Gromka

DeletedUser

Nu am putut face tema noua asa ca plasez aici:

Un ultim omagiu:

Quote:
andurill astăzi la ora 09:12
Astazi este zi de doliu in trib.
Putini stiti despre problemele de sanatate ale colegul nostru Dani, [player]Gromka[/player]. Din pacate de astazi nu mai este printre noi.
Condoleante familiei, condoleante lui Adi ([player]Gromka jr.[/player]) care ii era cel mai bun prieten si sigur trece prin momente dificile.
Cuvintele sunt de prisos.

PS: Jucatorii din Oradea il pot insotii pe ultimul lui drum.
Dumnezeu sa il ierte.


Un ultim omagiu!
 

DeletedUser1630

eu nu ma pricep deloc sa spun ce simt...dar chiar imi pare rau,condoleante familiei
 

DeletedUser1260

A fost un baiat deosebit Dani.
Un suflet atat de bun si generos.
Nu te voi uita niciodata Dani!

CopyofDani-1.jpg
 

DeletedUser

Condoleante familiei si lui Adi!
Dumnezeu sa-i odihneasca sufletul in pace!
 

DeletedUser

L-am cunoscut cand era in BPR,dar l-am cunoscut cand era in SCITII, era un jucator bun dar dincolo de virtual era acel baiat cu suflet de aur , nu stiu cum poti trece peste acest lucru cand motivul despartirii este... moartea?
Simtim foarte mult lipsa ta,dar cred ca dupa moarte exista viata,cred ca de acolo de undeva te bucuri si plangi impreuna cu noi.
Chiar daca TU nu mai esti printre noi,chiar daca nu te putem suna,TU esti si vei ramane pentru totdeauna un prieten adevarat,nu te va inlocui nimeni niciodata.
In viata putem avea un singur prieten si tu ai fost DANI!
Invata-ne pe toti sa fim cum erai TU,pentru ca atunci cand va veni timpul,sa putem fi din nou aproape si sa ne bucuram ca dupa moarte exista viata.
ramas bun!
 

DeletedUser

Sincere condoleante cu toate ca nu l-am cunoscut si nici nu am avut de-a face cu el pe joc.Multa tarie familiei care trece prin niste momente foarte grele si Dumnezeu sa il Ierte:(
 

DeletedUser25931

ma mir cum de nu a venit vreun mistocar...

oricum condoleante...:(:(:(:(:(
 

DeletedUser127

A mai picat o stea!
Nu pot sa cred Dani! nu acum dupa ce ne-am reintalnit, dupa ce imi spuneai ca totul e bine. Sper ca acolo sus sa te odihnesti in pace, si stiu ca de acolo se sus vei veghea asupra noastra! Daniel, vecin, prieten drag !

Iti multumesc ca mi-ai dat ocazia sa te cunosc si pentru ca mi-ai oferit prietenia ta. Suflet de aur !!! Nu o sa te uit niciodata!


RIP ! :( :( :(
 

DeletedUser25649

nu joc eu pe l3,dar....condoleante....Sa speram ca familia lui va trece cat mai repede peste nenorocire...Si bafta colegilor,castigati razboiul pentru camaradul vostru,el asta ar vrea!!!
 

DeletedUser

De ce oamenii buni trebuie sa sufere?
Si de ce in loc sa se inraiasca devin mai buni?

Si de ce tocmai oamenii buni sunt cei care trebuie sa dispara primii?

Nu stiu si sigur nu voi sti nociodata; dar sper ca, dupa viata chinuita de pe pamant, acum sa-si fi gasit linistea.

Dormi in pace Danut, a venit vremea odihnei pentru tine, suflet bun.
 
Sus