;)
 

DeletedUser

raduica
Senior Member



Adaugă data: 09.04.2008 #20 20.09.2009, 21:45:40 Sus
nicusor ,tata,du-te si vezi-ti de treaba ta

aici este UNIQUE vs GN

acum ca ai scapat de noi,ca erai urmatorul pe lista, si stai la umbra 3SLA-ului,postezi peste tot,normal,nu mai esti stresat,nu te mai umfla in pene ca ,oricum ,tu vei fi urmatorul atacat de mine,lindiferent de trib si indiferent de timp......

ne mai intalnim noi

te rog sa nu mai postezi unde nu ai ce cauta...........

raduica tata nu te mai da in spectacol pe extern ! numai gura (tastaura)este de tine.Si nu stau la umbra 3sla.iaR DE STRESAT NU ATI REUSIT VOI NICIODATA.uITA-TE CITE SATE ATI REUSIT SA LUATI VOI DE LA MINE, SI DACA VEZI VREO URMA DE STRESS!
Ce-i cu tine pe aici-? Ti-a dat mami cablul de la monitor inapoi?):):):):
Tu ai memoria cam alterata.Ai uitat ? Am fost in sla , am iesit si am intrat inapoi in RW doar pentru tine.....Si tu... , ...si nu numai tu, timp de o luna v-ati facut ca ploua....nimic,.nimic.nici macar un spionaj.Asa ca afirmatiile astea ma cam plictisesc , sincer.ti-am mai spus odata.Ai terminat antrenamentul? CA sa fii in forma cind vrei sa ma ataci?:D CA altfel stii prea bine tata , ca nu ai sanse....


ps .vezi ca acus te ataca modriqoue , si ai o pozitie cam instabila fata de el.:D

dar daca vrei sa scapi mai usor, am auzit ca el ar ceda contul unui prieten bun, pentru o masa buna la un restaurant bunisor, vreo echivalentul a 3 fripturi 2 ciorbe si 3 beri.i-a legatura cu el,probabil pentru a mai recupera din premium-ul bagat in el.:eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18437

Side 1:
Tribes:
Players: vorax

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: 19/09/2009 00:00:00la23/09/2009 18:17:35

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 95
Diferență: 95

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 980,861
Diferență: 980,861

image.php


:D:D:D gg unique :D:D:D stiam ca va cadea repede dar atat de repede chiar numi imaginam :eek::eek::eek:
 

DeletedUser

avand in vedere ca vorax a dat stergere cont de duminica este o "mare" performanta a celor din unique ca i-au luat 95 de sate.
nu contest calitatile jucatorilor din unique, rainn chiar a strans jucatori buni in jurul lui, insa totusi, a te umfla in pene cu o statistica facuta pe conturi inactive mi se pare putin deplasat.
 

DeletedUser17342

Va rog sa lasati spamul si atacurile la persoana.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser12398

ce statistici mai vrei daca cei din GN nici nu mai sunt pe conturi
voi acuma innobilati conturi care in curand devin de barbari
 

DeletedUser13364

avand in vedere ca vorax a dat stergere cont de duminica este o "mare" performanta a celor din unique ca i-au luat 95 de sate.
nu contest calitatile jucatorilor din unique, rainn chiar a strans jucatori buni in jurul lui, insa totusi, a te umfla in pene cu o statistica facuta pe conturi inactive mi se pare putin deplasat.


daca nu declara razboi la GN , vorax nu'si dadea delete, a fost determinat sa'si dea :)

umflatu in pene face parte din joc :p


Felicitari celor din zona
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu dadea delete daca nu realiza ca inevitabilul se va produce.Asta nu stirbeste meritul celor ce au atacat.

Felicitari!!!!
 

DeletedUser

felicitari pentru ce?
eu stiu ca se felicita cineva pentru un succes obtinut, pentru ceva ce a depus eforturi si a obtinut intr-un final.
ar trebui sa ne felicitam si pentru satele de barbari luate si innobilarile interne...este tot acelasi lucru ca si cu GN-ul

cu adevarat felicitari merita vorax si GN-ul, pentru ceea ce au fost, pentru ceea ce au facut, pentru cum au rezistat singuri
daca vorax vroia sa mai joace nu s-ar fi produs inevitabilul ... pentru ca vorax avea prieteni
 

DeletedUser13364

felicitari pentru ce?
eu stiu ca se felicita cineva pentru un succes obtinut, pentru ceva ce a depus eforturi si a obtinut intr-un final.
ar trebui sa ne felicitam si pentru satele de barbari luate si innobilarile interne...este tot acelasi lucru ca si cu GN-ul

cu adevarat felicitari merita vorax si GN-ul, pentru ceea ce au fost, pentru ceea ce au facut, pentru cum au rezistat singuri
daca vorax vroia sa mai joace nu s-ar fi produs inevitabilul ... pentru ca vorax avea prieteni

nu'si mai au rostul discutiile acestea :p , GN va disparea :) , pana la urma asta e tot ceea ce conteaza ... care sunt motivele nu conteaza pentru evolutia lumii 5 :)
 

DeletedUser

si se facura de barbari satele lui vorax
puneti repede o statistica, pana nu devine de barbari tot GN-ul
 

DeletedUser

vorax nu a fost si nici nu v-a fi un conducator demn dupa parerea mea...daca tribul era cel mai important lucru pentru el il apara pana la 0 puncte nu cum a auzit de razboi sa dea stergere cont;)
 

DeletedUser

Ce`mi place ca Minora Bruneta se baga peste tot..:))
On topic-GN n`are mari sanse..sunt complet inconjurati..nu cred ca primesc de undeva sprijin..sunt putini..jucatori buni..slabe sanse sa rezista mai mult de 1-2 luni
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus