Off-topic L17

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Mai bine mergi sa dormi ca e tarziu, temele le poti copia si in pauza de la colegi, ups m-am dat de gol cum faceam eu acum 12-13 ani :eek:
 

DeletedUser

Sunt de acord cu Spamul ,dar sa inveti copii de scoala generala prostii ,cand ei trebuie sa isi faca temele si apoi jocuri ?
Oricum trebuie sa recunosteam ca cei sub 16 ani sunt cei mai numerosi pe joc.
 

DeletedUser

Ati mai auzit de culmea prostiei?Cel care ti-a furat contul sa-ti depuna ticket ca i-ai furat tu contul?:))))
 

DeletedUser

LA MULTI ANI
36.gif
 

DeletedUser

dap..dadeai cu 100 de lancieri si 1 cal usor si ghiury(sau ce nume amuzant ai gasit tu pt paladin) si trupele mele erau plecate,dar eu fiind noob si avand probabil zid,tot iti pica ceva..tac,tac..

bine ca nu am nimerit langa tine,ca eram ferma ta..trupele tale erau pe drum spre satul meu :(
 

DeletedUser

stiu asta,ca si eu le spun fermelor mele ca sunt cei mai buni prieteni ai mei..:cool:
 

DeletedUser11365

Eu le spun si femeilor ca sunt prieten cu Ciura Cristian Octav.. Nu stiu cum, dar numai asa ma considera atragator :eek:

iti dai seama ca nu ma mai supar..tu esti simpatic asa..da sincer iti spun,chiar nu stiu cum l-ai convins tu pe zammolxe sa vina la voi..f serios vorbesc..ala-i om serios..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus