Off-topic L17

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

a aparut un nou serial romanesc pe PRO TV ...Nu state de romania...un serial politist
 

DeletedUser28895

Tribul Bh. cauta membrii sexy.Fetele trebuie sa fie dotate cu mine de 90, o cazarma de 60 si un zid cam tot de 90, dar baietii, hmmm... nu-mi plac baietii asa ca ei pot fi oricum :D. Cei care vor vrea sa vina in trib, dupa o saptamana de stat vor fi capabili sa faca diferenta dintre un primitiv si un tribal!Va asteptam cu drag!Aaaa si era sa uit.. NOI IUBIM SANGELE!!
 

DeletedUser

Tribul Bh. cauta membrii sexy.Fetele trebuie sa fie dotate cu mine de 90, o cazarma de 60 si un zid cam tot de 90, dar baietii, hmmm... nu-mi plac baietii asa ca ei pot fi oricum :D. Cei care vor vrea sa vina in trib, dupa o saptamana de stat vor fi capabili sa faca diferenta dintre un primitiv si un tribal!Va asteptam cu drag!Aaaa si era sa uit.. NOI IUBIM SANGELE!!

Vampirule ! :D
 

DeletedUser6077

Tribul Bh. cauta membrii sexy.Fetele trebuie sa fie dotate cu mine de 90, o cazarma de 60 si un zid cam tot de 90, dar baietii, hmmm... nu-mi plac baietii asa ca ei pot fi oricum :D. Cei care vor vrea sa vina in trib, dupa o saptamana de stat vor fi capabili sa faca diferenta dintre un primitiv si un tribal!Va asteptam cu drag!Aaaa si era sa uit.. NOI IUBIM SANGELE!!

cauta si tu doamne la menstruatie...
 

DeletedUser28895

Acum e vremea de culcare baietii, orice ar fi stati linistiti, astazi mi-am luat doza de sange :p. Psss, de-abia astept micul dejun!!
 

DeletedUser

Eh, te obisnuiesti la un moment dat...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus