Unique vs. M.I.R.

DeletedUser

Vad ca sa terminat cu sentimentele si strategiile pe aici dar si cu vorba nu mai zice nimeni nimik sau v-a marcat enorm ultimele cuvinte postate?
 

DeletedUser

Vad ca sa terminat cu sentimentele si strategiile pe aici dar si cu vorba nu mai zice nimeni nimik sau v-a marcat enorm ultimele cuvinte postate?

ne-ai inchis gura la toti alex, am ramas fara cuvinte :))

si ca sa revenim la subiectul topicului: cum stati?
 

DeletedUser

Asia si asa pentru ca inactivu ala pe care il acatam prin minune primeste sprijin......inca nu am reusit sa inteleg cum un om inactiv isi poate trimite sprijin dar inca mai reflectez in noaptea asta poate poate :p
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: UNIQUE
Players:

Side 2:
Tribes: M.I.R.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,293
Tabăra 2: 169
Diferență: 1,124

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 94
Tabăra 2: 38
Diferență: 56

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 13,207,203
Tabăra 2: 1,135,903
Diferență: 12,071,300

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 948,115
Tabăra 2: 423,214
Diferență: 524,901

image.php



mi se pare destul de slabut, probabil ataca putini din UNIQUE:eek:
 

DeletedUser

au granita mica, ataca doar sir adx cu oamenii lui, restul sunt prea departe si oricum au treaba cu satele de barbari ale GN-ului
 

DeletedUser

FASCINANT, cum toata lumea are cate o parere de spus la fiecare topic cu unique
 

DeletedUser

au granita mica, ataca doar sir adx cu oamenii lui, restul sunt prea departe si oricum au treaba cu satele de barbari ale GN-ului

vezi cine ne cunoaste....asa e...nu se vor luam niciodata sate cum luam cu SAS....se cucereau cate 100 pe zi(adunate,si ei si noi)...
 

DeletedUser

bine ca nu are gura sa urle....#####....altfel ne-am tine de urechi la fiecare postare....
 

DeletedUser

Evident sa mai aparara unele conflicte interne insa *** nu afecteaza bunul mers al tribului nu vad unde ii problema :)
 

DeletedUser

pt ca am fii niste ipocriti, ca sa ne certam intre noi :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Razboiul cu mir este unul in care doar o mica parte din unique este antrenata in zona de conflict , grupa lui sir adx75 mai precis , va fi un war frumos pentru cei din zona , vom vedea mai incolo daca am facut o alegere buna sau nu , cu respect setzel.
 

DeletedUser

cu siguranta ati facut o alegere buna cand l-ati luat pe sir adx75 in waroom :))
cred ca el merita nu numai felicitarile noastre ci si ale voastre.
 

DeletedUser13364

vezi cine ne cunoaste....asa e...nu se vor luam niciodata sate cum luam cu SAS....se cucereau cate 100 pe zi(adunate,si ei si noi)...

era un razboi NOI vs NOI in zona aceea :p
pana aqm ai facut trb buna acolo in zona, felicitari, sa o tii tot asa :D:D ..
da setzel de baut daca ii rupi definitiv :cool::p:p:p:p
 

DeletedUser17342

Atentie la off-topic. Aveti sectiunea de off-topic. Citati un post si continuati acolo :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

jocul asta se vrea o copie virtuala a unui razboi real.....cu propaganda,cu atacuri surpriza,cu tradari,cu spioni...la nivelul la care s-a ajuns pe lumea 5 nu cred ca trebuie sa stai sa-ti declare cineva razboi ca sa stai in expectativa....fiecare are stilul sau de a conduce...unii mai pacifisti,unii mai agresivi...si eu in NOI am avut un comportament agresiv(cei din Nato pot confirma,ulterior cei din fostul SAS),dar e adevarat ca nu eu ma ocupam cu declararea razboaielor pe vremea aia.

ehehehe acolo avea cine :)))
 

DeletedUser

Mai oameni buni dar vad ca nu tineti deloc la oamenii vostrii care cum pierd sate ii concediati?In loc sa il ajutati sa isi apere satele voi ii dati cu picioru si il izgoniti.....hmmm sau a iesit singur?:)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus