Offtopic L4 - Octombrie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

vezi ca ai niste atacuri pe tine, vrei sa mai creasca numarul lor? ca esti liber la atac
 

DeletedUser

heeeeeeeeeeee ce micut esti gostule :D:D:D nici nu stii ce surprize o sa ai , dureaza, dar, vin si dupa tine nu ti fa griji, poate o sa scada pretul nobililor

mafia tu nu faci decat sa ameninti si sa fii protejat de armada ,ca in rest !...vai de tine .....
 

DeletedUser489

credeam si eu ca i ceva de capul lor da sa vezi panarama, daca le dai mesaj sa intre in trib intra, daca le dai doar invitatie nu intra ca se rusineaza :D:D mor de ras, daca i vezi cat de prosti sunt, mai am dat si de romani, care, unii au ales sa plece la dusman, de fapt vreo 15 au iesit si au plecat la dusman, stai sa vina nobilii sa i vezi pe urma cum dau ei baietii inceput nou

Am intrat doar sa vad ce mai e nou pe lumea "noastra" si m-au entuziasmat foarte tare afirmatiile de mai sus.

Intr-adevar, s-a umplut .net-ul de ataraxici mici, din pacate am vazut doar unul sau doi care sa fie din echipa (ex)TRX.

In rest, totul este neschimbat pe lumile mai noi de pe .net, cand vezi un roman incearca sa o dai cotita in engleza - ori vrea resurse, ori iti propune un targ: tu pui atacul si el pune nobilii... ca romanul, impartial:)
 

DeletedUser

Mafia ce ar fi sa ne povestesti si noua cum a revenit pentru o saptamana adevaratul proprietar al contului burgo si tu ai facut tusa tot timpul acela, implorand mai marii sefi din Armada sa te ajute ?

.

aaa.....a stat, mai multe zile pe cont sa numere cu cite sate, a sporit contul..:))--si a avut ce numara, ca a zabovit, mai mult..:)
 

DeletedUser

fiule joci si pe KLRS3F acuma? nu sunt eu pe asasinu, e un tovaras da se pare ca nu prea se tine de treaba :D:D
 

DeletedUser29461

cine a gresit topicul gabby-ghost ? PENTRU TOTI CEI CAE MA IRITA EU VA SPUN INCA GURA MICA PARODIE DE JUCATOR
 

DeletedUser

ha ha ha :D:D:D te simtit lezat acuma? :D:D:D te bantuie un " ghost " ? sau 2 ghosti? :D:D
 

DeletedUser29461

ghost daca ce am auzit eu e adevarat am auzit ca var fi fraierit unu academia cu sitter e adevarat? sau a facut ala misto de mine.......
 

DeletedUser5970

Da, da. De la noi ati invatat.
Iti amintesti contul vangx. care seamana izbitor cu vangx ? Cand tot DEF-ul a fost tepuit, trimitand sprijin si atacuri pe sate din inima Master (satele pe care venea sprijin erau cu zidul jos iar satele pe care veneau atacuri erau blindate) :)

Ce macel a mai fost, sute de sate eliminate din joc pentru 2-3 saptamani, fara pierderi mari pentru Master.
 

DeletedUser29461

si gtc-a a luat teapa din ce am auzit eu .iti dai seama sa fi fraierit de propria srtategie....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus