Off-topic L17

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9103

ce noroc ca am intrat mai tarziu si la margine nu are cine sa ma faca ferma :)
 

DeletedUser

deci esti cu mine:X?..macar in seara asta...sa-l dovedim pe radu..

spor
post-32969-1222352016.gif
 

DeletedUser11365

Pai zi-mi si mie nick-urile ca sa te farmez la pachet, ca separat nu iau suficiente resurse.. :(

am sperat ca iese ceva mai amuzant..da nu ii cazu..urmatoarea miscare .."amuzant esti tu,numele tau,tribu tau,facultatea la care esti,poza de pe buletin,grupa de sange"..stiu..slabutz..macar dupa atata timp de triburi sa fi invatat si tu sa faci caterinca..
 

DeletedUser7039

am sperat ca iese ceva mai amuzant..da nu ii cazu..urmatoarea miscare .."amuzant esti tu,numele tau,tribu tau,facultatea la care esti,poza de pe buletin,grupa de sange"..stiu..slabutz..macar dupa atata timp de triburi sa fi invatat si tu sa faci caterinca..

Pai speram sa invat de la tine.. :( Dar vad ca esti praf la toate capitolele.. :(


Adevarat.. Si-ar dori, cred, sa fie cel care sta cu fundul in sus :)
 

DeletedUser11365

Pai speram sa invat de la tine.. :( Dar vad ca esti praf la toate capitolele.. :(

sincer iti spun,ma bucur ca mi-am ales bine "dusmanii"..esti limitat..eu imi pot adapta discursu in functie de situatie,lucru de care lasa-ma sa ma indoiesc ca ai fi capabil...
 

DeletedUser

voi acu inca glumiti sau ati trecut de faza aia? :)

LE:in fine,m-am lamurit,nu mai conteaza
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

Pai normal! Tu nu te compari cu nimeni - toti sunt mai buni ca tine :)

baiatule,nu ma afecteaza astfel de afirmatii..sti jocu ala.."ba nu..ba da.."afla ca nu se mai termina..cam asta ne jucam acuma..obiectiv vorbind,noi 2 nu ne comparam.tu glumesti,ai impresia ca esti puternic,te mai aplauda vreun soldatel de prin IMMO..revino-ti..te faci de rusine in fatza celor cu capu pe umeri...
 

DeletedUser

Terminati-va .. sau luati modelul meu + cuka ? Macar eu mi-am batut joc cu folos !
 

DeletedUser7039

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus