Mesaj pentru lumea 10.

  • Autor subiect DeletedUser7039
  • Data de început

DeletedUser7039

Pentru ultima data, salutare!

Ma simt dator sa va spun cate ceva..
In primul rand, nu a fost nimic personal..
Pentru randurile urmatoare mai gasim:
A fost lumea cu cel mai ridicat nivel pe care am jucat-o.. De ce?
Pentru ca a fost lumea cu cele mai multe triburi stabile: IMMO, Noobs, ~LN~, ZARG, G.W., WRATH, VM-EC - triburi care sunt de inceputul lumii si indiferent de razboaie sau blaturi, au rezistat..
Si intr-o lume cu o concurenta atat de mare, mandria de a conduce tribul de pe primul loc de la inceput pana in momentul retragerii este colosala!
O lume deosebita de-a dreptul si pentru ca este prima lume pe care am fost amenintat ca mi se va mari abonamentul la internet..
Master Hades, nu te-ai tinut de cuvant :(
Factura tot cinci sute de mii imi vine :)
Deosebita al naibii si pentru ca un conducator de top 5 a facut pisu pe mine.. Aici m-am revensat in carne si oua :)
Si sa nu uit, deosebita pentru ca macar doi inamici mi-au impus respect:
Aida Folch si Poda! Pe voi nu o sa va uit!

Imi pare sincer rau
Pentru ca nu mai joc in IMMO..
Pentru ca plec de langa cei mai grozavi aliati pe care i-am avut vreodata: Noobs si ~LN~..
Pentru ca nu o sa ma mai cert pe forumul extern cu inamicii din G.W. si WRATH..
Pentru ca nu o sa mai spamez cu Micuta Sirena..
Pentru ca nu mai are cine sa se certe pe forumul comun cu VM-EC..

Pentru ca am fost incapabil sa fac ceea ce ar fi vrut Martzian sa fac!

Cea mai mare curiozitate pe care o am este daca am reusit sa intemeiez un trib care sa reziste ca pana acum si in absenta mea.. Ceea ce Martzian deja a realizat prin Noobs! Cred ca o sa reusesc si eu pentru ca Trufe va fi in locul meu la comanda..

Vreau sa lamurim:
Forumul extern nu l-am folosit pentru propaganda proprie! L-am folosit ca raspuns al acuzatiilor sau ca pe o arma..
Indiferent ce as fi zis pe forum sau mesaj privat nu a fost personal.. Nu tin ranchiuna - totul a fost interesul tribului pe care l-am aparat cu riscul de a fi un personaj virtual rau famat!
Zic ca merita sa se spuna asa: Rhadookoo e un n00b, dar IMMO e exceptional!

Mesaj direct pentru triburile lumii 10:
Noobs: Daca nu erati pe lumea 10, nu stiam ce inseamna alianta..
~LN~: Mereu m-am putut baza pe voi.. Multumesc!
ZARG: Sunteti oameni de nota 20! Tineti-o tot asa!
VM-EC: Noul nostru interes comun impune toleranta din partea amandurora!
G.W.: V-ati tinut cum ati putut si voi.. De apreciat este ca nu ati renuntat!
WRATH: Fara sa fiu rautacios, sunteti praf..

Ii multumesc lui nicotina(intruethere)! A lui a fost ideea sa intemeiem IMMO pe lumea 5 si uite ce a iesit, dupa ce cu un server in urma am fost cei mai incrancenati rivali!

Ii multumesc lui Martzian de la care am invatat tot ceea ce a facut diferenta intre mine si restul conducatorilor!

Cum am spus, la retragerea mea, acord cele 3 distinctii IMMO in mod public:

IMMORTAL CROWN - Don Quijote3000.

crown320300.png



IMMORTAL SWORD - Gykanes.

sword320300.png



IMMORTAL SHIELD - Th9one.

bloodshieldofimmortalit.png




Urmatoarele distinctii vor fi acordate de catre Trufe unora dintre jucatorii: Aida Folch, Barsi-a-29, Stropitzescu, IL CHE, FRENZYRO, Chisleag, Olteanu2033, Dodo Spartanu, Danyboy26, Lorenzocafedelmar, Deceneu, eterya, isolde, gadanmar, Al-capone, Make31, Yyna, M Robert, Lampropeltis Getulus, Checkout449..



Am lasat treburi netermiate si mesaje fara raspuns.. Pentru orice problema in legatura cu tribul IMMO, Trufe, isi ia angajamentul sa va raspunda..

Va doresc succes! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mult noroc in cea ce vei face mai departe,ai stiut sa iti respecti prieteni dar tot odata si dusmani,ai fost printre singuri conducatori care si-au incalcat priciipiile pentru o simpla prietenie,vei ramane mereu un IMMORTAL

Ai tot cuvantul meu ca iti vom duce planurile la bun sfarsit.




We are the IMMORTALS
 

DeletedUser

Multa bafta si numai bine Raducu>:D<:*
Iti doresc numai bine,fericire si ai grija de tine in RL....cearceaful,sper ca nu ai uitat de cearceaf:))
 

DeletedUser

pacat ...

multumesc pentru ca mi-ai dat ocazia sa fac parte din aceasta echipa si pentru ca mi-ai acordat mereu o a doua sansa indiferent de greselile pe care le-am facut! multumesc pentru ca ai fost un conducator bun si pentru ca ne-ai invatat sa jucam triburile in alt mod decat cel in care il jucasem pana atunci. imi pare rau ca nu te voi mai vedea pe lumea 10 dar daca vei mai juca pe undeva sa stii ca poti conta pe mine oricand, in orice fel. sper sa mai putem tine legatura care si asa nu a fost foarte stransa, bafta in viata reala si pe toate planurile si inca o data, multumesc pt tot!
 

DeletedUser10188

Mult noroc in real life...si sper sa ne mai intalnim in viitor pe harta, poate in acelasi trib !

Succes.
 

DeletedUser

cateva cuvinte

e greu sa gasesc cuvintele potrivite....

RESPECT si MANDRIE sunt primele care imi vin in minte!
RESPECt pentru tot ceea ce ai realizat pentru IMMO , cand mai presus de toate interesul tribului a primat!
MANDRIE, ca am avut onoarea sa joc alaturi de tine sa invat si mai ales sa iti continui visul! care este si al nostru!
eu nu iti spun bun ramas ci buna dimineata! !! sa fie pentru tine drumul ales cel mai bun nu lin si fara povarnisuri, caci nu iti place rutina!;) si unde ar mai fi gustul gloriei! am convingerea ca toata invatatura si lupta de aici din lumea noastra virtuala isi va avea aplicare si in viata reala.
sa fii cel mai bun, asa cum ai fost si esti inca pentru IMMO!
si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca!

trufe se angajeaza sa continue!
 

DeletedUser17134

Felicitari si bafta in real life (asta conteaza cel mai mult) :)
 

DeletedUser20103

pot spune ca sunt mandru ca am jucat sub comanda ta Rhadookoo.cei din IMMO,aliatii si cei carora le-am fost dusmani sigur isi vor aminti de tine:D.pe aceasta cale tind sa-ti multumesc ca ai dus tribul atat de departe..ne-ai dus pe noi atat de departe..sunt convins ca cei care au lucrat cu tine au invatat "cu ce se mananca jocul asta" si nu o sa dezamagasca:)intr-un fel o sa ramai aici..o sa ramai prin cei ce o sa continue drumul pe care tu l-ai inceput,respect!
 

DeletedUser

si ma lasi sa ma bat singur cu bibicuti si cu masterihadesi ???????????

mare pierdere ..... cat a fost ziua asta de frumoasa pentru mine acum e teribil de trista :( .......... daca este decizia ta ultima , ti-o respect si nu pot decat sa iti urez bafta in rl ........ bafta , prietene !!!
 

DeletedUser

dragule, multumesc in numele colegilor pentru aprecieri si sa stii ca id-ul de skype nu ni-l schimbam si nici nu vom refuza o eventuala dorinta de-a ta de a ne auzi. indiferent de motive, subiecte, etc.
:)
 

DeletedUser

:)

Mult succes in RL Radu... sa nu uiti ca daca vrei visele pot deveni realitate :)
 

DeletedUser10256

L10 intr-adevar... ESTE o lume extraordinara cu multe triburi exceptionale si cu multi jucatori profesionisti si activi.
Respect pentru ce ai facut. Pacat pentru aceasta lumea, deoarece pierde un mare lider.

Oricum RL e pe primul plan asa ca nu il neglija!

Sa ne auzim si pe alte lumi:D
SUCCES!
 

DeletedUser

multa bafta Raducu in real life, stiu ca ne-am contrat de cateva ori pe forum, dar oricum ai tot respectul meu!
 

DeletedUser

ce pacat radule ca ai plecat acum .. acum cand "mareata familie" si-a redenumit triburile din g.w., wrath1 , wrath 2 ... mama dracu cum se mai numeau .. in reedy1, 2fight :)))))))))))))))
adica panaramele astea organizeaza de 3 saptamani un atac pe mine si pe inca un coleg si pana acum nu am vazut decat 10 spionaje mediocre .... iti dai seama cum ii puneam la punct si numai din vorbe ... ca oricum tupeu sa atace nu au :)))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

ce pacat radule ca ai plecat acum .. acum cand "mareata familie" si-a redenumit triburile din g.w., wrath1 , wrath 2 ... mama dracu cum se mai numeau .. in reedy1, 2fight :)))))))))))))))
adica panaramele astea organizeaza de 3 saptamani un atac pe mine si pe inca un coleg si pana acum nu am vazut decat 10 spionaje mediocre .... iti dai seama cum ii puneam la punct si numai din vorbe ... ca oricum tupeu sa atace nu au :)))))))))))))))))))))))))))

Auzi nea caisa, un pic de bun simt nu cred ca ti-ar prinde rau! Nu e prima oara cand jicnesti membrii GW sau WRATH!
 

DeletedUser

radu toata stima si respectul.... stim amindoi ca ceea ce propusesem nu mai rezista mult... deci trebuia sa gasim o alternativa... viabila pentru aceasta lume. Succese in real life, mia facut placere sincer....



ce pacat radule ca ai plecat acum .. acum cand "mareata familie" si-a redenumit triburile din g.w., wrath1 , wrath 2 ... mama dracu cum se mai numeau .. in reedy1, 2fight :)))))))))))))))
adica panaramele astea organizeaza de 3 saptamani un atac pe mine si pe inca un coleg si pana acum nu am vazut decat 10 spionaje mediocre .... iti dai seama cum ii puneam la punct si numai din vorbe ... ca oricum tupeu sa atace nu au :)))))))))))))))))))))))))))

draguta mea, aarati din ce scrii ca o, pitipoanca, care iaa luat nenea portofelul, e normal frica e mai presus de orice.... iti promit doar atat, vei avea parte de un atac organizat special pentru tine, special pe tine , deci ai 3 zile din acest moment sati blindezi satele.... dupa cum spuneam eu ma tin de cuvant...
 

DeletedUser7039

Va multumesc tuturor, dar nu cred ca este locul potrivit pentru atacuri la persoana..

Respect.
 

DeletedUser

L 10 nu va mai fi acelasi fara tine si o stii prea bine. acum ma bucur ca am renuntat inainte. nu as fi putut sa mai joc fara tine acolo.
ai un talent nativ de a marca totul in jurul tau. cu bune si cu rele, cu lucruri drepte si greseli, tu esti laducu :p si asa vei ramane mereu pentru mine.

see ya in game, baby! ;)
 
Sus