Cryder vs. SOD & ~W.A.~ - Razboi Top 6

  • Autor subiect DeletedUser17342
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30065

salut , nu am facut inca media de varsta a membrilor dar o sa o facem . m-ai facut curios .
 

DeletedUser16895

stai linistit, sigur a lor e cea mai mica, altfel nu ar fi atat de activi si fericiti ca iau 2-3-10-50 de sate pe zi :)
 

DeletedUser30065

e chiar interesant ce zice el . ar fi ceva sa se faca o medie de varsta in fiecare trib si sa comparam pefrormantele sau contraperformantele fiecarui trib si sa observam in ce masura conteaza sau nu varsta .
 

DeletedUser

vesti rele nu te mai amesteca in treburile noastre de copii mici ;),alta era dar o mai aman putin :D
 

DeletedUser17342

e chiar interesant ce zice el . ar fi ceva sa se faca o medie de varsta in fiecare trib si sa comparam pefrormantele sau contraperformantele fiecarui trib si sa observam in ce masura conteaza sau nu varsta .


nu trebuie neaparat sa se faca asta.. (desi se poate face si asta daca ne chinuim putin). oricine are putina experienta stie ca doar niste conducatori maturi pot tine un trib BUN in spate. multe dintre triburile BUNE pe alte lumi au fost conduse chiar de oameni din cadrul armatei care stiu cu se mananca 'munca' asta de lider
 

DeletedUser30065

asa este , insa prin "medie de varsta" ma refeream la toti , nu neaparat la conducere , e clar ca fara o conducere matura se duce totul pe apa sambetei ... dar chiar si cu o conducere cerebrala si inventiva nu se face mare lucru daca restul sunt inactivi sau nepasatori ...
 

Deleted User - 556077

stai linistit, sigur a lor e cea mai mica, altfel nu ar fi atat de activi si fericiti ca iau 2-3-10-50 de sate pe zi :)

cei mici is la scoala si nu pot fi atat de activ.si una e mintea unuia de 15 ani si alta e a unuia de 25 sau mai mult.

sa joci jocul asta trebuie sa mai ai si ceva minte;)
 

DeletedUser

stai linistit, sigur a lor e cea mai mica, altfel nu ar fi atat de activi si fericiti ca iau 2-3-10-50 de sate pe zi :)

Poti fi chiar mai activ decat un liceean de la servici , sau daca lucrezi pe cont propriu , faci proiecte etc. Totul depinde de situatia ficaruia si cat e , mai mult sau mai putin, obligat prin natura meseriei sa stea la calc; asa ca lasa textele ieftine....intra si tu in politica sa bati campii eventual

@mancky Va astept cu surpriza ;)
 
Ultima editare de un moderator:

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Va rog sa continutati discutia offtopic la sectiunea spam a acestei lumi...aici nu voi mai tolera off-topicul!
 

DeletedUser16895

cei mici is la scoala si nu pot fi atat de activ.si una e mintea unuia de 15 ani si alta e a unuia de 25 sau mai mult.

sa joci jocul asta trebuie sa mai ai si ceva minte;)

de acord partial
am vazut jucatori buni si de 17-18 ani, nu lideri, doar "soldati" buni ;)



Poti fi chiar mai activ decat un liceean de la servici , sau daca lucrezi pe cont propriu , faci proiecte etc. Totul depinde de situatia ficaruia si cat e , mai mult sau mai putin, obligat prin natura meseriei sa stea la calc; asa ca lasa textele ieftine....intra si tu in politica sa bati campii eventual

@mancky Va astept cu surpriza ;)

de acord si cu asta, in ceea ce priveste activitatea este si cazul meu;
iar despre textele ieftine nu pot spune decat ca texte "mai presus" nu am vazut inca pe forumul asta. oare am atins o coarda sensibila?
si in plus, dupa cum spune si numele topicului general, chiar este politica si propaganda :p


iar mancky nu cred ca are vreo surpriza pt voi, eventual doar stergere cont :D
 

DeletedUser

1.Crazy din cauza semnaturii tale era sami sparg monitoru' :)))
2.
Bog911 a spus:
de acord partial
am vazut jucatori buni si de 17-18 ani, nu lideri, doar "soldati" buni
Sunt sigur ca te refereai la mine :D:D
3.Nici tu nu sti ce pregatesc,asa ca taci mentine suspansul :))
 

DeletedUser

Mancky sa nu ne faci surpriza si sa dai stergere cont :)) ,eu recunosc chiar daca am 900 k cand o sa vad primul atac cryder pe vreun sat ma duc direct la setari stergere cont :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

uitativa la semnatura mea pe punctu din mijloc si apropiati-va si departati-va de ecran :))),tz tz tz tehnologia asta
PS: bog esti fanu' meu ? :))))

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am ajuns si la 600


Side 1:
Tribes: CRydeA CRyder
Players:

Side 2:
Tribes: SOD SOD-1 SOD-2 NUCLEO U.S.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 600
Tabăra 2: 76
Diferență: 524

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,422,722
Tabăra 2: 738,243
Diferență: 4,684,479

image.php
 

DeletedUser

ce se mai intampla in razboiul asta ,nu mai auzim nimic din partea celor din SOD ,mai traieste cineva pe acolo ? cred ca e un macel silentios acolo ,nu zice nimeni nimic ,nici surpriza aia nu mai vine odata .
 

DeletedUser

Am vazut ca a intrat in U.S parca sunt aliati cu SOD ,oricum din ce am vazut trebuie respectati cei din SOD si conducerea lor pt ca dupa macelul la care au fost supusi SOD-ul nu s-a spart ,ma asteptam ca in urma atacurilor pe care le-au avut sa se sparga in bucati SOD-ul pana acum ,asta arata ca ceva ii tine impreuna chiar si dupa ce au patit ce au patit ,oricum ma bucur ca nu am fost in zona in care sunt ei cu toate ca nu mai ma omor cu jocul ,deja m-am plictisit si nu mi-as baga unghia in gat daca pierd ,dar imi pare si rau pt ei .
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus