Razboi Shock Vs. ~Wolf~

DeletedUser

Am zis sa fac aceata tema ....tinand cont ca nu prea **. mult pe extern macar sa aparem si noi....Nu are rost sa zic ca cei care au o reala experienta vor observa in shock oameni care au jucat si pe alte lumi./..
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ShOcK
Players:

Side 2:
Tribes: ~Wolf~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 103
Tabăra 2: 22
Diferență: 81

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 883,137
Tabăra 2: 192,304
Diferență: 690,833

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ShOcK ShOcK
Players: swan85

Side 2:
Tribes: ~Wolf~ A~Wolf GLAD.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,496
Tabăra 2: 4,810
Diferență: 686

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 122
Tabăra 2: 24
Diferență: 98

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 38,032,618
Tabăra 2: 17,435,472
Diferență: 20,597,146

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,035,052
Tabăra 2: 209,034
Diferență: 826,018

image.php
 

DeletedUser11867

mda asta nu e razboi...pun pariu ca tu singur iai rupe pe toti de acolo...asta arata valoarea lor...
 

DeletedUser

Ce pot spune decat...distractie placuta ambelor tabere ,cu toate ca deja se stie cine v-a castiga acest razboi
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ShOcK
Players:

Side 2:
Tribes: ~Wolf~ ~Wolf~ A~Wolf
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 55
Tabăra 2: 39
Diferență: 16

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 0
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 509,008
Tabăra 2: 238,462
Diferență: 270,546

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 136,706
Tabăra 2: 0
Diferență: 136,706

image.php
 

DeletedUser

de ce nu ai facut statistica asta atunci cand tot tribul shock a rupt aproximativ 100 de sate full de atac doar in 2 sate ale mele?
acum cand ati prins jucatorii inactivi si ati luat cateva sate consideri ca e momentul sa te umflii in pene?
 

DeletedUser8266

Nu cunosc situatia... da inactivi sau neinactivi tot de tribu vostru tin... si deacu 120 de sate sa zici ca is de la inactivi inseamna ca tribu e plin de inactivi si mai bine ori va cautati alt trib ori strangeti randurile.

Si inca ceva nu am legatura cu acest conflict... e doar o observatie.

p.s. swan85 cand faci statistici vezi ca ai acolo sa bifezi .. Show comparison only....si arata doar ce te intereseaza.
 

DeletedUser11867

de ce nu ai facut statistica asta atunci cand tot tribul shock a rupt aproximativ 100 de sate full de atac doar in 2 sate ale mele?
acum cand ati prins jucatorii inactivi si ati luat cateva sate consideri ca e momentul sa te umflii in pene?


si tribul shock au inactivii lor dar daca nu stiti cum sai gasiti ii treaba voastra...
oricum sunteti un trib slab...aveti prea putine jucatori buni...
 

DeletedUser

intelege fiecare ce vrea...
cititi ce am scris pana cand o sa intelegeti...
 

DeletedUser29591

de ce nu ai facut statistica asta atunci cand tot tribul shock a rupt aproximativ 100 de sate full de atac doar in 2 sate ale mele?
acum cand ati prins jucatorii inactivi si ati luat cateva sate consideri ca e momentul sa te umflii in pene?

daca strangi tot DEF -ul ~Wolf~ in 2 sate ale tale , e clar de ce o duce tribul asa bine :)
 

DeletedUser29591

si nu cred ca jonny33 e inactiv , e foarte activ dar nu are sustinerea voastra :D

Toti pentru unul...si atat...:rolleyes:
 

DeletedUser29591

si la fel a patit si cdsg cum au patit si inactivii...nu au fost ajutati cat trebuia...si chiar imi pare rau de ce i s-a intamplat ei...si asta pentru ca e o foarte buna prietena a mea

si asta o spun ... "For the good of the game".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6054

de ce nu ai facut statistica asta atunci cand tot tribul shock a rupt aproximativ 100 de sate full de atac doar in 2 sate ale mele?
acum cand ati prins jucatorii inactivi si ati luat cateva sate consideri ca e momentul sa te umflii in pene?


atacand doar cele 2 sate ale tale, de la distante cuprinse intre 40-90 ore, ai avut timp sa-ti blindezi cele 2 sate; in momentul in care am atacat 150 sate ale voastre, de la mai multi jucatori, pe aproximativ 75% din sate, au picat zidurile...ceea ce spune multe; acum am vazut ca ai mai multe sate in granita, cu cat mai multe cu atat mai bine pt noi; nu te lauda prea tare, ca ai rezistat la "100" fulluri pe 2 sate, eu las faptele sa vorbeasca, fa o statistica la ce s-a intamplat in ultimele 96 de ore, cred ca sunt elocvente pt oricine :)
 

DeletedUser6054

de ce nu ai facut statistica asta atunci cand tot tribul shock a rupt aproximativ 100 de sate full de atac doar in 2 sate ale mele?
acum cand ati prins jucatorii inactivi si ati luat cateva sate consideri ca e momentul sa te umflii in pene?



si data viitoare sa ma anunti cand sunteti toti online, si activi, ca sa organizam atacurile, daca doriti poate sa va anuntam si pe ce sate atacam :))
 

DeletedUser6054

Side 1:
Tribes: ShOcK
Players:

Side 2:
Tribes: ~Wolf~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 94
Tabăra 2: 62
Diferență: 32

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 2
Diferență: 25

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 892,980
Tabăra 2: 481,605
Diferență: 411,375

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 251,351
Tabăra 2: 16,164
Diferență: 235,187

image.php
 

DeletedUser

Tot ce pot zice ca e un razboi "inegal"...Cei care erau In fostul ~T.E~ erau mult mai activi si mai buni ...asta e o parere personala..si razboiul merge doar intr-o directie inm acea parte de harta...
 
Sus