PHX vs WT

DeletedUser2821

Asta e genul care lanseaza pe aici cate-o propozitie super inteligenta ( sau scrisa gresit :eek: ? ) si ne lasa sa meditam asupra ei ! :))
 

DeletedUser

era vorba despre DarkAngel 4ever si giulesteanu...dar nu inteleg cum de mi s-a postat la data scrisa...cand eu am postat imediat dupa ce au incheiat divergenta lor....adica pe pagina 3.Probabil eroare de server....deoarece eu am postat asta alaltaieri pe la ora 8
 

DeletedUser

eee...bagi vrajeala acu,dupa ce ne ai tinut atata in suspans,acu ne tai elanu din scurt... :( (tocmai cand imi faceam si eu sperante ca cineva zice ceva de bine de mine...offf :( )
 

DeletedUser2821

NU !
Revenim la predicat !

Side 1:
Tribes: PHX
Players:

Side 2:
Tribes: WT
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 80
Tabăra 2: 22
Diferență: 58

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 9
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 271,071
Tabăra 2: 124,741
Diferență: 146,330

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 48,119
Tabăra 2: 52,307
Diferență: 4,188

image.php



NU MA LAUD !
Ca daca ma uit la general stiu ca stati mai bine insa aratam ca s-a mai echilibrat :) !
 

DeletedUser

da da!!!dar mai bine bagati acolo la B.D.M. ceva sprijin ca asa nu mai duce mult:|
pana si mie mie mila de el
 

DeletedUser2821

Cred ca ai visat , m-au uitat pe twstats si nu am vazut ceea ce ai zis tu :) .
Nu va faceti voi griji :

2 B.D.M. 3,69 Mio.

Azi ajunge prima , lejer :) .
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Cred ca ai visat , m-au uitat pe twstats si nu am vazut ceea ce ai zis tu :) .

Nu pe twstats mami :)) Ci in mesajul scris de tine, ala cu statisticile, in partea "diferenta":

Uite aici:

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 9
Diferență: 2

-------

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 48,119
Tabăra 2: 52,307
Diferență: 4,188
 

DeletedUser2821

Pff :)
Aia e diferenta dintre satele luate de noi si de voi , nu ca am lut 2 sate in total care au punctajul ala :)
of , of :) .
Oricum azi sa vedem ce se mai intampla :) .
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Lol, am inteles asta =) Dar concluzia e ca noi am luat sate mari, si voi ati luat sate mici. =) Si mi-a adus aminte de ce ziceai tu, cum ca nu cuceresti sate mai mici de 7'500 de puncte (ceva de genu') ... si ... cam esti singurul dupa cate vad :))))
 

DeletedUser2821

Lol, am inteles asta =) Dar concluzia e ca noi am luat sate mari, si voi ati luat sate mici. =) Si mi-a adus aminte de ce ziceai tu, cum ca nu cuceresti sate mai mici de 7'500 de puncte (ceva de genu') ... si ... cam esti singurul dupa cate vad :))))

Asa si :) ?
Concluzia ?
Stai sa iti arat eu ceva tie :) :

Vezi tu de la inceput am vorbit cu ei si le-am explicat ca trebuie sa luam sate mari , de la inceputul lumi , evident si media noastra de puncte pe sate este :
7.702 si la voi este 6.313 .
Este evident ca o sa luati sate mai mari :) , ce sa va fac daca ati luat si luati sate de barbari in draci :)!
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Pai noi le luam pentru voi, is voi pentru noi :))

In fine, gata. Ca se enerveaza unguru si ne scuipa :))
 

DeletedUser2821

Felicitari sincere PHX pentru cele 5 sate luate de la mine ( atata am numarat eu se poate sa fie mai multe twstats nu e actualizat inca ... ) !

Stiti ca nu eram on , asta nu mai are rost sa o zic , ca doar de asta ati si atacat :) .

Succes !
 
Sus