C.K. vs n00bia

  • Autor subiect DeletedUser16836
  • Data de început

DeletedUser16836

In timp ce scriam cuvintele acestei scrisori de dragoste, lacrima dupa lacrima cadea pe tastatura. Un soi de regrete zburau in jurul meu...Insa m-am adunat , cuprins de remuscari impulsive , si am continuat sa scriu...

Cine este n00bia?

Este picatura de adrenalina a inceputului de lume...Este taramul jucatorilor de Solitaire ajunsi pe aceasta harta...Este paradisul simcity...Este mafia innobilarilor interne , o veritabila cosa nostra a lumii noastre tribale...Inepuizabila , noobia ucide spiritul atator lumi...iar adeptii ei, o subspecie de insi care trec drept oameni de spirit , insa in realitate sunt doar simpli spameri vioi.


La ce foloseste frumusetea fara inteligenta , banii fara fericire , zambetul fara sentimente , atacul fara trupe , innobilarea fara pierderi , harta fara n00bieni? Nici o curatare nu e prea frumoasa ca sa nu fie rupta pe ei...

Cu toate ca mesaje de tot felul ne tulbura inboxul , ca bufonii n00biei pompeaza dejectii pe extern...cu toate ca noobienii se prezinta cu linkuri de pe alte lumi...Am hotarat sa spunem NU! NU n00bismului , nu fanfaronilor , nu caricaturilor! NU!

Inca o data , ne-am adunat cativa nebuni,ca sa stricam planurile marete ale n00biei...sa anihilam dorinta nemarginita a n00bilor de a cuceri lumea

Astfel,hotarati sa demascam juramantul tacerii depus de mai marii n00biei ,
si profund indignati de aparitia excesiva pe forumul extern a parvenitilor tribali si a testosteronului infantil , va descriem mai jos clanurile care formeaza n00bia in sud-estul hartii L17 , care , implicit au intrat in vizorul nostru :

I*A*L
DI@BLO;DI@BLO;D!@BLO;DIABLO;D!ABLO;D1@BLO si cate alte derivate mai exista
G~I~R
...uploading....

In urmatoarele posturi , pana ce vor apare nobilii si statisticile , vom prezenta n00bienii anihilati de tribul nostru , precum si pierderile cauzate de aceste actiuni.. vom vorbi si vom analiza rapoarte , vom face spam si propaganda pe aceasta tema...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16836

sa inteleg ca au aparut niste cruciati impotriva noobilor?:)

Categoric...Indubitabil...si numai astfel de cuvinte imi vin in minte ;)

Tu esti karma2 sau ? deschideti cate topicuri vreti voi , ca sunteti zei , sobolanilor ?
...Nu-s ferma , ti se pare ca pryncyus ma ataca de cateva ori pe zi pe contul -blo0d- sa imi fure resurse , ma ataca odata si atunci nu i-a nimic.

Shhht,fermele nu au acces la acest topic :D si mai ales fermele agramate

http://ro17.triburile.ro/public_report/0e0b047ef7d0e140cc0c5e22f0e63f2f
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Shhht,fermele nu au acces la acest topic :D



Nu-s ferma , ti se pare ca pryncyus ma ataca de cateva ori pe zi pe contul -blo0d- sa imi fure resurse , ma ataca odata si atunci nu i-a nimic.

Si la raportul ala , nu eram eu pe cont ci sitter-ul;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3357

karma nici un post , nimic nimic ? nu se poate. of fi murit !!
 

DeletedUser4533

nu stiu de ceva agitati sa declarati razboaie unor triburi de newbies (ca sa nu zic noobi pentru ca e totul diferit)
armyman, stii macar ce inseamna un razboi? cel mai probabil nu:)
stau si ma intreb, cine e cu adevarat noob-ul care cauta atentie pe forum?
 

DeletedUser16836

nu stiu de ceva agitati sa declarati razboaie unor triburi de newbies (ca sa nu zic noobi pentru ca e totul diferit)
armyman, stii macar ce inseamna un razboi? cel mai probabil nu:)
stau si ma intreb, cine e cu adevarat noob-ul care cauta atentie pe forum?

Noob,dom'le...noob ;)
Reciteste postul,poate ti-a scapat ceva ;)

karma nici un post , nimic nimic ? nu se poate. of fi murit !!

Cred ca e mort
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4533

Stimate domn armyman, nu mi-a scapat nimic.Am invatat sa citesc acum ceva vreme.
Sa fim seriosi, ce rost are un topic prin care un trib de noobi declara un razboi unei familii de newbie?
Vrei sa te lauzi ca ataci jucatorii care abia invata sa joace sau care au 12 ani?
Daca erai atat de bun pe cat te crezi veneai si tu in mijlocul hartii, nu te bagai la margine ca sa devii un fermier :rolleyes:
gata,mi-am incheiat discutia si aici, bucurati-va de razboiul incepatorilor:D
 

DeletedUser

armyman a spus:
Cine este n00bia?

Este picatura de adrenalina a inceputului de lume...Este taramul jucatorilor de Solitaire ajunsi pe aceasta harta...Este paradisul simcity...Este mafia innobilarilor interne , o veritabila cosa nostra a lumii noastre tribale...Inepuizabila , noobia ucide spiritul atator lumi...iar adeptii ei, o subspecie de insi care trec drept oameni de spirit , insa in realitate sunt doar simpli spameri vioi.


La ce foloseste frumusetea fara inteligenta , banii fara fericire , zambetul fara sentimente , atacul fara trupe , innobilarea fara pierderi , harta fara n00bieni? Nici o curatare nu e prea frumoasa ca sa nu fie rupta pe ei...

Cu toate ca mesaje de tot felul ne tulbura inboxul , ca bufonii n00biei pompeaza dejectii pe extern...cu toate ca noobienii se prezinta cu linkuri de pe alte lumi...Am hotarat sa spunem NU! NU n00bismului , nu fanfaronilor , nu caricaturilor! NU!

Inca o data , ne-am adunat cativa nebuni,ca sa stricam planurile marete ale n00biei...sa anihilam dorinta nemarginita a n00bilor de a cuceri lumea

Astfel,hotarati sa demascam juramantul tacerii depus de mai marii n00biei ,
si profund indignati de aparitia excesiva pe forumul extern a parvenitilor tribali si a testosteronului infantil , va descriem mai jos clanurile care formeaza n00bia in sud-estul hartii L17 , care , implicit au intrat in vizorul nostru :

I*A*L
DI@BLO;DI@BLO;D!@BLO;DIABLO;D!ABLO;D1@BLO si cate alte derivate mai exista
G~I~R
...uploading....

In urmatoarele posturi , pana ce vor apare nobilii si statisticile , vom prezenta n00bienii anihilati de tribul nostru , precum si pierderile cauzate de aceste actiuni.. vom vorbi si vom analiza rapoarte , vom face spam si propaganda pe aceasta tema..

Nu crezi ca ai cam uitat de unde ai plecat?
 

DeletedUser5596

In timp ce scriam cuvintele acestei scrisori de dragoste, lacrima dupa lacrima cadea pe tastatura. Un soi de regrete zburau in jurul meu...Insa m-am adunat , cuprins de remuscari impulsive , si am continuat sa scriu...

Cine este n00bia?

Este picatura de adrenalina a inceputului de lume...Este taramul jucatorilor de Solitaire ajunsi pe aceasta harta...Este paradisul simcity...Este mafia innobilarilor interne , o veritabila cosa nostra a lumii noastre tribale...Inepuizabila , noobia ucide spiritul atator lumi...iar adeptii ei, o subspecie de insi care trec drept oameni de spirit , insa in realitate sunt doar simpli spameri vioi.


La ce foloseste frumusetea fara inteligenta , banii fara fericire , zambetul fara sentimente , atacul fara trupe , innobilarea fara pierderi , harta fara n00bieni? Nici o curatare nu e prea frumoasa ca sa nu fie rupta pe ei...

Cu toate ca mesaje de tot felul ne tulbura inboxul , ca bufonii n00biei pompeaza dejectii pe extern...cu toate ca noobienii se prezinta cu linkuri de pe alte lumi...Am hotarat sa spunem NU! NU n00bismului , nu fanfaronilor , nu caricaturilor! NU!

Inca o data , ne-am adunat cativa nebuni,ca sa stricam planurile marete ale n00biei...sa anihilam dorinta nemarginita a n00bilor de a cuceri lumea

Astfel,hotarati sa demascam juramantul tacerii depus de mai marii n00biei ,
si profund indignati de aparitia excesiva pe forumul extern a parvenitilor tribali si a testosteronului infantil , va descriem mai jos clanurile care formeaza n00bia in sud-estul hartii L17 , care , implicit au intrat in vizorul nostru :

I*A*L
DI@BLO;DI@BLO;D!@BLO;DIABLO;D!ABLO;D1@BLO si cate alte derivate mai exista
G~I~R
...uploading....

In urmatoarele posturi , pana ce vor apare nobilii si statisticile , vom prezenta n00bienii anihilati de tribul nostru , precum si pierderile cauzate de aceste actiuni.. vom vorbi si vom analiza rapoarte , vom face spam si propaganda pe aceasta tema...

pe toate lumile pe unde am jucat eu ati fost si voi:))Dar nu stiu cum sa facut ca ati cam dat-o in bara original.atunci cand veti fi in fata dupa jumatate de an atunci sa vorbiti, pana atunci e doar .....vrajeala.
 

DeletedUser2821

Hai sa postez si eu ca nu ma pot abtine un e de cearta trebuie sa postez...

Deci sunteti penibili C.K. si v-am mai spus pe orice lume jucati sunteti penibili , si o luati , sunteti maxim 5-6 buni , restul praf .
Succes.
 

DeletedUser12737

michele multumim pentru caldele urari si adjective adresate.. Sunt ferm convins ca tu sti totul despre noi de poti zice asa ceva... Pana una alta o sa ne suportati pana ne saturam si de lumea asta :) . Dupa ce plecam promit ca o sa ai ocazia sa spamezi dupa placul inimi .
Si vorbind de spamat...
Titlul topicului e Ck vs noobia, si cum tu nu esti in CK.. putem deduce clasa tribala din care faci parte..
Ne mai auzim, m-am invatat minte ca de tine nu poate scapa omu asa usor.
Daca tot o sa dai un reply penibil ca toate celelalte macar fa-o in asa maniera in care sa mai aflu si eu ceva nou despre personalitatile noastre.
Multumesc anticipat!
 

DeletedUser

Hai sa postez si eu ca nu ma pot abtine un e de cearta trebuie sa postez...

Deci sunteti penibili C.K. si v-am mai spus pe orice lume jucati sunteti penibili , si o luati , sunteti maxim 5-6 buni , restul praf .
Succes.
te inseli michelle...ai jucta pe l5 ma gandeam ca ii cunosti cat de cat....
 

DeletedUser10105

Doamne , peste tot dau de karma si gealatii ?
ce faceti fratilor , 3 luni pana vi se rupe fashul si apoi asteptati urmatoare gara , ca de obicei ?
CK....noi ne stim , si voi va stiti...:D...chiar nu aveti limite? orice noobisor mic si pitic va destabilizeaza , si apoi ca in cazul emo , va sinucideti toti ?
remember darling ?....karma , croitorasul cel viteaz...remember me? de data asta , nu te las sa traiesti mai mult de 2 luni ...think about !
 

DeletedUser

michele multumim pentru caldele urari si adjective adresate.. Sunt ferm convins ca tu sti totul despre noi de poti zice asa ceva... Pana una alta o sa ne suportati pana ne saturam si de lumea asta :) . Dupa ce plecam promit ca o sa ai ocazia sa spamezi dupa placul inimi .
Si vorbind de spamat...
Titlul topicului e Ck vs noobia, si cum tu nu esti in CK.. putem deduce clasa tribala din care faci parte..
Ne mai auzim, m-am invatat minte ca de tine nu poate scapa omu asa usor.
Daca tot o sa dai un reply penibil ca toate celelalte macar fa-o in asa maniera in care sa mai aflu si eu ceva nou despre personalitatile noastre.
Multumesc anticipat!

Prietene daca ar fi sa ne luam dupa logica ta de 2 ani.. daca titlul este C.K. vs Noobia, doar cei care fac parte din "taberele" astea au voie sa posteze? Asta-i un fel de separeu al forumului special pentru tine? :confused:
In concluzie,dupa spusele tale, ar insemna ca in Scrisoarea III de Eminescu tot dialogul (care defapt devine monolog) ar trebui tinut de catre... Scrisoarea III:confused:, nu ? :eek:
Nu prietene... asta-i forum public..daca doreati sa vorbiti intre voi, exista optiunea in joc "Forum comun"... dar ma rog.. unde nu e, nici Dumnezeu nu cere... :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

CK e trib bun de inceput dupa se plictisesc jucatorii buni din trib sau iara se cearta intre ei L5 L9 L13 etc...deci ce va agitati scapati de ei rapid in 2-3 luni sunt out atat tam-tam pentru nimic.
 

DeletedUser2821

te inseli michelle...ai jucta pe l5 ma gandeam ca ii cunosti cat de cat....

Da , sa fiu sincer cat am jucat acolo nici nu i-am remarcat ,dar ma rog eu joc intotdeauna in k44 , unde e greu si interesant , nu in k99 sa ma bat cu jucatorii incepatori si cu satele de barbari :) ...


Syncro - tu ceri sa fi umilit , sincer :)) .
Da fac parte din clasa cea mai inferioara a jucatorilor de triburile :) , na ca acuma nu mai ai ce zice , nu :) ?

Daca erati voi asa buni cum va credeti aveati tupeul sa intrati in k44 sau prin jurul lui si sa " va rupeti " cu "cei mai buni" , dupa cum au zis si cei dinaintea mea , 3 luni stati dupa care " plecati " .


P.S:Salut , setzel :) !
 
Sus